خشونت خانگی علیه مردان در آلمان به شدت افزایش یافته است

14/08/2020 05:05:00 ب.ظ

یک کارشناس آلمانی خواستار توجه بیشتر به جامعه و مساله خشونت علیه مردان آلمانی در منزل شد و خبر داد، شمار مردان آلمانی که از جانب همسران‌شان مورد خشونت قرار می‌گیرند از آمار اعلام‌شده توسط دولت آلمان بیشتر است.

خشونت_خانگی, مردان

خشونت_خانگی علیه مردان در آلمان به شدت افزایش یافته است خبرگزاری آلمان اعلام کرد با وجود اینکه مردان معمولاً وقتی در معرض خشونت قرار می‌گیرند شکایت خود را رسمی نمی‌کنند، شواهد و قرائن حکایت از افزایش قابل توجه روند این خشونت‌ها دارد.

یک کارشناس آلمان ی خواستار توجه بیشتر به جامعه و مساله خشونت علیه مردان آلمان ی در منزل شد و خبر داد، شمار مردان آلمان ی که از جانب همسران‌شان مورد خشونت قرار می‌گیرند از آمار اعلام‌شده توسط دولت آلمان بیشتر است.

 به گزارشاعتمادآنلاین،خبرگزاری آلمان اعلام کرد با وجود اینکه مردان معمولاً وقتی در معرض خشونت قرار می‌گیرند شکایت خود را رسمی نمی‌‌کنند و به ثبت نمی‌رسانند، شواهد و قرائن حکایت از افزایش قابل توجه روند این خشونت‌ها دارد. «ورینا کالبه» متخصص پزشکی قانونی در موسسه تحقیقات پزشکی قانونی وابسته به دانشگاه روستوک آلمان با اعلام این خبر، با توجه به افزایش این پدیده،  خواستار توجه بیشتر و اختصاص بخش‌های اورژانس و پزشکان کشیک به این مساله شد.

 او تاکید کرد مساله خشونت‌های خانوادگی علیه مردان باید در جامعه بیشتر باز شود و مردان هم به همان اندازه زنان از حمایت و کمک‌های پزشکی در زمان بروز بحران بهره‌مند می‌شوند. بر اساس اطلاعات منتشرشده توسط دفتر فدرال مبارزه با جنایت آلمان، در سال 2018 میلادی 324 مورد پرونده قتل یا اقدام به قتل علیه زنان به دست همسران‌شان و 87 مورد علیه مردان به ثبت رسیده است.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

زنان بلاروسی با دسته‌های گل علیه خشونت پلیس تجمع کردندهمزمان با پنجمین روز برگزاری اعتراض‌های خیابانی به نتایج انتخابات ریاست جمهوری بلاروس، زنان ساکن مینسک، پایتخت با تجمع در کنار خیابان و در دست گرفتن شاخه‌های گل‌، خواستار پایان دادن به خشونت‌های پلیس علیه معترضان شدند.

هشدار پلیس کانادا در مورد افزایش تهدیدهای راستگرایان افراطی علیه جاستین ترودو - BBC News فارسیپلیس کانادا هشدار داده است که موارد تهدیدات علیه جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

افزایش مراجعات به کمیته امداد در سال جاری/ ضرورت کمک به دستفروشان و کارگرانِ آسیب دیده از کرونارئیس کمیته امداد در گفت‌وگو با ایلنا: افزایش مراجعات به کمیته امداد در سال جاری/ ضرورت کمک به دستفروشان و کارگرانِ آسیب دیده از کرونا

هنگ کنگ قرارداد استرداد شهروندان با فرانسه و آلمان را تعلیق کردپیش از این دو کشور اروپایی فرانسه و آلمان در اعتراض به آنچه که «پسرفت آزادی‌ها در هنگ کنگ» می‌نامیدند، قرارداد استردادشان با هنگ کنگ را لغو کرده بودند

شصت و پنجمین سالمرگ توماس مان؛ در برزخ میان تبعید و بازگشت به آلمان - BBC News فارسیزندگی و آثار توماس مان، سومین نویسنده‌ آلمان ی‌ای که موفق به دریافت جایزه‌ نوبل ادبی سال ۱۹۲۹ شد، دستمایه‌ بسیاری از کتاب‌های پژوهشی کارشناسان ادبی در سراسر جهان بوده است. این تحقیق‌ها، اغلب به نقش عوامل سیاسی ـ اجتماعی‌ای پرداخته‌اند که مان را بر آن داشت از تصمیم خود مبنی بر بازگشت به آلمان ، پس از روی ‌کار‌ آمدن حزب ناسیونال سوسیالیست در سال ۱۹۳۳، منصرف شود.

