خروج یک آمبولانس از عملیات در پی اصابت مواد محترقه

24/12/1400 09:03 ب.ظ

خروج یک آمبولانس از عملیات در پی اصابت مواد محترقه سخنگوی کمیته چهارشنبه پایان سال مرکز اورژانس تهران: یک دستگاه آمبولانس در منطقه یافت آباد مورد اصابت مواد محترقه قرار گرفته و دچار آسیب شده است، خوشبختانه تکنسین اورژانس آسیب ندیده

سخنگوی کمیته چهارشنبه پایان سال مرکز اورژانس تهران از خروج یک دستگاه آمبولانس از عملیات در پی اصابت مواد محترقه خبر داد. وی ادامه داد: خوشبختانه تکنسین اورژانس آسیب ندیده اما یک آمبولانس از عملیات خارج شد. سخنگوی کمیته چهارشنبه سوری مرکز اورژانس تهران- از آسیب دیدن سه دستگاه آمبولانس خبر داد و گفت: یک آمبولانس از عملیات خارج شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تکنسین اورژانس آسیب ندیده اما یک آمبولانس از عملیات خارج شد. سخنگوی کمیته چهارشنبه سوری مرکز اورژانس تهران- از آسیب دیدن سه دستگاه آمبولانس خبر داد و گفت: یک آمبولانس از عملیات خارج شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

موشک‌پرانی سپاه؛ یک اقدام غیرقانونی دیگر در خاک همسایه

هستی امیری؛ یک سال زندان به جرم شرکت در مراسم ۸ مارس

آغاز محکومیت یک شهروند بهائی در تهران

دستگیری یک شبکه خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای فردوایران از دستگیری اعضای یک شبکه خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای فردو خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

یک مقام آمریکایی: تأسیسات مورد حمله ایران در عراق محل آموزش اسرائیل بودشبکه ۱۳ تلویزیون اسراییل با بازنشر گفت‌وگوی «یک مقام ارشد» آمریکایی با مجله نیویورک تایمز اذعان کرد محلی که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موشک‌باران شد از سوی نیروهای اسراییلی مورد استفاده قرار می‌گرفت. این حمله بخاطر کارشکنی اسرائیل در مذاکرات هسته ای انجام شد؛،😁😁🖐🖐🖐 همیشه به خودم می گم این بزن بزن ها از طرف اسرائیل می شود در ایران و سوریه تعجب می کنم چرا رژیم ایران که ۴۳ سال وعده داده اسرائیل محو نابود می کند نشده جرعت نمی کنند اما اسرائیل به نابودی ایران ایرانی ها و رژیم ایران می پردازد بعد ۴۳ سال از غارت ایران اسرائیل در پیشرفت قدرت پیدا کرده و کل جهان بهش اهمیت می دن حالا رژیم ایران در کجاست یه ایران دست اش هست بعد باید در نوکران برده ها در استعمار جهان باقی بماند هر چه ارباب ها بگند گوش به فرمان باشند رژیم ایران چرا چنین شدی چون خودتان خواستید

هشدار عفو بین‌الملل نسبت به شرایط جسمانی یک زندانی ۸۲ ساله در ایران

به گزارش ایسنا، سعید مهر سروش در این باره گفت: یک دستگاه آمبولانس در منطقه یافت آباد مورد اصابت مواد محترقه قرار گرفته و دچار آسیب شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تکنسین اورژانس آسیب ندیده اما یک آمبولانس از عملیات خارج شد.

سخنگوی کمیته چهارشنبه سوری مرکز اورژانس تهران- از آسیب دیدن سه دستگاه آمبولانس خبر داد و گفت: یک آمبولانس از عملیات خارج شده است.

پیش از این دکتر جعفر میعادفر رییس سازمان اورژانس کشور به ایسنا گفته بود: در چهارشنبه سوری سال های گذشته مشاهده می شد که برخی افراد با استفاده از مواد محترقه موجب آسیب رسیدن به امبولانس های اورژانس می شدند افرادی که به آمبولانس ها آسیب برسانند حتما تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند و به مراجع قضایی معرفی می شوند. مراجع قضایی نیز مثل همیشه با آن ها برخورد خواهند کرد.