انتخابات درون‌حزبی دمکرات‌ها, انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, برنی سندرز, جو بایدن

انتخابات درون‌حزبی دمکرات‌ها, انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

خداحافظی سندرز با رویای کاخ سفید | DW | 08.04.2020

برنی سندرز از ادامه رقابت برای انتخابات ریاست ‌جمهوری آمریکا انصراف داد. با توقف کارزار تبلیغاتی او، مسیر بایدن برای رقابت با ترامپ بر سر کاخ سفید هموار می‌شود. سندرز در پیامی این تصمیم را سخت و دردناک توصیف کرد.

08/04/2020 09:45:00 ب.ظ

برنی سندرز از ادامه رقابت برای انتخابات ریاست ‌جمهوری آمریکا انصراف داد. با توقف کارزار تبلیغاتی او، مسیر بایدن برای رقابت با ترامپ بر سر کاخ سفید هموار می‌شود. سندرز در پیامی این تصمیم را سخت و دردناک توصیف کرد.

برنی سندرز از ادامه رقابت برای انتخابات ریاست ‌جمهوری آمریکا انصراف داد. با توقف کارزار تبلیغاتی او، مسیر بایدن برای رقابت با ترامپ بر سر کاخ سفید هموار می‌شود. سندرز در پیامی این تصمیم را سخت و دردناک توصیف کرد.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیدمسیر هموار بایدنبرنی سندرز، سناتور ایالت ورمونت، روز چهارشنبه ۲۰ فروردین (۸ آوریل) توقف کارزار انتخاباتی‌اش را اعلام کرد و به این ترتیب مسیر را برای نامزدی جو بایدن، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا هموار کرد.جو بایدن، معاون باراک اوباما، به احتمال زیاد نامزد اصلی حزب دموکرات و رقیب دونالد ترامپ برای راه‌یابی مجدد وی به کاخ سفید خواهد بود.

واکنش‌‌ها به قتل رومینا اشرفی؛ خشم کاربران از ضعف قوانین حمایت از کودکان حسین درخشان: از همکاری با سپاه تا دعوت به هاروارد تلاش برای پایان دادن به فعالیت مرکز اسلامی هامبورگ | DW | 26.05.2020

کناره گیری سندرز از ادامه کارزار انتخاباتی مسیر جو بایدن را برای رقابت با ترامپ هموار کردسندرز۷۸ ساله انتخابات امسال درون حزبی دموکرات‌ها را با پیشتازی نسبت به دیگر نامزدها آغاز کرد، اما پس از آن که چندین نامزد به نفع جو بایدن انصراف دادند، به طور غیرمنتظره‌‌ای در چند ایالت تعیین کننده به برقیبش بایدن باخت.

"تصمیم دشوار و دردناک"سندرز در یک پیام ضبط شده ویديویی درباره کناره‌گیری‌اش گفته: «مسیر به سمت پیروزی عملا ناممکن است.»سندرز در این پیام از کارزارهای سیاسی بی‌نظیر و بنیادینی که به گفته او"برپایه کمک‌های اندک میلیون‌ها هوادار شکل گرفته بودند تشکر کرد. او هم‌چنین از تصمیم خود برای خروج از رقابت‌ها با عنوان تصمیمی"سخت و دردناک" یاد کرد.

این سناتور کهنه‌کار در صفحه توئیترش نوشت: «کارزار انتخاباتی خاتمه یافت اما تلاش برای عدالت ادامه خواهد داشت.» سندرز از بایدن با عنوان"مردی محترم" یاد کرد و وعده داد برای شکست دادن دونالد ترامپ"در کنار او خواهد ایستاد."

اما به گفته ناظران بایدن برای همراه ساختن آن دسته از طرفدارارن حزب دموکرات، که خط مشی سوسیالیستی دارند و هوادار سندرز و منتقد معاون اول پیشین بودند، راه سختی در پیش دارد. ادامه مطلب: DW فارسی »

حالا کی از شما انتظار داشت با این سن وسالتون لعنت به دموکرات های خائن. همه دموکرات های عشق تروریسم جمهوری اسلامی برن به درک The new world order and the oppressive capitalist system are collapsing, the Saviour of the world is on the way: Imam mahdi ... ThePromisedSaviour هيچ شانسي هم نداشت ، اين ديگه بايد بفكر دو متر كفن براي خودش باشه‼️

برنی داره به رکورد های محسن رضایی نزدیک میشه :)) ترامپ بره یکی بدتر از اون میاد

برنی سندرز از انتخابات مقدماتی حزب دموکرات کناره‌گیری کرد؛ واکنش پرزیدنت ترامپ برنی سندرز ، نماینده مستقل ایالت ورمانت در مجلس سنای آمریکا و از کاندیداهای حاضر در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات، از رقابت‌ها کناره‌‌گیری کرد. به این ترتیب، مسیر جو بایدن به عنوان تنها کاندیدای باقیمان In Persian, we have a proverb that says: It is a mistake to test the tested. why we should trust politicians again!! Our hope please come back. ThePromisedSaviour چه خوب با اون تفکرات کمونیستیش باید رئیس جمهور چین میشد مصی:چندبار صیغه شده اید؟ غیر از خیانت به زن فراهانی بیشتر هم بوده؟ طفل نامشروعی که باردار شدید چه شد؟ شما چطور در ایران محجبه بوده و هیچ خطر نکردید؟ ولی در خارج از کشور دختران مردم را به کشف حجاب و زندان رفتن دعوت میکنید؟ .! فیلم و دوربین ساده لوحان، درآمد و کاسبی کلاشان!

سندرز از رقابت‌های انتخاباتی دموکرات‌ها انصراف داد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimبرنى_سندرز از ادامه رقابت‌های انتخاباتی انصراف داد سناتور ارشد دموکرات که در کنار معاون رئیس‌جمهور سابق این کشور بیشترین شانس‌ را برای انتخاب شدن بعنوان نامزد نهایی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا داشت،از ادامه رقابت‌های انتخاباتی انصراف داد

توئیتر یک میلیارد دلار برای مبارزه با کرونا اختصاص داد

تدابیر بهداشتی در ارتش ترکیه برای مقابله با کروناتدابیر بهداشتی اتخاذ شده در واحد‌های نظامی ارتش ترکیه برای مقابله با ویروس کرونا با دقت اجرایی می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

کمک داوطلبانه پزشکان سوری به روند مبارزه با کرونا در ترکیه

با فوت 121 مورد جدید شمار جانباختگان بيمارى کرونا در ایران به 4003 نفر رسیدرئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون 64 هزار و 586 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس جان باختگان کرونا در ایران با لا 15000 نفره