خبرگزاری تسنیم

08/10/1400 09:53:00 ب.ظ

🎥 دغدغه مهم این روزهای ملت عراق شگرد آمریکا برای ادامه حضور نظامیان و گزینه مقاومت نظامیان آمریکایی تمام تلاششان را می‌کنند که به هر بهانه‌ای در عراق بمانند؛ زیرا اهداف شوم و خطرناک دیگری را در سر دارند ویدئو کامل:

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

Iranwire.com on Instagram‎: '⚡️ کنترل-زد؛ موضوع این هفته: جنسیت زدگی آموزش و لزوم یادگیری تفکر انتقادی⁠ ⁠ 🔹 لایو اینستاگرام ایران‌وایر⁠ ⁠ 🔺مجری: شادیار عمرانی روزنامه‌نگار و پژوهشگر ⁠ ⁠ جمعه‌ها ساعت ٨ شب به‌وقت تهران⁠ ⁠ 🔸مهمان این هفته: حدکتر سعید پیوندی؛ جامعه شناس و استاد دانشگاه لورن ⁠ ⁠ ضمیمه (https://zamimeh.org/) ⁠ ⁠ @Zamimehorg⁠ ⁠ #اعتصابات_سراسری #مهسا_امینی #کنترل_زد #سکسیسم'‎

344 Likes, 3 Comments - Iranwire.com (@iranwire) on Instagram‎: '⚡️ کنترل-زد؛ موضوع این هفته: جنسیت زدگی آموزش و لزوم �...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ثبت بیش از 441 هزار مورد جدید کرونا در آمریکا طی یک روز گذشته

اومیکرون در آمریکا، سوئیس و هلند غالب شد | DW | 28.12.2021مقامات آمریکا می‌‌گویند ابتلا به سویه اومیکرون نزدیک به ۶۰درصد از موارد جدید آلودگی به کرونا در این کشور است. در سوئیس و هلند نیز ابتلا به اومیکرون بیش از نیمی از موارد را شامل می‌شود. شما که آلمانید دیگه چرا سوئد و سوئیس رُ اشتباه می‌گیرید؟

اومیکرون در آمریکا، سوئد و هلند غالب شد | DW | 28.12.2021مقامات آمریکا می‌‌گویند ابتلا به سویه اومیکرون نزدیک به ۶۰درصد از موارد جدید آلودگی به کرونا در این کشور است. در سوئد و هلند نیز ابتلا به اومیکرون بیش از نیمی از موارد را شامل می‌شود.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران در مذاکرات وین «آهسته» عمل می‌کندیک روز پس از آغاز دور هشتم مذاکرات وین، ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، می‌گوید پیشرفت مذاکرات در مقایسه با پیشرفت ایران در فعالیت‌های هسته‌ای ناچیز بوده است و هنوز حس اضطرار برای تسریع مذاکرات در طرف ایرانی دیده نمی‌شود. معلومه آهسته عمل می کند😂چون تمام انرژیش رو داره صرف می کنه تا با ساخت سلاح هسته ای، دموکراتهای جاکش رو سوپرایز کنه. توقع داری، همه مثل رئیس شما، آقای بایدن، تیز و قبراق باشن؟ بدیهی‌ست که در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا و کشورهای غربی روند مذاکرات بصورت مطلوب‌ پیش نرود. این در ژن غربی‌هاست که‌ هميشه ديگران رو مسئول عواقب‌ ناخوشايند اعمال خود می‌دانند.

کرونا در آمریکا | پرزیدنت بایدن: برای رفع کمبود تست کرونا اقدام می‌کنیم▪️در آستانه سال نو میلادی و افزایش مسافرت‌ها که با اوج گیری شیوع سویه امیکرون همزمان شده است، پرزیدنت بایدن وعده داد دولت او در رفع کمبود امکانات انجام تست اقدام کند. البته وقتی که چرت زد و از خواب بیدار شد....!

طرح آمریکا در صورت شکست مذاکرات هسته‌ای ویندر حالی که وین برای دومین روز متوالی، میزبان هشتمین دور مذاکرات هسته‌ای میان ایران و قدرت های جهانی است، واشینگتن و تهران در انتظار این هستند که ببینند آیا برنامه_اتمی_ایران مذاکرات_وین iaeagc العربیه_فارسی : احتمال ناچیز دستیابی به توافق به گزارش روزنامه اسرائیلی «هاآرتص»، مقامات بلندپایه آمریکایی در تبادل‌نظر با همتایان اسرائیلی خود تاکید داشتند که احتمال دستیابی به توافق در این دور از مذاکرات، پایین است. برنامه_اتمی_ایران تعیین ضرب الاجل تا ا نتهای ژانویه هم به نظرم خیلی خیلی زیاد است و یک ریسک خطرناک محسوب میشود.. برنامه_اتمی_ایران - یک راه حل دردسترس دیگرهم هست که هزینه کمتری برای جهان خواهدداشت : ۱- برسمیت شناختن مبارزه مردم ایران برای سرنگونی آخوندهای تروریست.. ۲- برسمیت شناختن مبارزه مردم سوریه برای سرنگونی بشار اسد جنایتکار ۳- تلفیقی ازاقدامات قانونی بین المللی ومحورهای ۱ و ۲..