خرید «قبر» در بهشت زهرا (س) تهران چقدر تمام می‌شود؟

27/02/1401 10:45 ق.ظ

معاون مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) تهران: *خانه ابدی لوکس و خاصی در بهشت زهرا وجود ندارد *در هر سه ناحیه این سازمان، خانه‌های ابدی یکسان هستند *قیمت‌ خانه‌های ابدی بهشت زهرا (س) تهران با سایر آرامستان‌های تهران قابل مقایسه نیست

معاون مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) تهران با تاکید بر اینکه خانه ابدی لوکس و خاصی در این سازمان وجود ندارد، درباره افزایش قیمت‌ خرید خانه ابدی در سال جاری، گفت: در سنوات گذشته در سه ناحیه با ۲۵درصد افزایش واگذار می‌شد اما امسال برای رعایت حال هموطنان، این افزایش با شیبی ملایم‌تر اتفاق افتاد و در ناحیه یک، با ۱۰ درصد افزایش، در ناحیه دو با ۲۰ درصد و در ناحیه سه با ۲۵ درصد افزایش رو به رو بود و خدمات نیز با ۲۵ درصد افزایش قیمت به مردم شریف و داغدار واگذار می‌شود. معاون مجتمع عروجیان که در یک برنامه رادیویی صحبت می‌کرد، با اشاره به قیمت خرید خانه ابدی در سال گذشته، یادآور شد: سال گذشته در قطعه یک تا ۱۱۲ قیمت هر خانه ابدی ۲۵ میلیون تومان بود که امروز ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

در ناحیه دو که از قطعه ۲۰۰ تا ۲۵۸ هست، هر طبقه ۱۶میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در ناحیه سه که از قطعه ۳۰۰ تا ۳۲۸ هست، هر طبقه خانه ابدی حدود ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است و در ناحیه سه یعنی از قطعه ۳۰۰ تا ۳۲۸، قطعات عمومی داریم (۳۰۳) که برای رعایت حال شهروندان است و یک طبقه به صورت رایگان و دو طبقه فوقانی با قیمت ۶ میلیون تومان واگذار می‌شود.

محسنی، بخشی از بودجه این سازمان را به دلیل درآمدزا بودن، بر عهده خود سازمان برشمرد و این را هم گفت که قیمت‌ خانه‌های ابدی سازمان بهشت زهرا (س) تهران با سایر آرامستان‌های تهران قابل مقایسه نیست. معاون مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) تهران، افزایش نرخ خدمات را از جمله علل افزایش قیمت‌ها در این سازمان دانست و افزود: دو هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حال خدمت رسانی هستند و افزایش حقوق سالانه باعث می‌شود این موضوع پوشش داده شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تحولات اوکراین؛ استقرار توپ‌های آمریکایی در خط مقدم همزمان با ضد حمله اوکراینی‌هابرآورد سازمان اطلاعاتی نظامی بریتانیا در روز یکشنبه حاکی است که روسیه «تقریبا یک‌سوم» از نیروهای زمینی خود را از آغاز تهاجم به اوکراین در ۲۴ فوریه (پنجم اسفند) از دست داده است Sashtyani جاولین های شما بابای t-72 و t-90 های روسیه رو دراورد پس خوشحال باشید؛ تا شکست کامل ارتش روسیه چند ساعتی‌ بیش نمانده! فقط معلوم نیست چرا وزیردفاع آمریکا تقاضای آتش بس دارد؟!!! چقدر این خبر مضحک و کذب است ... حداقل آمار یه جوری می‌دادید که به خورد آدم بره ... یعنی از صدهزار سرباز ، سی و سه هزار نفر مردند ... شنونده شما اینقدر کم عقل هستند که باور کنند

ضرب و شتم شدید دو معترض در کهگیلویه و بویراحمد با هجوم مأموران به خانه آنهایک منبع آگاه حمله نیروهای امنیتی به خانه‌ «شهید امرالله تقوی» در کهکیلویه و بویراحمد، ضرب و شتم و بازداشت وحشیانه دو نفر از اعضای خانواده و اهانت به مادر آن‌ها را تایید کرد.

