خشونت پلیس اسرائیل علیه تشییع‌کنندگان پیکر خبرنگارالجزیره؛ شورای امنیت محکوم کرد آمریکا ابراز تاسف

24/02/1401 06:06:00 ب.ظ

شورای امنیت سازمان ملل قتل شیرین ابوعاقله را «به شدت محکوم کرد» و خواستار «تحقیقات فوری، کامل، شفاف و بی طرفانه» در خصوص این پرونده شد.

شورای امنیت سازمان ملل قتل شیرین ابوعاقله را «به شدت محکوم کرد» و خواستار «تحقیقات فوری، کامل، شفاف و بی طرفانه» در خصوص این پرونده شد. حمله نظامیان اسرائیلی به تشییع‌کنندگان پیکر شیرین ابوعاقله، خبرنگار شبکه الجزیره در بیت‌المقدس واکنش‌های گسترده‌ای را از سوی رسانه‌ها، جامعه جهانی و نهاد‌های بین‌المللی به همراه داشته است.

جامعه جهانی مداخله خشونت‌آمیز روز جمعه پلیس اسرائیل و حمله به شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع جنازه این خبرنگار الجزیره را که هنگام انجام ماموریت هدف شلیک گلوله قرار گرفت به شدت محکوم کردند.

هزاران فلسطینی روز جمعه سیزدهم ماه مه در مراسم تشییع و به خاک سپاری پیکر شیرین ابوعاقله، از جمله روزنامه‌نگاران و خبرنگاران سرشناس در رسانه‌های عرب زبان خاورمیانه، به شکل بی‌سابقه‌ای با باتوم مورد ضرب و شتم ماموران پلیس اسرائیل قرار گرفتند.

برخورد خشونت‌آمیز پلیس اسرائیل با تشییع کنندگان پیکر این خبرنگار شبکه الجزیره که پیش‌تر حین پوشش خبری درگیری مسلحانه میان نظامیان اسرائیلی و فلسطینیان در ارودگاه جنین واقع در کرانه باختری رود اردن به ضرب گلوله کشته بود همچنین در رسانه‌های ‌بین‌المللی و شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای پیدا کرد. headtopics.com

جز ای کار های بچه گانه دیگه چیز بلد نیستن چه فرقی میکنه اوکراین یا فلسطین اما فرق اش اینجا است که یکی آن مسلمان است و دیگریش یهود و نصرانی .

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

شورای حقوق بشر سازمان ملل قطعنامه تحقیق در مورد کشتار در اوکراین را تصویب کرداین قطعنامه براساس شواهدی که هیئت تحقیق سازمان ملل در مورد شکنجه، تیراندازی مستقیم، خشونت‌های جنسی و سایر موارد تاکنون در این کشور جمع‌آوری کرده تنظیم شده‌است.

با تایید شورای نگهبان، ساعت رسمی کشور از سال ۱۴۰۲ دیگر تغییر نمی‌کندسخنگوی شورای نگهبان روز شنبه، ۲۴ اردیبهشت، اعلام کرد که با تصویب طرح «تغییر ساعت رسمی کشور» از سوی این شورا، ساعت رسمی کشور دیگر تغییر نخواهد کرد. وقتی جنتی تفاوت قرن ۲۰ و ۲۱ را نمیداند، ساعت برایش معنایی ندارد، او ۱۴۰۰ سال عقب است ،یکساعت کم و زیاد برای ملتی که خاک کربلا بعنوان ریزگردها متبرکش کرده اصلا مهم نیست ، اصلا علم الهدی با صدای گاو میخوابد و با صدای خروس بیدار میشود!! یعنی شورای نگهبان 1402رو میبینه

حمله پلیس اسرائیل به عزاداران در خاکسپاری شیرین ابوعاقله، خبرنگار الجزیرهپلیس اسرائیل به جمعیت حاضر در مراسم خاکسپاری شیرین ابوعاقله، خبرنگار شبکه خبری الجزیره که روزجمعه ۲۳ اردیبهشت در بخش شرقی اورشلیم (بیت المقدس) برگزار شد با باتوم حمله کرد. این خاصیت مسلمانه خودش میکشه خودشم میره زیر تابوب،در ایران زیاد دیدیم مرگ_بر_جمهوری_اسلامی آخه کثافت های مزدور این خبر چه ربطی به شما خون شویان داره؟ در مملکت ما ایران،دارن هموطنانم رو با شلیک مستقیم گلوله های جنگی میکشند اونوقت شما خودفروشان خونشور دم از فلسطین و اسرائیل و... میزنید!!! شرم بر شما که ننگ مایی💩 گورپدرهرچه فلسطینی .فلسطینی به ماچه ؟گورپدر رادیو فردا وپس فردا .

گروه ۷ اقدامات طالبان علیه حقوق زنان در افغانستان را محکوم کردگروه هفت کشور صنعتی جهان اعمال روزافزون محدودیت‌ها بر زنان و دختران در افغانستان توسط طالبان را محکوم کردند و این گروه اسلام‌گرای افراطی را به منزوی کردن افغانستان متهم ساختند. طالبان شعبه اصلیش تو ایرانه! ۴۳ سال جنایت، خیانت. اختلاس،ارتشا، پخش موادمخدر برای از بین بردن جوانان کافیه تمام مسولین دزد و جنایتکارند ، ایران را پس میگیریم

شمخانی: اعتراضات محدود، هیچ نسبتی با موج‌سواری رسانه‌های معاند و دنباله‌های داخلی آنها نداردشمخانی: اعتراضات محدود، هیچ نسبتی با موج‌سواری رسانه‌های معاند و دنباله‌های داخلی آنها ندارد پیشرفت ایران اراده تغییرناپذیر کل نظام است که دشمن با جنگ ۸ساله و تحریم مانع آن شد پیشرفت حتما با رهبریت خامنه ای روسی و انگل زاده های تو که بواسطه تحریم ها از فروش نفت سود کلان می برن.. لعنت خدا بر شما وقیحان از نوه اختلاسگر شمخانی چه خبر؟ بمیره اونی که گفته و بمیری توی حرومزاده بوگندو که مخابره می کنی.