خرید بلیت ایران-عراق با اعمال شاقه/ سامانه بی‌سامان! + تصاویر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خرید بلیت ایران-عراق با اعمال شاقه سامانه بی‌سامان! سایت بلیت فروشی دیدار ایران و عراق در حالی از ۳۰ دقیقه قبل بازگشایی شده که امکان خرید بلیت میسر نیست!

به گزارش ایسنا، با وجود اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال برای بلیت فروشی دیدار ایران و عراق از آخرین ساعات روز گذشته سایت بلیت فروشی برای علاقه مندان و خریداران بسته بود و هیچ درگاهی برای خرید بلیت های این دیدار وجود نداشت.

حتی در یک اقدام موفق که تا مرحله آخر این بلیت فروشی هم پیش می‌رود، سایت، خریدار را با خطای"مشخصات فردی تطابق ندارد" روبرو می‌کند تا مجددا به خانه اول بازگردد! در حالی که گفته می شود برای این دیدار فقط امکان فروش ۱۰ هزار بلیت وجود دارد، این تعداد در سایت، بیش از ۳۶ هزار عدد بلیت است!همچنین در قیمت گذاری‌ها، سه نوع قیمت ۳۰، ۴۰ و ۵۰ هزار تومانی برای هواداران ایرانی و ۲۰۰ هزار تومانی برای عراقی‌ها تعیین شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قطعی؛ ایران - عراق با تماشاگر شدقطعی؛ ایران - عراق با تماشاگر شد دیدار تیم‌های ملی ایران و عراق به طور قطعی با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. قطعی با موج جدید کرونا مواجه خواهیم بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رسمی: بازی ایران و عراق باتماشاگر برگزار می‌شودمسابقه تیم ملی فوتبال ایران برابر عراق با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازی ایران و عراق با حضور تماشاگران زن برگزار می‌شودبازی ایران و عراق با حضور تماشاگران زن برگزار می‌شود با مجوز دولت ایران 10 هزار تماشاگر می‌توانند برای بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق از سری رقابت‌های انتخابی جام جهانی قطر حضور داشته باشند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران - عراق؛ جنگ صعود، با لشگری از کرونا‌زده‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمخانی: ارتباط با آمریکا در وین غیررسمی است و نیازی به ارتباط مستقیم نیستعلی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در واکنش به امکان گفت‌وگوی مستقیم با آمریکا در وین گفت که تاکنون ارتباط با هیئت آمریکایی حاضر در وین با مبادله انگار میخواد بده گلاه برداری تو اختلاس و دزدی تو رسمی و مستقیمه کاسه داغتر از آش😅😂🤣
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر امور خارجه قطر با امیرعبداللهیان دیدار می‌کندوزیر امور خارجه قطر فردا با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تهران دیدار می‌کند. رسما شکل کلهٔ کیره
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »