خبرگزاری تسنیم

08/03/1401 11:26:00 ب.ظ

از دریافت دستمزد میلیاردی از تهیه‌کننده اختلاسگر تا رابین‌هودبازی در شبکه‌های خارجی انتقاد صریح «آزیتا ترکاشوند» از ترانه_علیدوستی مگر می‌شود میلیارد میلیارد دستمزد تهیه‌کننده اختلاسگر را نوش جان کنی و بعد در شبکه‌های خارجی ادای رابین هود را دربیاوری؟

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

بنظر ملت ایران با عمامه و چادر هم میشه خوب دزدی و رانت خواری کرد همون اختلاسگر مگه ولایتمدار خودتون نبود این بیچاره که فقط بازیگره نه مثل شما قاتل جنایتکار هروقت شما کسی را میکوبید مشخص هست که اون فرد کار درست رو انجام داده بجز مجاهدین خلق آبادان_زیر_آواره_خامنه‌ای_جنایتکاره تهیه کننده اختلاسگر،وزیر اختلاسگر،نماینده اختلاسگر،مدیرعامل اختلاسگر،کارمند اختلاسگر، سپاهی اختلاسگر و..... اینهمه در زیرعبای آخوندهای چپاولگر و سپاهیان غارتگر ممکن شد . مافیای_اختلاسگر_حکومت_اسلامی

برخورد فرصت طلبانه تنها محدود به خانم علیدوستی نمیماند. خانم ترکاشوند نیز در حالی فرصت طلبانه وارد نقش رابین هود می‌شود که پاسخی برای چرایی وجود تهیه کننده اختلاسگر در سیستم سینمایی جمهوری اسلامی ندارد. نمی‌توان از جمهوری اسلامی دفاع کرد اما پاسخی برای چرایی فساد سیستماتیک نداشت! Unfollow اینکه ترانه علیدوستی حرفی زده نظرش گفته. ولی ازیتا ترکاشوند توهین و اتهام زدند .

آیا درصد ناچیزی از نخبگان ایرانی پس از مهاجرت به کشور باز می‌گردند؟رصد‌خانه مهاجرت ایران،با انتشار نتایج پیمایش تصمیم به مهاجرت در کشور که در بهار۱۴۰۰ انجام شده،با بیان اینکه«اکثریت نخبگان ایرانی میل زیاد و خیلی زیاد به مهاجرت دارند»،مدعی شده:«درصد ناچیزی از نخبگان ایرانی میل به بازگشت، پس از مهاجرت دارند» راستی_آزمایی

صحبت‌های وزیر کار در مورد جاماندگان از یارانه/ بخش زیادی از درخواست‌های بازبینی درست استوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بخش زیادی از درخواستهای بازبینی برای درخواست یارانه‌ها درست است اما نیازمندِ شفاف‌سازیِ اقتصادی است.

بیش از ۹۰ درصد جرایم جنایی در کمتر از یک ماه کشف می‌شودرئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: امروز پلیس آگاهی اشرافیت قابل توجهی بر مجرمان دارد و تمام حرکات و اقدامات مجرمان را تحت کنترل دارد و آنها را از اقداماتی که در تدارکات هستند، باز می‌دارد.

از اطلاع‌رسانی درباره تخلفات بیش از ۲۵۰ برج در تهران «جلوگیری شده است»رادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند. اینم دسته گل دیگری از سربار سیسمونی در شهر داری تهران!

قبل از صدور پروانه ساخت متروپل کلید خورده بود/ با متخلفان برخورد قاطع خواهد شدنایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: بر اساس بررسی هایی که تاکنون از سوی کمیسیون عمران صورت گرفته ساخت متروپل قبل از صدور پروانه کلید خورده و بعد از ساخت چندین طبقه سازمان نظام مهندسی به موضوع ورود کرده و چندین گروه ناظر تعیین و سپس تغییر می کنند.

آمار ۴۵ درصدی استفاده از ماسک در کشور/ تهران در قعر رعایت بهداشت فردی ضدکروناییآمار ۴۵ درصدی استفاده از ماسک در کشور در هفته ۱۱۸ همه‌گیری کووید ۱۹ در کشور، همچنان تعداد شهرهای قرمز و نارنجی صفر بوده و در عین حال رعایت پروتکل‌های بهداشتی با کاهشی مجدد به حدود ۵۰ درصد رسیده است.