خبرگزاری تسنیم

02/06/1400 10:55 ب.ظ

رئیس سازمان زندان‌ها باید استعفا کند اینکه علت پخش فیلم‌های زندان_اوین اقدام هکری بوده و یا ماجرای دیگری در میان است بحث دیگری است اما هیچکدام از این ابعاد ماجرا، از قباحت و زشت بودن وقوع چنین صحنه‌هایی در کشور نمی‌کاهد متن کامل:

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

حالا شما هم اینقدر بزرگ نکنید ماجرا یه چک و تیپا زده به یه خلافکار. 👌👌👌👌 شما دنبال علت پخش میگردی؟؟؟ مرد حسابی تو اینجوری برای ما زندانبانی میکنی؟ این چه رفتاریه که با زندانی میکنید؟ بجای گشتن دنبال علت پخش فیلم برو انسانیت یاد زندانبانهات بده... تسنیم در مطلب خود در تلگرام مطالبی را ذکر کرده که نیازمند دقت است. 1. تسنیم، رسانه های مخالف ج.ا را برای پخش و تفسیر این ویدئوها ذیصلاح نمیداند سوال: تسنیم جان، شما و صدا و سیما چرا این تصاویر را پوشش ندادید؟ آن فرد روحانی که در هنگام خروج از زندان صحنه را می بیند چرا سکوت میکند؟

چندوقته این اتفاقات در حال انجامه...طرف زندانی شده داره تاوانش رو میده دیگه چه دلیلی داره با خشونت رفتار بشه باهاشون.فقط در صورتی که قانون شکنی کنند حتما. تو هم اصلا خبر نداشتی استعفا دهد چه کسی وارد عرصه شود؟ ایشون خیلی وقت نیست رئیس شده اگر به استعفاء باشه بسیاری از رده بالاترها باید استعفاء دهند که گوشه کنار به مردم مملکت داره ظلم میشه

امیر دریادار کاویانی:هدف از برگزاری مسابقات غواصی رسیدن به امنیت پایدار در دریاها استجانشین نیرو دریایی ارتش ایران گفت: کشورهای تأثیرگذار در دیپلماسی دفاعی و دریایی جهان گرد هم آمده‌اند تا نماد صلح و امنیت را در این سرزمین به نمایش بگذارند و هدف از این مسابقات بین‌المللی رسیدن به امنیت پایدار و صلح دریاهاست.

تصاویری از جزیره اِویا؛ یونان یک ماه است در آتش می‌سوزدگرمای بی سابقه و بادهای شدید و خشکی هوا باعث شده است تا آتش سوزیهای گسترده در یونان همچنان ادامه پیدا کند. ماموران اطفای حریق می گویند دو منطقه مهم در جزیره اویا در نزدیکی آتن بدلیل آتش سوزیهای گسترده خالی از سکنه شده است.

تصاویری از لهستان؛ رژه فعالان حامی حقوق دگرباشان جنسی در برابر صومعه‌ای در چستوخوواشماری از فعالان حقوق دگرباشان جنسی در برابر صومعه یاسنا گورا در شهر چستوخووا در جنوب لهستان دست به راهپیمایی زدند. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽 ایکاش به همین میزان دقت و سرعت، اخبار داخل ایران را هم پوشش میدادید.

آمار بانک مرکزی از قیمت مسکن اشتباه است/ خردادماه در ۲۵۵ محله تهران هیچ معامله‌ای منعقد نشد/ در ۸۰ محله تهران کمتر از ۱۰ معامله به قرارداد رسیدمعاون وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با ایلنا: آمار بانک مرکزی از قیمت مسکن اشتباه است/ خردادماه در ۲۵۵ محله تهران هیچ معامله‌ای منعقد نشد/ در ۸۰ محله تهران کمتر از ۱۰ معامله به قرارداد رسید

آقای عین‌اللهی، آمارهای موجود در برنامه شما مربوط به ۱۰‌ سال قبل است

موضوع انتشار تصاویر زندان اوین در حال بررسی استمعاون اول قوه قضائیه: *موضوع انتشار تصاویر زندان اوین در حال بررسی است *هنوز قضیه خیلی روشن نیست *فکر می‌کنم تا فردا اطلاع رسانی شود حاجی هک شدید .... فیلم و تصویر وحشی گری در زندان اوین پخش شد. مساله خاصی نیست ببین قوه قضائیه که ۴۳ سال همتون ملاها شریکان جرم این همه جنایات وحشی گری شکنجه ها هستید اول شماها رد باید به محاکمه زندان به دار بزنند تا ملاهای شیطان انگلیسی روسی چینی هستند جهان منطقه ایران در نابودی است چون ملاها وحشی ها آدم خوار ها خونخواران زامبی های جدید هستند رئیس زندانها ج ا از اینکه مردم ایران رو در زندان شکنجه میکرد عذرخواهی کرده و قول داد دیگه شکنجه نکنه و سه بار هم پشت سره هم گفت قول قول قول …