خرید شیرینی عید در ایران ۴۰ درصد کاهش یافت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیر انجمن صنفی صنایع شیرینی و شکلات گفته فروش شیرینی عید نسبت به سال گذشته ۴۰درصد کاهش یافته. جمشید مغازه‌ای،روز پنج‌شنبه ۱۹ اسفند در مصاحبه‌ای گفت: «بازار ما در مجموع ۴۰درصد کوچک‌تر شده،تقاضای شیرینی ۴۰درصد کاهش داشته است.» اخبار_ایران نوروز گرانی

استان‌وایر- دبیر انجمن صنفی صنایع شیرینی و شکلات ایران گفته فروش شیرینی عید نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد کاهش یافته و این محصول برای مردم تبدیل به کالایی لوکس شده است.

این فعال اقتصادی درباره دلیل کاهش فروش شیرینی و شکلات در بازار ایران گفت: «در حال حاضر شیرینی و شکلات به کالای لوکس تبدیل شده است» و «این محصولات با توجه به نقدینگی و کاهش قدرت خرید مردم، در سبد مصرفی مردم جایی ندارد و در اولویت سوم یا چهارم خرید آنهاست.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چه عکسی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توده گرد و خاک و کاهش دید در غرب کشور/کاهش دمای سواحل شمالیرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطران وضع هوا از ادامه فعالیت سامانه بارشی در شمال غرب و غرب کشور، دامنه‌های جنوبی البرز طی امروز و فردا (۱۹ و ۲۰ اسفندماه)، رگبار و رعد و برق و وزش باد و کاهش نسبی دما در سواحل شمالی و همچنین پدیده گرد و خاک در غرب کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر روسیه در ایران: در مذاکرات وین منافع خودمان را هم در نظر می‌گیریملوان جاگاریان، سفیر روسیه در ایران در خصوص مذاکرات برجامی در وین گفت این کشور منافع خود را نیز در نظر می‌گیرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مطالبه آزادی زندانیان سیاسی در ایران در روز جهانی زن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چرا سریال «خادم ملت» در جهان پربیننده اما در ایران ممنوع شد؟در روزهایی که حمله ویرانگر روسیه به اوکراین ادامه دارد، بسیاری کنجکاوانه سراغ سریال اوکراینی «خادم ملت» با بازی زلنسکی رفته‌اند و تکه‌هایی از آن در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمادگی‌ها در وان برای میزبانی از گردشگران ایرانی در «جشنواره خرید وان»آمادگی‌ها برای میزبانی از گردشگران ایرانی در ایام «جشنواره خرید وان» در عید نوروز ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران | وضعیت ناپایدار شهرهای قرمز در آستانه نوروزکرونا در ایران | وضعیت ناپایدار شهرهای قرمز در آستانه نوروز فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفته است که از جمعیت ۱۴ میلیونی این استان، بیش از ۳ میلیون نفر هنوز دز نخست واکسن را دریافت نکرده‌اند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »