خبرگزاری آناتولی

19/04/1400 06:12 ب.ظ

دو مژده همزمان از «حصار» ترکیه سامانه_دفاع_هوایی «حصار A+» تحویل داده شد سامانه دفاع هوایی «حصارO+» برای انهدام اهداف در ارتفاع بالا و برد زیاد با مافوق سرعت به تولید انبوه می‌رسد

خبرگزاری آناتولی

تازه ها

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان: تا زمانی که کشورمان را از وابستگی به خارج در صنعت دفاعی کاملا خلاص کنیم، به سرمایه‌گذاری‌های خود ادامه می دهیماردوغان: تا زمانی که کشورمان را از وابستگی به خارج در صنعت_دفاعی کاملا خلاص کنیم، به سرمایه‌گذاری‌های خود ادامه می دهیم اردوغان: آنها که برای فروش اسلحه به ترکیه بهانه تراشی می کنند، هزاران تریلی و هواپیما اسلحه و مهمات را به بهانه مبارزه با داعش به تروریست‌ها در سوریه تحویل داده‌اند سیاستمدار به بی شرفی و دورویی وپست فطرتی این عردوغان حیوون خیلی کم دیدم.دشمنی این احمق نسبت به مردم ایران حتی از صهیونیستها بیشتره.

هیئت طالبان در مسکو: هدف ما غصب کامل قدرت در افغانستان نیستهیئت طالبان در مسکو: هدف ما غصب کامل قدرت در افغانستان نیست

اردوغان: درباره چگونگی مسئولیت ترکیه در افغانستان و اینکه چه ماموریتی را می‌پذیریم یا خیر، تصمیم‌گیری کردیماردوغان: درباره چگونگی مسئولیت ترکیه در افغانستان و اینکه چه ماموریتی را می‌پذیریم یا خیر، تصمیم‌گیری کردیم لطیف پدرام LatifPedram شمالی ها (اقوام تاجیک. هزاره. ازبک و ترکمن) با استفاده از ناتوانی دولت غنی، باید خود مختاری اعلام کرده و دولت فدرال دموکراتیک خود را در شمال مستقل از کابل اعلام کنند. دولت نمی تواند در این شراط مردم شمال را سرکوب کند. آمریکا با سردمداری نظام تحمیلی استعماری پلیسی صلیبچیهای ۴ کشور شورای امنیت جهانی در تمام زمینه های صلح منطقه ای و جهانی و در خاورمیانه شکست خورده است چون از عدالت حق حقیقی، منحرف و دور شده. باید نظام جدید شورای امنیت جهانی با ملتهای اصلی جهان و مسلمانان، تشگیل و بنیان شود.

اردوغان: با اصلاحات حقوقی و اقتصادی و اقدامات در زمینه حق و آزادی‌ها در همان خط به راه خود ادامه می‌دهیماردوغان: این گروه که از ک.ج.ک، پ.ک.ک و پ.ی.د تا ح.د.پ از برادران کُرد ما سوءاستفاده می‌کند، بزرگترین بلا در این منطقه طی یک سال گذشته است. اردوغان: در کدام دموکراسی، بودجه‌ای که دولت برای سرمایه‌گذاری و خدمات ارائه می‌کند، برای مین‌گذاری در جاده‌ها استفاده می‌شود؟ اردوغان: مگر اینها نیستند که دختران 13-14 ساله کُرد را به کوه ربوده‌اند؟ اینها از کدام ناموس حرف می‌زنند؛ اینها نه ادب دارند و نه ناموس اردوغان: به زودی زندان دیاربکر که در گذشته به نماد ظلم، شکنجه و رفتار غیرانسانی معروف بوده است را تخلیه و آن را به یک مرکز فرهنگی تبدیل خواهیم کرد.

صدای انفجاری مهیب در شمال تهران شنیده شده استصدای انفجاری مهیب در شمال تهران شنیده شده است صدای انفجار در شمال تهران؛ علت هنوز مشخص نیست صدای انفجاری مهیب در پارک_ملت تهران شنیده شد که هنوز علت آن مشخص نشده و مسئولان امنیتی پایتخت می‌گویند در حال بررسی موضوع هستند.

آمریکا 14 شرکت چینی را به دلیل نقض حقوق اویغورها تحریم کردآمریکا 14 شرکت چینی را به دلیل نقض حقوق اویغورها در منطقه خودمختار سین کیانگ تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی