خبرگزاری تسنیم

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

🎥 جزئیات معامله خودرو در بورس کالا مدیر تسویه بورس کالا: میزان تقاضا امروز کمتر از عرضه بود و جمعا ۱۰۳ دستگاه خودرو کارا از گروه بهمن در تالار معاملاتی بورس کالا و پس از آن بصورت خرید مازاد از عرضه، در بورس معامله شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصاویری از نجات بیش از ۴۰۰ پناهجو از خطر غرق شدن توسط پزشکان بدون مرزسازمان پزشکان بدون مرز از نجات بیش از ۴۰۰ پناهجو از خطر غرق شدن در ۷ عملیات مختلف در یک بازه زمانی ۷۲ ساعته از ۹ مه خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت ۴۰۰ معترض در ایروان در پی تشدید اعتراضات در ارمنستاندر حالی که حامیان اپوزیسیون ارمنستان به دنبال گسترش تظاهرات یک‌ماهه ضد دولتی خود در سراسر ایروان هستند، پلیس این کشور روز چهارشنبه بیش از ۴۰۰ نفر معترض را در این شهر دستگیر کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بیش از ۲۶۰ سرباز اوکراینی از کارخانه آزوف‌استال خارج شدندگانا مالیار، معاون وزیر دفاع اوکراین، روز دوشنبه اعلام کرد که بیش از ۲۶۰ سرباز اوکراینی از کارخانه محاصره شده آزوف‌استال در شهر بندری ماریوپل خارج شده‌اند. امپراطوری پوتین درمقابل۲۶۰نفر عاجز بود خاککک توسرت پوتین اولا همه اینان اتباع اوکراین نیستند،‌ ثانیاً تسلیم شد‌ه‌اند!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ائتلاف حزب الله و احزاب مسیحی اکثریت در مجلس لبنان را از دست دادندائتلاف حزب الله و احزاب مسیحی اکثریت در مجلس لبنان را از دست دادند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برای اولین بار در ایران واردات برق از صادرات پیشی گرفت🔺برای اولین بار در ایران واردات برق از صادرات پیشی گرفت ▪️در فروردین ۱۴۰۱ واردات برق افزایشی ۶۷ درصدی داشته است. همچنین صادرات برق در این مدت افتی ۵۴ درصدی داشته و به این ترتیب، ایران برای اولین بار به واردکننده خالص برق تبدیل شد. ⬇️ بیشتر بخوانید: برای تولید بیت کوین خودشونه سالهاست وزارت نيرو ميدونه كه قراره برق كم بياد. به جاي سرمايه گذاري هي رفتن توي طرحهاي فانتزي و عجيب و غريب. توي همه دولتها. ٢٠ سال پيش طرح خريد برق از بخش خصوصي هم حتي تصويب شد ولي فروش گازوييل و تجهيزات مشمول سوبسيد نبود. همين الان هم اقدامي بشه نتيجه اش ١٥-٢٠ سال بعد مياد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از آذربایجان؛ طنین موسیقی و رقص لزگی در شهر شوشااین رویداد فرهنگی در ماه مه در هنگام شکوفه دادن گل «خاری بلبل» برگزار می‌شود، گلی به شکل بلبل که به گفته رسانه‌های محلی در آذربایجان به عنوان نمادی از یاد و خاطره سربازان کشته شده در جنگ دوم قره باغ از آن یاد می‌شود. جمهوری باکو🇦🇿!😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »