خسارت ۱۵۰۰ میلیاردی کرونا به ورزش استان تهران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خسارت ۱۵۰۰ میلیاردی کرونا به ورزش استان تهران مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران: از زمان شیوع ویروس کرونا تا الان ۱۵۰۰ میلیارد تومان به خاطر تعطیلی اماکن ورزشی به ورزش استان تهران خسارت وارد شده است

رضا گل‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس مصوبه دولت درباره واگذاری اماکن ورزشی، ورزشگاه مرغوب کار به باشگاه استقلال و شهید درفشی‌فر به پرسپولیس واگذار شد و هم اکنون مراحل اداری آن در حال انجام است.

وی درباره وضعیت ورزش استان تهران خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز که کلیه اماکن ورزشی تعطیل شده است ۱۵۰۰ میلیارد تومان به ورزش استان تهران خسارت وارد شده است. هم‌چنین تعطیلی اماکن ورزشی به بیش از ۴۸۰۰ باشگاه خصوصی و دولتی خسارت زده که سعی داریم با اختصاص یک سری وام‌های کم بهره به این باشگاه‌ها بر اساس آمار و گزارش‌هایی که از میزان خسارت آن‌ها دریافت می‌کنیم بخشی از این زیان‌ها را با وام‌های کم بهره جبران کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چقدر بد شده ای بابا !! اینا نون شب ندارن مسولان ورزش کشور ببرن برای خونوادشون!!! . تو تلویزیون از خیرین و پولدارها دوباره بخاید بیان کمک کنند به ورزشی ها ایندفعه !!! حسن روزه گرفته رفته تو خواب زمستونی !!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش شرکت آب و فاضلاب استان تهران به خبر آلودگی آب شرب به کروناقائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: اخباری که مبنی بر آلودگی آب تهران به ویروس کرونا منتشر می‌شود صحت ندارد و با اطمینان می‌گویم که آب شرب تهران به هیچ عنوان به ویروس کرونا آلوده نیست. با برگزاری زود هنگام کنکور ارشد و دکتری جان ۸۰۰۰ داوطلب به بازی گرفته خواهد شد تعویق_کنکور سلامت_دانشجو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار تلفات مصرف الکل صنعتی در استان فارس ایران به مرز 100 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اطلاعیه سفارت ایران درباره انجام پرواز میلان به تهران برای بازگشت شهروندان ایرانیسفارت ایران در ایتالیا، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دنبال هماهنگی‌های انجام پذیرفته و اخذ مجوزهای مورد نظر، انجام پرواز میلان به تهران برای روزهای چهارشنبه ۲۹ آوریل و شنبه ۲ می ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افغانستان: شمار مبتلایان به کرونا به 1531 تن رسیدوزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 1531 تن و شمار قربانیان آن نیز به 50 نفر رسیده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران: شمار مبتلایان به کرونا به 90841 رسیدبر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت ایران تاکنون 90 هزار و 481 نفر به کووید-19 مبتلا شده و 5710 تن از آنها نیز جان باخته اند. - خبرگزاری آناتولی ایران: شمار مبتلایان به کرونا با 1153 شناسایی مورد جدید، به 90 هزار 481 نفر رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازتاب گسترده خبر بازگرداندن شهروند ترکیه‌ای مبتلا به کرونا به آنکارا در رسانه‌های سوئدرسانه‌های سوئد خبر انتقال امرالله گولوشکن شهروند ترکیه‌ای ساکن این کشور که علی‌رغم ابتلا به کرونا تحت درمان قرار نگرفت، به آنکارا را به صورت گسترده پوشش دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »