خرسندی فعالان بخش گردشگری ترکیه از لغو محدودیتهای آلمان برای اعزام گردشگر

15/05/1399 02:18 ب.ظ

فعالان بخش گردشگری استان‌های توریستی ترکیه از کاهش محدودیت‌های کرونایی آلمان برای سفر به این استانها استقبال کردند. - خبرگزاری آناتولی

فعالان بخش گردشگری استان‌های توریستی ترکیه از کاهش محدودیت‌های کرونایی آلمان برای سفر به این استانها استقبال کردند. - خبرگزاری آناتولی دست اندرکاران و سرمایه‌گذاران بخش گردشگری در استانهای آنتالیا و موغلای ترکیه از کاهش محدودیتهای کرونایی آلمان در رابطه با سفر به این استان‌ها خرسند هستند.

استان‌های آنتالیا و موغلای ترکیه علاوه بر دریا و سواحل زیبا٬ از آثار تاریخی و طبیعت بکری نیز برخوردارند. هتل ها و مراکز اقامتی این مناطق تمامی تدابیر کرونایی لازم را اتخاذ کرده اند.

همه هتلهای منطثه دارای گواهینامه سلامت گردشگری بوده و تمامی شرایط لازم را برای محافظت از سلامت کارمندان خود و مسافران فراهم می‌کنند. ارکان یاغجی٬ رئیس اتحادیه هتلداران گردشگری مدیترانه اعلام کرد که سیستم گواهینامه"جهانگردی ایمن" و اجرای دقیق معیارهای تعیین شده این سیستم٬ عامل اصلی دستیابی به این موفقیت است.

وی با تأکید بر اینکه این منطقه بازار خوبی برای خود آلمان نیز هست٬ گفت: لغو هشدار سفر شهروندان آلمان به 4 استان ترکیه یک اقدام خوب و مهم است. ما به طور جدی قوانین گردشگری ایمن را رعایت خواهیم کرد. برهان سیلی، رئیس اتحادیه شرکتهای گردشگری آلانیا نیز اعلام کرد که تصمیم آلمان برای لغو محدودیتهای سفر به چهار استان ترکیه که پس از اقدام کشورهای روسیه و اوکراین صورت می گیرد، بسیار مسرت‌بخش است. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

فعالان عرصه هیئت در سراسر کشور گرد هم می‌آیندگردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیأت با هدف «هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر مدیران هیآت» با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا و محدودیت خاص آن پنج‌شنبه این هفته تشکیل می‌شود

چشمه‌های آبگرم ترکیه؛ میزبان 4 میلیون گردشگر روس

آلمان هشدار عدم سفر به شهرهای توریستی ترکیه به دلیل پاندمی کرونا را لغو کردآلمان هشدار عدم سفر به شهرهای توریستی ترکیه به دلیل پاندمی کرونا را لغو کرد

از آتاتورک تا اردوغان؛ چگونه حکم اعدام در ترکیه لغو شد - BBC News فارسیمجازات اعدام در کشورهایی چون ایران، عربستان و چین برخلاف اکثر کشورهای دنیا سالانه جان چند صد نفر را می گیرد. آخرین واکنش های افکار عمومی ایرانیان به حکم‌اعدام کارزار توییتری «نه به اعدام» سه نفر از معترضان آبان نود و هشت بود. مهدی شبانی، روزنامه نگار در یادداشتی برای صفحه ناظران درباره تاریخچه لغو حکم اعدام در ترکیه نوشته است.

چشمه‌های آبگرم ترکیه؛ میزبان 4 میلیون گردشگر روس

بیانیه ترکیه به مناسبت نخستین سالگرد لغو موقعیت ویژه جامو و کشمیرسخنگوی وزارت خارجه ترکیه لغو موقیعت ویژه جامو و کشمیر هند در سال گذشته را موجب پیچده‌تر شدن وضعیت منطقه عنوان کرد. - خبرگزاری آناتولی

فعالان بخش گردشگری استان‌های توریستی ترکیه از کاهش محدودیت‌های کرونایی آلمان برای سفر به این استانها استقبال کردند.آنتالیا/خبرگزاری آناتولی

دست اندرکاران و سرمایه‌گذاران بخش گردشگری در استانهای آنتالیا و موغلای ترکیه از کاهش محدودیتهای کرونایی آلمان در رابطه با سفر به این استان‌ها خرسند هستند.

استان‌های آنتالیا و موغلای ترکیه علاوه بر دریا و سواحل زیبا٬ از آثار تاریخی و طبیعت بکری نیز برخوردارند. هتل ها و مراکز اقامتی این مناطق تمامی تدابیر کرونایی لازم را اتخاذ کرده اند.

همه هتلهای منطثه دارای گواهینامه سلامت گردشگری بوده و تمامی شرایط لازم را برای محافظت از سلامت کارمندان خود و مسافران فراهم می‌کنند.

ارکان یاغجی٬ رئیس اتحادیه هتلداران گردشگری مدیترانه اعلام کرد که سیستم گواهینامه"جهانگردی ایمن" و اجرای دقیق معیارهای تعیین شده این سیستم٬ عامل اصلی دستیابی به این موفقیت است.

وی با تأکید بر اینکه این منطقه بازار خوبی برای خود آلمان نیز هست٬ گفت: لغو هشدار سفر شهروندان آلمان به 4 استان ترکیه یک اقدام خوب و مهم است. ما به طور جدی قوانین گردشگری ایمن را رعایت خواهیم کرد.

برهان سیلی، رئیس اتحادیه شرکتهای گردشگری آلانیا نیز اعلام کرد که تصمیم آلمان برای لغو محدودیتهای سفر به چهار استان ترکیه که پس از اقدام کشورهای روسیه و اوکراین صورت می گیرد، بسیار مسرت‌بخش است.

گفتنی است وزارت امور خارجه آلمان دیروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور هشدار عدم سفر به ترکیه به دلیل پاندمی کرونا را در مورد استان ها آیدین، آنتالیا، ازمیر و موغلا لغو کرده ‌است.

در این بیانیه تاکید شد: با توجه به پایبندی ترکیه به پروتکل‌های بهداشتی ممنوعیت سفر به صورت محدود لغو شده‌ و مسافران باید هنگام بازگشت به آلمان تست PCR دهند.

آلمان در مورد سفر به 160 کشور خارج از اتحادیه اروپا به دلیل پاندمی کرونا تا تاریخ 31 آگوست هشدار داده بود.