خداحافظی رییس سانسور فضای مجازی؛ نتوانستم امر رهبرم را اجرا کنم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«جواد جاویدنیا»، دبیر کارگروه فیلترینگ در پیامرسانهای ایرانی در نامه ای لایوهای اینستاگرام را «متعفن» خواند و نوشت نمیتواند منویات علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی را درباره فضای_مجازی برآورده کند. گزارش محسن سپهری👇 اخبار_ایران شهروندخبرنگاری سانسور

انتشار نامه‌ای از «جواد جاویدنیا»، دبیر کارگروه فیلترینگ در پیام‌رسان‌های ایرانی و خداحافظی او، گمانه‌هایی مبنی بر تغییر دبیر کارگروه فیلترینگ را مطرح کرده است. جاویدنیا در بخشی از این نامه نوشته است: «خیلی‌ها گفتند الان وقت بیرون آمدن از سنگر و فدایی شدن نیست. اما وقتی می‌بینیم سنگرها یکی پس از دیگری سقوط می‌کنند، دیگر جای سکوت نیست.»

جواد جاویدنیا که معاون دادستان مشهد در امور فضای مجازی بود، ۲۱ مهر ۱۳۹۷ به دادستانی کل کشور منتقل و جایگزین «عبدالصمد خرم‌آبادی»، سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و دبیر کارگروه فیلترینگ شد. او در حالی یکی از کلیدی‌ترین پست‌ها را در زمینه فضای مجازی در ایران برعهده گرفت که اعتقاد داشت این فضا، مکانی برای جنگ نرم دولت‌ها است و استفاده از فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای باعث پس‌رفت درسی دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر کشور شده است.نامه اخیر او نیز واکنشی از همین دست است.

جاویدنیا در ادامه، لایوهای اینستاگرام را «متعفن» خوانده و نوشته است: «ای کاش کسانی که از مسوولیت داشتن، فقط فریاد زدن بی‌عمل را آموخته‌اند، لحظه‌ای غیرت کنند و این لایوها را ببینند و با خود بگویند با شیوه عملکرد خود چه بر سر نسل جوان کشور آورده‌اند.» جاویدنیا در این نامه به شدت به کسانی که مانع اجرای به قول خودش، «فرامین رهبری» شده‌اند، تاخته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مقدمه_چینی برای فیلترکردن اینستاگرام

منظورش این بود که متاسفانه نتونستیم علی رغم فیلترینگ سنگین و کندی شدید, اینترنت رو جمع کنیم

mamadi2019 پارمون کرده بعد میگه نتونستم😐

متعفن دزدهایی هستند که همه چیز مردم را در اختیار گرفته اند.🤨

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تمسخر یک پاکبان توسط سحر قریشی+فیلمویدئویی از تمسخر یک پاکبان زحمتکش توسط «سحر قریشی» در فضای مجازی منتشر شده است. دوست دارن خودشون رو با این چیزها مطرح کنن و سر زبون بندازن ، حتی اگه به ضررشان باشد سلبریتی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به کلیپ'سحر قریشی' و توهین به یک پاکبان/ رفتار طبقاتی و غیرانسانی خانم بازیگر محکوم است/ پیگیر شکایت مدیریت شهری خواهیم بودبرخی از مدیران شهری نسبت به انتشار کلیپی از یک بازیگر در فضای مجازی و توهین به یک پاکبان واکنش نشان دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ فرمان ممنوعیت موقت ورود مهاجران به آمریکا را امضا کردصدور فرمان ممنوعیت موقت ورود مهاجران به آمریکا | ترامپ: برای محافظت از کارگران آمریکایی، فرمانی اجرایی را امضا کردم که مهاجرت_به_آمریکا را به صورت موقت به حالت تعلیق درمی‌آورد دکترها و پرستارانی که امروز در خط مقدم کرونا در آمریکا می جنگند حاصل مهاجرت بوده اند، ترامپ و باقی ناسیونالیست ها چه زمان می خواهند این مسئله رو درک کنند؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

واکنش پلیس به ویدئوی منتشره از خانم بازیگر و هشدار به هنجارشکنان فضای مجازیواکنش پلیس به کلیپ رفتار نامناسب یک بازیگر با یک پاکبان: تهیه و به اشتراک گذاری هر گونه کلیپ تصویری، مطالب نوشتاری و عکس با محتوای توهین آمیز در فضای مجازی که باعث تشویش اذهان عمومی شود، جرم است و پلیس فتا با هنجار شکنان برخورد قانونی می‌کند. ۴تا عکس میندازن باهاش کاریش ندارن اصطلاح تشویش اذهان عمومی مبنای علمی نداردکه مدتی است رایج شده است،چراکه هرگفتاری ممکن است صحیح بااشتباه باشدوان مربوط به هرکسی است که بایدصحیح ان انتخاب کردوگرنه هیچکس نبایدحرف بزندکه فردی ممکن است ناراحت شود؟؟!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشف ۳۳ جهش در کروناویروسکشف ۳۳ جهش در کروناویروس دانشمندان چینی ۳۳ جهش کروناویروس را کشف کردند و به سازندگان واکسن کووید-۱۹ هشدار دادند که باید تأثیر این جهش‌ها را برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در نظر بگیرند. چیزی که دانشمندان چینی بگن اندازه پشکل الاغ هم دیگه ارزش نداره. چین باید واسه دروغ هاش به کل دنیا پاسخ گو باشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در واگذاری سهام شستا به ذینفعان توجهی نشد/ چرا سود واگذاری را نباید بازنشستگان می‌بردند؟ / امیدوارم با تشکیل دوباره شورایعالی کار دستمزد به دومیلیون ۸۰۰ هزار تومان ارتقا یابد/ کارگران ساختمانی و فصلی به مرز گرسنگی رسیده‌اند اما از آنها حمایت نمی‌شودعلیرضا محجوب مطرح کرد: در واگذاری سهام_شستا به ذینفعان توجهی نشد/ چرا سود واگذاری را نباید بازنشستگان می‌بردند؟ / امیدوارم با تشکیل دوباره شورایعالی کار دستمزد به دومیلیون ۸۰۰ هزار تومان ارتقا یابد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »