خشونت_خانگی, مردان, آلمان

خشونت_خانگی, مردان

خشونت خانگی علیه مردان در آلمان به شدت افزایش یافته است

یک کارشناس آلمانی خواستار توجه بیشتر به جامعه و مساله خشونت علیه مردان آلمانی در منزل شد و خبر داد، شمار مردان آلمانی که از جانب همسران‌شان مورد خشونت قرار می‌گیرند از آمار اعلام‌شده توسط دولت آلمان بیشتر است.

14/08/2020 05:05:00 ب.ظ

خشونت_خانگی علیه مردان در آلمان به شدت افزایش یافته است خبرگزاری آلمان اعلام کرد با وجود اینکه مردان معمولاً وقتی در معرض خشونت قرار می‌گیرند شکایت خود را رسمی نمی‌کنند، شواهد و قرائن حکایت از افزایش قابل توجه روند این خشونت‌ها دارد.

یک کارشناس آلمان ی خواستار توجه بیشتر به جامعه و مساله خشونت علیه مردان آلمان ی در منزل شد و خبر داد، شمار مردان آلمان ی که از جانب همسران‌شان مورد خشونت قرار می‌گیرند از آمار اعلام‌شده توسط دولت آلمان بیشتر است.

 به گزارشاعتمادآنلاین،خبرگزاری آلمان اعلام کرد با وجود اینکه مردان معمولاً وقتی در معرض خشونت قرار می‌گیرند شکایت خود را رسمی نمی‌‌کنند و به ثبت نمی‌رسانند، شواهد و قرائن حکایت از افزایش قابل توجه روند این خشونت‌ها دارد. «ورینا کالبه» متخصص پزشکی قانونی در موسسه تحقیقات پزشکی قانونی وابسته به دانشگاه روستوک آلمان با اعلام این خبر، با توجه به افزایش این پدیده،  خواستار توجه بیشتر و اختصاص بخش‌های اورژانس و پزشکان کشیک به این مساله شد.

سی‌ان‌ان: طالبان یک مترجم نیروهای آمریکایی را سر بریدند گلایه رهبر انقلاب از رعایت‌نشدن توصیه‌های متعدد قبلی درباره آب خوزستان و فاضلاب اهواز عفو بین‌الملل: علیه معترضان خوزستان از گلوله‌های ساچمه‌ای استفاده شده | DW | 23.07.2021

 او تاکید کرد مساله خشونت‌های خانوادگی علیه مردان باید در جامعه بیشتر باز شود و مردان هم به همان اندازه زنان از حمایت و کمک‌های پزشکی در زمان بروز بحران بهره‌مند می‌شوند. بر اساس اطلاعات منتشرشده توسط دفتر فدرال مبارزه با جنایت آلمان، در سال 2018 میلادی 324 مورد پرونده قتل یا اقدام به قتل علیه زنان به دست همسران‌شان و 87 مورد علیه مردان به ثبت رسیده است.

  ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

زنان بلاروسی با دسته‌های گل علیه خشونت پلیس تجمع کردندهمزمان با پنجمین روز برگزاری اعتراض‌های خیابانی به نتایج انتخابات ریاست جمهوری بلاروس، زنان ساکن مینسک، پایتخت با تجمع در کنار خیابان و در دست گرفتن شاخه‌های گل‌، خواستار پایان دادن به خشونت‌های پلیس علیه معترضان شدند.

هشدار پلیس کانادا در مورد افزایش تهدیدهای راستگرایان افراطی علیه جاستین ترودو - BBC News فارسیپلیس کانادا هشدار داده است که موارد تهدیدات علیه جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

افزایش مراجعات به کمیته امداد در سال جاری/ ضرورت کمک به دستفروشان و کارگرانِ آسیب دیده از کرونارئیس کمیته امداد در گفت‌وگو با ایلنا: افزایش مراجعات به کمیته امداد در سال جاری/ ضرورت کمک به دستفروشان و کارگرانِ آسیب دیده از کرونا

هنگ کنگ قرارداد استرداد شهروندان با فرانسه و آلمان را تعلیق کردپیش از این دو کشور اروپایی فرانسه و آلمان در اعتراض به آنچه که «پسرفت آزادی‌ها در هنگ کنگ» می‌نامیدند، قرارداد استردادشان با هنگ کنگ را لغو کرده بودند

شصت و پنجمین سالمرگ توماس مان؛ در برزخ میان تبعید و بازگشت به آلمان - BBC News فارسیزندگی و آثار توماس مان، سومین نویسنده‌ آلمان ی‌ای که موفق به دریافت جایزه‌ نوبل ادبی سال ۱۹۲۹ شد، دستمایه‌ بسیاری از کتاب‌های پژوهشی کارشناسان ادبی در سراسر جهان بوده است. این تحقیق‌ها، اغلب به نقش عوامل سیاسی ـ اجتماعی‌ای پرداخته‌اند که مان را بر آن داشت از تصمیم خود مبنی بر بازگشت به آلمان ، پس از روی ‌کار‌ آمدن حزب ناسیونال سوسیالیست در سال ۱۹۳۳، منصرف شود.

۷۰۰ بازداشت دیگر در بلاروس؛ سازمان ملل: باید اعتراض مردم شنیده شودخانم باشله در واکنش به گزارش ها مبنی خشونت پلیس و شلیک گلوله های پلاستیکی گفت: «باید اعتراض مردم شنیده شود.»