خروس جنگی صاحب هندی خود را کشت

10/12/1399 06:05 ب.ظ

یک خروس جنگی حین برگزاری مسابقه غیرقانونی جنگ خروس‌ها در جنوب هند صاحب خود را کشت. - خبرگزاری آناتولی

یک خروس جنگی حین برگزاری مسابقه غیرقانونی جنگ خروس‌ها در جنوب هند صاحب خود را کشت. - خبرگزاری آناتولی بی ژیوان از مقامات پلیس هند در گفتگو با خبرنگاران گفت که یک خروس جنگی حین برگزاری مسابقه غیرقانونی جنگ خروس‌ها در ایالت تلانگانا در جنوب این کشور باعث مرگ صاحب خود شده است.

قربانی به پاهای خروس جنگی‌اش تیغه بسته بود، حین تلاش برای گرفتن خروس که از مبارزه فرار کرده بود زخمی شده است.

این مرد 45 ساله از ناحیه شکم زخمی شده و پیش از رسیدن به بیمارستان براثر از دست دادن خون جان باخته است. پلیس تحقیقات درباره این حادثه را آغاز کرده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

پس فیلماشون دروغ نبود

ارتش میانمار به سمت تظاهرکنندگان گلوله جنگی شلیک کردارتش تا کنون صدها نفر از مخالفان را بازداشت کرده است. تنها در روز یکشنبه هزار و سیصد نفر توسط نظامیان دستگیر شدند. سپاه تروريستي ايران به سمت اعتراض كنندگان و مردم بي دفاع در سراوان گلوله شليك كرد و از جمله چندين كودك را كشت. اگه خبر نداري اين تيتره روزه سراوان_تنها_نیست اروپای مادرسگ کوری؟ ایران رو نمیبینی؟ گدا گشنه ها

دیوان کیفری بین‌المللی تحقیقات درباره جنایات جنگی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین آغاز کرددادستانی دیوان‌کیفری‌بین‌المللی تحقیقات درباره جنایات‌جنگی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین آغاز کرد

دیوان کیفری بین‌المللی تحقیقات در مورد وقوع جنایت‌ جنگی در سرزمین‌های فلسطینی را آغاز کرددیوان کیفری بین‌المللی به بررسی ادعاهای فلسطینی‌ها در مورد رخداد جنایات جنگی توسط اسرائیل در جریان جنگ ۲۰۱۴ علیه شبه نظامیان فلسطینی در نوار غزه و همچنین طی فعالیت شهرک‌سازی این کشور در کرانه باختری و شرق بیت‌المقدس خواهد پرداخت. چرا جنایات در سوریه بررسی نمی شود.

دادگاه کیفری لاهه خواستار رسیدگی به جنایات جنگی در نوار غزه شد | DW | 03.03.2021دادگاه کیفری لاهه تحقیقات درباره جنایات جنگی احتمالی در سرزمین‌های فلسطینی، از جمله در نوار غزه در سال ۲۰۱۴ را آغاز کرده است. این تحقیقات پیرامون جنایات احتمالی اسرائیل، حماس و دیگر گروه‌های مسلح فلسطینی در نوار غزه است. از ساسی کمک بگیرید.

اجازه ورود سلاح‌های جنگی به کشور را ندادیم/ شهادت ۱۶ نفر از نیروهای مرزبانی در رزم‌هافرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به کشفیات مواد مخدر و سلاح‌ در مرزها از ابتدای سال جاری تاکنون از شهادت ۱۶ نفر از بهترین نیروهای مرزبانی از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

یک خروس جنگی حین برگزاری مسابقه غیرقانونی جنگ خروس‌ها در جنوب هند صاحب خود را کشت.حیدرآباد/خبرگزاری آناتولی

بی ژیوان از مقامات پلیس هند در گفتگو با خبرنگاران گفت که یک خروس جنگی حین برگزاری مسابقه غیرقانونی جنگ خروس‌ها در ایالت تلانگانا در جنوب این کشور باعث مرگ صاحب خود شده است.

قربانی به پاهای خروس جنگی‌اش تیغه بسته بود، حین تلاش برای گرفتن خروس که از مبارزه فرار کرده بود زخمی شده است.

این مرد 45 ساله از ناحیه شکم زخمی شده و پیش از رسیدن به بیمارستان براثر از دست دادن خون جان باخته است. پلیس تحقیقات درباره این حادثه را آغاز کرده است.

اگر چه برگزاری نبرد خروس‌ها در هند غیرقانونی است اما شمار زیادی مسابقه خروس به صورت غیرقانونی در ایالت های جنوبی این کشور برگزار می‌شود.