خرید میوه، در زندگی مردم گم شده است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خرید میوه، در زندگی مردم گم شده است رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز: آنقدر در زندگی مردم چاله چوله به وجود آمده که خرید میوه در میان آن‌ها گم شده است و این مساله، شرایط سختی را حتی برای فروشندگان میوه به وجود آورده است.

عبدالرضا جمالی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اوضاع مالی مردم بد و درآمدها بسیار کم شده است و وقتی درآمد مردم پایین باشد به خیلی از چیزها نمی‌رسند و توان خریدشان بسیار پایین می‌آید و به این علت است که بازار میوه رونق چندانی ندارد.

وی افزود: مردم این روزها آنقدر قسط و هزینه دارند که وقتی ریالی به دست‌شان می‌رسد باید آن را هزار قسمت کنند و شاید کمتر پولی برای خرید میوه باقی می‌ماند. رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز گفت: به عنوان کسی که میوه‌فروشی دارد، وقتی می‌بینم که یک نفر یک سال است که میوه نخورده است زجر می‌کشم. ما یک جا فروشنده و هزار جای دیگر خریدار هستیم و شرایط و وضعیت مردم را درک می‌کنیم و می‌دانیم که قیمت‌های بالا چه وضعیتی برای مردم به وجود آورده است.

جمالی‌پور گفت: با توجه به وضعیت مالی مردم، وقتی از فروشندگان میوه خرید نشود آن‌ها نیز وضعیت معیشتی دشواری را تجربه می‌کنند و باید گفت که اکنون وضعیت مناسبی نیست. وی افزود: آنقدر در زندگی مردم چاله چوله به وجود آمده که خرید میوه در میان آن‌ها گم شده است و این مساله، شرایط سختی را حتی برای فروشندگان میوه به وجود آورده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی:‌ علی‌رغم پیشرفت‌هایی در وین، هنوز در تامین ارز خرید واکسن با مشکل روبرو هستیمرئیس جمهوری ایران با اشاره به حصول پیشرفت‌هایی در مذاکرات وین، گفت که اما هنوز موانع پیش روی ماست و در تامین ارز برای خرید واکسن کرونا با مشکلات روبرو هستیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایمنی ۸۰ درصدی واکسن کرونای «پاستور»/در خرید واکسن هیچ عدالتی در میان نیسترئیس انستیتو پاستور ایران: واکسن کرونای انستیتو پاستور یک واکسن ایمن است و می‌تواند در بدن تا ۸۰ درصد ایمنی ایجاد کند، واکسن‌های دیگری هم در انستیتو پاستور برای کرونا داریم که کاملاً بومی و از تکنولوژی های فوق برتر هستند که در حال انجام مطالعات آنها هستیم خدا قوت به همکاران عزیز🌷 زارررت حالایکیشوبه ثمرمیرسوندین تا بعد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش «نجومی» نرخ رسمی میوه و تره‌بار در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

در پی ضبط محموله مواد مخدر؛ سعودی واردات میوه و سبزیجات از لبنان را ممنوع کردپادشاهی عربی سعودی، روز جمعه 23 آوریل، در بیانیه‌ای اعلام کرد در پی ضبط محموله‌های حاوی مواد مخدر از 👏🌹👏🌹بهترین کار انجام دادن 👌😍 نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آیا خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران قانونی است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »