خریدوفروش پاسپورت برای رجیستری گوشی موبایل

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خریدوفروش پاسپورت برای رجیستری موبایل با گذشت مدت زمان اندکی از ممنوعیت واردات گوشی‌های لوکس و البته طرح رجیستری موبایل برای جلوگیری از قاچاق گوشی،برخی فعالان بازار از ترفندهای مختلفی برای رجیستر کردن گوشی‌های قاچاق،آن هم با خریدوفروش پاسپورت سخن می‌گویند

به گزارش ایسنا، روزنامه اعتماد نوشت: «از بهمن ماه سال ۹۸ و پس از شیوع ویروس کرونا و توقف فعالیت مرزها، عملا فرآیند واردات گوشی به کشور با مشکل جدی روبه‌رو شد و با تعطیل شدن مدارس، سیستم آموزشی کشور به سمت استفاده پرسرعت از فضای مجازی و سامانه شاد حرکت کرد و این کالا در سبد خانوارها جای مهم‌تری پیدا کرد.

او می‌گوید: در حال حاضر قیمت گوشی آیفون ۱۱ با ظرفیت ۶۴ گیگ به ۴۰ میلیون تومان رسیده و گوشی گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ با ظرفیت ۲۵۶ حدود ۲۲ میلیون تومان است و با نوسانات اخیر ارز گوشی نوت ۱۰ لایت سامسونگ از ۱۳ میلیون به ۱۸ میلیون تومان رسیده و هنوز بازار در شوک قیمتی قرار دارد. او در پاسخ به این پرسش که عکس و شماره پاسپورت مسافران را به چه قیمتی می‌فروشند، می‌گوید: از زمانی که کرونا شیوع پیدا کرد و میزان سفرها هم کم شد قیمت عکس پاسپورت هم بالا رفت قبلا دو میلیون تومان بود اما الان بین سه و نیم تا چهار میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر اسبق آموزش و پرورش ایران: مشکل برای یک نفر بهانه برای اعتراضات گسترده می‌شودوزیر اسبق آموزش و پرورش ایران خطاب به وزیر کنونی آموزش و پرورش این کشور نوشته است با بازگشایی مدارس اگر برای یک نفر مشکل ایجاد شود، بهانه‌ای برای اعتراض گسترده فراهم می‌شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درخواست ٣٨٠هزار یورویی پرسپولیس‌ از بانک مرکزی/ سرخ‌ها در تلاش برای تأمین پول برانکوباشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات سرمربی سابق خود درخواست تامین ٣٨٠ هزار یورو ارز را به بانک مرکزی داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آموزش فقط یکی از کارکردهای مدرسه است؛ آموزش مجازی، جایگزین کاملی برای نهاد مدرسه نیسترئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت با قدردانی از وزارت آموزش و پرورش، معلمان، مدیران و سایر عواملی که زمینه بازگشایی مدارس را در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ فراهم کرده اند، اظهارداشت: نهاد مدرسه دارای کارکردهای مختلفی است که آموزش تنها یکی از آنهاست و لذا آموزش مجازی، جایگزین کاملی برای نهاد مدرسه محسوب نمی شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

گبی اشکنازی از تصمیم کشور عمدتا مسلمان نشین کوزوو برای به رسمیت شناختن اسرائیل استقبال کرد🔺گبی اشکنازی از تصمیم کشور عمدتا مسلمان نشین کوزوو برای به رسمیت شناختن اسرائیل استقبال کرد ⚡️وزیر خارجه اسرائیل‌در توییتی‌ از تصمیم صربستان برای انتقال سفارتش به اورشلیم و از تصمیم کوزوو برای به رسمیت شناختن اسرائیل و باز کردن سفارت استقبال کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سناریوی نخ‌نما و پرتناقض صداوسیما برای 'اثبات' جرم نوید افکاری | DW | 06.09.2020صدا و سیما و برخی رسانه‌های وابسته به نهادهای قدرت فیلمی پخش کرده‌اند که قرار است حکم اعدام نوید افکاری را توجیه کند. محور اصلی این فیلم پرابهام و پرتناقض اعتراف‌هایی است که گفته می‌شود زیر شکنجه گرفته شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آیا روسیه کلید دولت روحانی برای مذاکره ایران با آمریکاست؟پوشیده نیست که پیروزی مجدد ترامپ در انتخابات، گزینه‌ی مطلوب کرملین‌نشینان است. اگر واگرایی میان ایران و آمریکا از یک سو و ایران و اسرائیل از سوی دیگر به این سرعت ادامه یابد، مسکو ناگزیر است تا در آینده‌ی نزدیک انتخاب‌های سختی را داشته باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »