خدمت به ایثارگران و خاندان معظم شهدا نیازمند مشارکت ملی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران با بیان اینکه خدمت به ایثارگران و اقدام در راستای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان نیازمند مشارکت همه دستگاه‌ها و نهادهاست، اظهار کرد: خدمت به ایثارگران و خاندان معظم شهدا نیازمند مشارکت ملی است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، عباسعلی رضایی و مازیار غلامی مدیران کل بنیاد و هواشناسی استان تهران در نشست مشترک که با حضور معاونان توسعه دو دستگاه برگزار شد، ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت در اجرای طرح‌های ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، بر تداوم دیدار و تکریم خانواده‌های شهدا و جانبازان تاکید کردند.

وی ایثار مجدانه توأم با ایمان را از خصوصیات بارز شهدا در دوران دفاع مقدس و حوادث پس از آن دانست و اذعان کرد: بسیاری از شهدای ما در دوران جنگ تحمیلی، حتی فرزندان‌شان را یک‌بار هم ندیدند و این نشأت گرفته از ایمان و اعتقاد شهدا است. مازیار غلامی مدیرکل هواشناسی استان تهران نیز در این نشست با بیان اینکه به خانواده شهدا و ایثارگران مدیونیم، بر آمادگی حداکثری در اجرای برنامه‌های ترویجی حوزه فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده شهدا و جانبازان تاکید کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امنیت امروز کشور را مدیون جانفشانی و ایثار شهدا هستیممعاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: عزت ، امنیت و اقتدار کشور مدیون رشادت‌ها ، مجاهدت‌ها ، صبر و استقامت خانواده سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک سونامی در راه فوتبال خوزستانیک کارشناس فوتبال معتقد است باید کارگروهی جهت بررسی و کمک به وضعیت فعلی سه تیم لیگ برتری خوزستان تشکیل شود زیرا فوتبال این استان نیازمند جراحی فوری است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: مسائل مربوط به ایثارگران در برنامه هفتم حل و فصل می‌شودرئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکری گفت: مسائل مربوط به ایثارگران و بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه کشور حل و فصل می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سردار آزمون در رادار دو تیم ایتالیاییآتالانتا و فیورنتینا به دنبال به خدمت گرفتن سردار آزمون در تابستان هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت مکلف به تصویب طرح نظام ملی بهره‌وری در شورای عالی راهبردی برنامه شددولت مکلف شد طرح نظام ملی بهره‌وری مشتمل بر هدف‌گذاری کمی، شرح تکالیف نقش‌آفرینان آن و تقسیم کار ملی و استانی را به تصویب شورای عالی راهبردی برنامه برساند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تمدید اعتبار بیمه بازنشستگان دولت نیازی به مراجعه حضوری نداردمدیرکل بیمه‌گری و جذب منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: تمدید اعتبار بیمه بازنشستگان دولت به هیچ وجه نیازمند مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »