خشم طرفداران حقوق حیوانات از زنی که قلب زرافه را برای هدیه ولنتاین درآورد

06/12/1399 04:28 ب.ظ

خشم طرفداران حقوق حیوانات از زنی که قلب زرافه را برای هدیه ولنتاین درآورد جزئیات بیشتر🔽

او در توجیه کشتن بی‌رحمانه زرافه گفته است از بین بردن این زرافه نر پیر برای حفظ گونه آن مفید بوده است. اما محیط‌بانان آفریقای جنوبی این ادعا را رد کرده‌اند.

گروهی از طرفداران حقوق حیوانات خواستار محکومیت اقدام این زن شکارچی شده و گروه دیگری نیز با به راه انداختن کارزاری، از فیس‌بوک خواسته‌اند تا حساب کاربری این زن را ببندد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

روز به روز نزدیک تر میشم به سخن صادق هدایت که گفت : انسان وحشی ترین حیوان عجب مریض این حیوان چه ازاری به تو رسانده بود؟ رزق وروزی اش در بیابان چه کمبودی برای تو ایجاد کرده بود؟ بیرحمی نسبت به موجودات روزی گریبانت را خواهد گرفت روزانە فاشیستهای ایرانی قلب سوختبران_بلوچ و کولبران را باگلولە سوراخ سوراخ میکنند و شما سکوت! Saravan Balochistan

بی شرف خاک تو سر طرف مقابلش ک بشه عشقش.چطور راضی شده 😡😡 جای چنین روانی خونخوار وحشی در تیمارستان تحت مراقبتهای ویژه با داروهای مسکن و مخدر‌ قوی زنجیر شده به تخت می‌باشد. GoVegan MehdiJami خود خواه و بیشعور Psychic woman لعنت به این وحشی کثافت انسان اشرف مخلوقات 😐😐😐

خرید محصولات غذایی از طریق شناسایی چهره در روسیه؛ خنده کرملین و خشم حقوق بشری هااز این پس در برخی از فروشگاه های محصولات غذایی در روسیه می توانید بدون کیف پول خود خرید کنید. فناوری «شناسایی چهره» در این فروشگاه های راه اندازی شده است. حامیان دموکراسی و حقوق بشر این فناوری را متناقض حقوق اولیه بشری می دانند.

چی؟؟؟ ؟؟؟ کثافت و جالب است که انسان دنبال زندگی در مریخ است ولی میشود با هزینه کردن محیط زیست و حیات وحش عمر زمین را طولانی کرد تاسف‌باره مثل اپوزیسیون ایران که برای سرنگونی حکومت، حاضرند مردم تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی هم قرار بگیرند! جنده کثافت وحشی، کاش گروه های مدافع محیط زیست و حیوانات از طریق حقوقی علیه ش شکایت می کردند و پیگیر محاکمه ش بودند.

وحشی💔😡 همچین وحشیهای روانی همه جای دنیا پیدا میشن. خب یورو نیوز یدونه خبر هم از سراوان بده.. انقدر فرار نکن به جلو! 👎🏼

کاریکاتور/ خشم نتانیاهو برای از دست دادن رفیق هالویش- گرافیک و کاریکاتور کاریکاتور تسنیم | Tasnimخشم نتانیاهو برای از دست دادن رفیق هالویش دلقک_صهیونیست دلقک زن ذلیل سارا_نتانیابو mhrezaa2c مرگ بر اسرائیل 😂 خیلی خوب بود

کشتار آتلانتا باعث ترس و خشم شهروندان آسیایی‌‌تبار آمریکا شده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

خشم سیاست‌مداران نزدیک به تهران از انتقادات یک نماینده مجلس عراق

خشم ترک‌های سکولار از ممنوعیت فروش الکل در دوران قرنطینهتصمیم دولت ترکیه در مورد ممنوعیت فروش مشروبات الکلی در دوران قرنطینه‌‌ سه هفته‌ای که از امروز پنجشنبه آغاز می‌شود، باعث خشم ترک های سکولار شده است. «ترک‌های سکولار»؟! امر «سکولار» موضوعی مربوط به فرد نیست و برای توصیف ساختار، جامعه و در شکل دقیق آن در توصیف حاکمیت به کار می‌رود. ترویج این اختشاشات مفهومی کاملا حساب‌شده و با هدف ایجاد دست‌انداز در ایجاد ساختارهای لائیک در مناطق هدف صورت می‌گیرد.