۷۰۰ بازداشت دیگر در بلاروس؛ سازمان ملل: باید اعتراض مردم شنیده شودخانم باشله در واکنش به گزارش ها مبنی خشونت پلیس و شلیک گلوله های پلاستیکی گفت: «باید اعتراض مردم شنیده شود.»

اعتمادآنلاین|   به گزارش اعتمادآنلاین، خبرگزاری آلمان اعلام کرد با وجود اینکه مردان معمولاً وقتی در معرض خشونت قرار می‌گیرند شکایت خود را رسمی نمی‌‌کنند و به ثبت نمی‌رسانند، شواهد و قرائن حکایت از افزایش قابل توجه روند این خشونت‌ها دارد.این تجمع مسالمت‌آمیز با نام «خط همبستگی» در کنار معابر پرتردد این شهر برگزار شد.کانادا سلاح‌های جنگی را ممنوع کرد محل اقامت رسمی نخست وزیر کانادا اکنون در حال بازسازی است و آقای ترودو و خانواده اش فعلا در خانه دیگری در املاک ریودو هال زندگی می کنند."مرتضی بختیاری" رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به این سوال که اعلام شده بود ۵۰۰ هزار خانوار شناسایی شده اند که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند برای این افراد چه ا قداماتی در نظر گرفته شده است؟ گفت: خوشبختانه در مرحله اول پویش کمک مومنانه به همه این ۵۰۰ هزار خانوار رسیدگی شده است و بیش از ۳ و نیم میلیون بسته غذایی توسط سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی حضرت امام و خیریه ها توزیع شده است.

  «ورینا کالبه» متخصص پزشکی قانونی در موسسه تحقیقات پزشکی قانونی وابسته به دانشگاه روستوک آلمان با اعلام این خبر، با توجه به افزایش این پدیده،  خواستار توجه بیشتر و اختصاص بخش‌های اورژانس و پزشکان کشیک به این مساله شد.   او تاکید کرد مساله خشونت‌های خانوادگی علیه مردان باید در جامعه بیشتر باز شود و مردان هم به همان اندازه زنان از حمایت و کمک‌های پزشکی در زمان بروز بحران بهره‌مند می‌شوند. معترضان کسب ۸۰ درصد آراء توسط آقای لوکاشنکو را غیرممکن می‌دانند.   بر اساس اطلاعات منتشرشده توسط دفتر فدرال مبارزه با جنایت آلمان، در سال 2018 میلادی 324 مورد پرونده قتل یا اقدام به قتل علیه زنان به دست همسران‌شان و 87 مورد علیه مردان به ثبت رسیده است. لیزا مک لئود، نماینده پارلمان از اوتاوا پس از دریافت ایمیل های تهدیدآمیز و همچنین آنچه که روزنامه "اوتاوا سیتیزن" به عنوان یک "حادثه ناگوار" توصیف کرده، مجبور شد تحت حفاظت پلیس قرار گیرد.   به گفته این متخصص، این رقم در حالی به طور رسمی منتشر شده که 24 هزار مرد و 114 زن در معرض خشونت خانوادگی قرار گرفته‌اند.. . هستند، آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا بودند، اما تحت پوشش کمیته امداد نبودند و راضی نیستند تحت پوشش کمیته قرار بگیرند، اما به دلیل اینکه شغلشان به دلیل مشکلات ناشی از ویروس کرونا با مشکل مواجه شده بود، بنابراین هم در مرحله اول پویش به این ها رسیدگی شد و در مرحله دوم هم امیدواریم دوباره به این افراد کمک شود.