آیا روسیه با شکستن قیمت‌ها در حال تصاحب بازار نفت ایران است؟«حمید حسینی»، رییس اتحادیه صادرکنندگان نفت روز ۲۲اردیبهشت۱۴۰۱ در گفت‌وگو با خبرگزاری انتخاب مدعی شد: «روسیه با شکستن قیمت‌ها در حال تصاحب بازار نفت ایران در کشورهای شرق آسیاست.» آیا روسیه با شکستن قیمت‌ها در حال تصاحب بازار نفت ایران است؟ راستی_آزمایی

آمریکا: با ترکیه درباره عضویت فنلاند و سوئد در ناتو گفتگو کردیم

حزب حاکم سوئد با عضویت این کشور در ناتو موافقت کرد | DW | 15.05.2022حزب حاکم سوسیال دموکرات سوئد با ورود این کشور به پیمان ناتو موافقت کرد. تهاجم نظامی پوتین به اوکراین باعث شد سوئد با ده‌ها سال سیاست بی‌طرفی خود وداع کند. دولت فنلاند نیز به طور رسمی درخواست عضویت در ناتو را داد. 😔😔😔😔

تاکید بلینکن بر تقویت و گسترش ناتو با هدف مقابله با روسیهآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد که واشینگتن بر تقویت جبهه شرقی پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو با هدف مقابله با روسیه تاکید دارد.بلینکن یک‌شنبه 25

به گزارش ایسنا، روح الله محسنی درباره برخی حواشی در خصوص خرید خانه ابدی، با بیان اینکه از مردم می‌خواهیم اخبار را از مبادی رسمی دریافت کنند، اظهار کرد: قیمت‌ها تابع تصمیمات در شورای اسلامی شهر تهران است، خانه ابدی لوکس و خاصی در این سازمان وجود ندارد و در هر سه ناحیه این سازمان، خانه‌های ابدی یکسان هستند.

معاون مجتمع عروجیان که در یک برنامه رادیویی صحبت می‌کرد، با اشاره به قیمت خرید خانه ابدی در سال گذشته، یادآور شد: سال گذشته در قطعه یک تا ۱۱۲ قیمت هر خانه ابدی ۲۵ میلیون تومان بود که امروز ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. در ناحیه دو که از قطعه ۲۰۰ تا ۲۵۸ هست، هر طبقه ۱۶میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در ناحیه سه که از قطعه ۳۰۰ تا ۳۲۸ هست، هر طبقه خانه ابدی حدود ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است و در ناحیه سه یعنی از قطعه ۳۰۰ تا ۳۲۸، قطعات عمومی داریم (۳۰۳) که برای رعایت حال شهروندان است و یک طبقه به صورت رایگان و دو طبقه فوقانی با قیمت ۶ میلیون تومان واگذار می‌شود.

محسنی، بخشی از بودجه این سازمان را به دلیل درآمدزا بودن، بر عهده خود سازمان برشمرد و این را هم گفت که قیمت‌ خانه‌های ابدی سازمان بهشت زهرا (س) تهران با سایر آرامستان‌های تهران قابل مقایسه نیست.

معاون مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) تهران، افزایش نرخ خدمات را از جمله علل افزایش قیمت‌ها در این سازمان دانست و افزود: دو هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حال خدمت رسانی هستند و افزایش حقوق سالانه باعث می‌شود این موضوع پوشش داده شود.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: همه خانه‌های ابدی یکسان و با یک قیمت هستند و خانه ابدی لوکس و خاصی وجود ندارد و اگر هر یک از شهروندان مراجعه کنند، در صورت وجود می‌توانند در هر قسمت از سازمان بهشت زهرا (س) خانه ابدی خریداری کنند.

انتهای پیام