خشم فلسطینی‌ها از دیدار ابومازن با نوه رابین/ افشای تداوم همکاری امنیتی با اشغالگران- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

«خشم فلسطینی‌ها از دیدار ابومازن با نوه رابین؛ افشای تداوم همکاری امنیتی با اشغالگران» دیدار رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با نوه اسحاق رابین نخست وزیر اسبق و کودک کش رژیم صهیونیستی خشم گسترده مردم و گروه‌های فلسطینی را به همراه داشت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به نقل از سایت فلسطین الیوم، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین یک هیئت از حزب "اردوگاه دموکراتیک" رژیم صهیونیستی به ریاست "نوا روثمن" نوه اسحاق رابین نخست وزیر اسبق این رژیم را در شهر رام الله به حضور پذیرفت. این دیدار با موافقت "ایهود باراک" رئیس این حزب صهیونیستی انجام شد.

دیدار عباس و هیئت صهیونیست و در آغوش کشیدن نوه رابین با خشم و موج محکومیت گسترده فلسطینی ها در شبکه های اجتماعی روبرو شد و آنها در نوشته های خود جنایت های رابین علیه فلسطینی ها را یادآور شدند. محمد نزال نیز در صفحه خود در توییتر نوشت: محمود عباس که دوره ریاست او تمام شده است، در روز سوم جشن عید سعید قربان در مقر خود در رام الله به گرمی نوه اسحاق رابین گور به گور شده را در آغوش می کشد..ببینید عباس در روز عید همسر یا نوه شهید یا اسیری فلسطینی را به حضور نمی پذیرد بلکه از نوه یک تروریست بزرگ استقبال می کند.

همزمان گروه‌های فلسطینی نیز مخالفت خود را با این دیدار ابراز داشتند و آن را خیانت به جانفشانی های ملت فلسطین توصیف کردند. جبهه خلق تاکید کرد: اصرار بر این روش سنتی ویرانگر و گشودن درهای مقر تشکیلات خودگردان در رام الله برای برگزاری نشست با صهیونیست ها اعتبار گفته های عباس درباره تعلیق عمل به توافقنامه های امضا شده با اشغالگران را زیر سوال می برد و پوچی مواضع رسمی تشکیلات خودگردان دراین زمینه را برملا می کند و نشان می دهد که این مواضع تنها در سطح حرف است و جنبه عملی واقعی ندارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ پیشهاد دیدار با رهبر چین با محوریت بحران هنگ‌کنگ را مطرح کردرئیس‌جمهوری آمریکا به امکان دیدار با همتای چینی‌اش برای بحث و گفت‌وگو جهت حل و فصل بحران هنگ‌کنگ به شیوه‌ای «انسان‌دوستانه»، اشاره کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیدار معنی‌دار رهبر ایران با نماینده حوثی‌های یمنرهبر ایران میزبان یک هیات بلند پایه حوثی در تهران بود. شبه نظامیان تحت حمایتش در یمن، جایی که تقریبا کنترل نیمی از کشور از جمله پایتخت را در دست دارند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ادامه بحران هنگ‌کنگ و پیشنهاد ترامپ برای دیدار با رهبر چین | DW | 15.08.2019دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در ارتباط با تشدید بحران سیاسی در هنگ‌کنگ خواستار دیدار با شی‌ جین‌پینگ، رهبر چین شد. پیش از آن، کنگره آمریکا از موضع انفعالی دولت این کشور در قبال بحران هنگ‌کنگ انتقاد کرده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی جنبش انصارالله یمن و هیئت همراه با رهبر انقلاب دیدار کردندمحمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن و هیئت همراه عصر امروز (سه‌شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیدار مرد خنجردار با آیت‌الله خامنه‌ای و محکوم شدن ایران به پرداخت غرامت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هیات حوثی در دیدار با خامنه‌ای: ما ولایت شما را امتداد خط پیامبر اسلام می‌دانیمبه گزارش وبگاه رهبر ایران، آیت‌الله علی خامنه‌ای، روز سه‌شنبه 13 آگوست 2019 با هیاتی از حوثی‌ها
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »