خبرگزاری تسنیم

27/01/1401 02:53:00 ب.ظ

🎥 رئیس انجمن داروسازان تهران: حقوق ۱۹ میلیون تومانی کم است! سال گذشته حقوق مسئولان فنی داروخانه‌ها ۱۳ میلیون تومان بود اما داروسازان امروز در تجمعی اعتراضی میزان حقوق تصویب شده را پایین دانسته‌اند!

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ذخیره ۵۰ میلیون دُزی واکسن کرونا در کشور / احتمال نیاز به تزریق دُز چهارممعاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر ذخیره واکسن کرونا در کشور حدود ۵۰ میلیون دُز است و برای سال جاری جهت تزریق واکسن به ۸۰ میلیون نفر، سفارش داده‌ایم و پیش بینی می کنیم که نیاز باشد یک دُز دیگر واکسن به کل جمعیت تزریق شود که جزییات آن اطلاع رسانی خواهد شد.

نگه‌داری بیش از یک میلیون جنین یخ‌زده انسان در اسرائیلحدود یک میلیون جنین فریز شده در مراکز آزمایشگاهی ۲۵ موسسه، که قریب به اتفاق آن‌ها وابسته به بیمارستان‌های بزرگ هستند، نگه‌داری می‌شوند.

ابراهیم رئیسی باز هم بر ساخت یک میلیون مسکن در سال تاکید کرد🔺ابراهیم رئیسی باز هم بر ساخت یک میلیون مسکن در سال تاکید کرد ▪️رئیس دولت سیزدهم گفت: «مصمم به تحقق برنامه ساخت یک میلیون مسکن در سال برای تأمین نیاز کشور است.» ⬇️ بیشتر بخوانید: شخصی به خانه مردی رفت، پس از پذیرایی با چای و میوه گفت: بر تخت بخواب تا بر تو گذارم، گفت: همه که به خانه تو آمدند عکس این گفتند!! من هم به این نیت آمدم. گفت نبایست می آمدی ولی حالا که آمدی فقط بر تخت بخواب تا بر تو مثل بقیه گذارم بعد تو هم مثل دیگران برو و هر چه دلت خواست بگو. تا کور شود رسانه روسیاه سازمان سیا اراجيف گفتن كه سرمايه نميخواد بعدشم تو ج ا كي تا حالا به وعده هاش عمل كرده كه رييسي دوميش باشه؟

سقف وام قرض الحسنه 200 میلیون تومان شد- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimسقف وام قرض‌الحسنه ۲۰۰میلیون تومان شد رئیس دایره اعتبارات بانک مرکزی: سقف تسهیلات اشتغالزایی برای کسب و کار‌های کوچک هم به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده و دوره بازپرداخت آن حداکثر ۸۴ ماه تعیین شده و به بانک‌های قرض الحسنه مهر رسالت هم ابلاغ شده است وام مسکن را هم افزایش دهید ما اگر پول داشتیم ۲۰۰ میلیون بخوابونیم بانک که ۲۰۰تومن وام بگیریم...با همون ۲۰۰ تومن کار میکردیم

سازمان ملل ۱۰۰ میلیون دلار به کشورهای متاثر از جنگ اوکراین اختصاص دادسازمان ملل در بیانیه‌ای اعلام کرد که ۱۰۰ میلیون دلار به هفت کشور (شش کشور آفریقایی به علاوه یمن) که از جنگ روسیه و اوکراین متاثر شده‌اند، اختصاص می‌دهد.

۳.۸ میلیون دوز واکسن دپو شده در گمرک ترخیص شدطبق اعلام گمرک، وزارت بهداشت امروز(جمعه ۲۶ فروردین ماه) جهت ترخیص محموله‌های واکسن دپو شده در گمرک فرودگاه امام اقدام کرد و در مجموع ۳.۸ میلیون دوز واکسن استرازنکا از گمرک ترخیص و تحویل نمایندگان این وزارتخانه شده است. : شجاعی حراست پالایشگاه بیدبلند زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس که قصد استفاده از بیمه خود برای فرد دیگری را داشته ، وقتی با مخالفت پرسنل درمانگاه مهرگان روبرو میشود با مشت به صورت آن خانم میکوبد. آقای شجاعی دستت بشکنه بی شرف Why NOT use Iranian own made vaccine? 🧐 It is MUCH safer & better and Iranians can TRUST!🧐