خبرگزاری ایرنا on Instagram: “مروری بر زندگی هنری #حسین_دهلوی. او یکی از تاثیر گذار‌ترین چهره‌های #موسیقی ایرانی بوده است. #دهلوی چندین سال رهبری #ارکستر_صبا و مدیریت…”

25/07/1398 10:39:00 ب.ظ

352 Likes, 9 Comments - خبرگزاری ایرنا (@irna_1313) on Instagram: “مروری بر زندگی هنری #حسین_دهلوی. او یکی از تاثیر گذار‌ترین چهره‌های #موسیقی ایرانی بوده است. #دهلوی…”

حسین_دهلوی

مروری بر زندگی هنری حسین_دهلوی او یکی از تاثیر گذار‌ترین چهره‌های موسیقی ایرانی بوده است. دهلوی چندین سال رهبری ارکستر صبا و مدیریت هنرستان موسیقی را به عهده داشت و بسیاری از هنرمندان صاحب نام موسیقی ایران از جمله حسینعلیزاده از شاگردان او بوده‌اند.

352 Likes, 9 Comments - خبرگزاری ایرنا (@irna_1313) on Instagram: “مروری بر زندگی هنری # حسین_دهلوی . او یکی از تاثیر گذار‌ترین چهره‌های #موسیقی ایرانی بوده است. #دهلوی…”

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

امارات برای حل مباحث سیاسی با ایران پیش قدم شده استواعظی، رییس دفتر رییس جمهوری: - ادبیات کشور عربستان نسبت به سال‌های گذشته در ارتباط با ایران تغییر کرده است. - سیاست ایران همواره برقراری ارتباط دوستانه با کشورهای همسایه بوده و کشور امارات برای حل مباحث سیاسی با ایران پیش‌قدم شده است. حکومت عربستان و حکومت ایران، پدر و فرزند همند، دشمنی ذهنی این دو را ابلهان باور کنند. تشگیلات جاهلیت تحمیلی حکومت کذب و دروغ غاصب و اشغالگر فرقه فارسیسم پان فارسی اقلیت حاکم باید منحل و تسلیم و جای خود را به تشگیلات و حکومت حقیقی ایرانیان بسپارد.

«جوکر» باز هم تماشاگران را شگفت‌زده کردفیلم «جوکر» به کارگردانی تاد فیلیپس که از جنجالی‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ است، این روزها اکران عمومی خود را در بسیاری از کشورها شروع کرده و مخاطبان زیادی را به سینما کشانده است؛ تماشاگرانی که مدت‌هاست در انتظار اکران این فیلم بوده‌اند. فیلم جالبیه مخصوصن بازی فونیکس.....یه دونست😀😃

حذف نفت از بودجه، چقدر امکان دارد؟شاید برای دست‌یافتن به رویاها، گاهی چاره‌ای جز اجبار نباشد. اقتصاد ایران بیش از نیم قرن است به بیماری وابستگی یا اعتیاد به نفت دچار است و همزمان تصمیم‌گیران دولتی و حکومتی اقتصاد ایران با فهم این بیماری بر آن بوده‌اند تا با متنوع‌ کردن درآمدهای دولتی یا قید و قاعده قانون و دستور، از این وابستگی کم کنند، اما واقعیت آن است که در تمام این سال‌ها راحت ترین کار ممکن برای حاکمیت و دولت‌های مختلف، دست کردن در جیب درآمدهای نفتی و خرج کردن از این جیب بوده است. خخخخخخیییییلی جمله طنز بود؟

سفر شاهزاده ویلیام و همسرش، کیت میدلتون به پاکستاناین نخستین سفر شاهزاده ویلیام و همسرش، کیت میدلتون به کشور‌های مشترک‌المنافع پس از مسافرت شاهزاده چارلز (پدر ویلیام) و همسرش به این کشورها در سال ۲۰۰۶ است. پاکستان فرزند انگلیس در منطقه است و تمام نا آرامی ها در منطقه و افغانستان زیر سر پاکستان انگلیسی است ژن خوب خوشگذران ...

آیا بازداشت روح‌الله زم از سوی سپاه پاسداران «آدم‌ربایی دولتی» است؟بعد از بیانیه اطلاعات سپاه پاسداران مبنی بر «هدایت» روح‌الله_زم فعال سیاسی مقیم فرانسه به داخل ایران و دستگیری او گمانه‌زنی‌های بسیاری در زمینه نحوه دستگیری و انتقال او به ایران وجود دارد. یادداشتی از دانیال راستین، کارشناس ارشد حقوق بین‌الملل لطفا اینقدر این مهره و مزدور جمهوری فاشیستی آخوندی رو بزرگ و با جمهوری اسلامی همراهی نکنید، ایشون هیچگونه سواد سیاسی و تاریخی نداشت و کارش این بود که یادداشت های جمهوری اسلامی رو بخونه. رئیس سازمان سیا رو که دستگیر نکردن، به مامور بیسواد خودشون گفتن برگرد، اون هم برگشت. مواظب باشین تو لندن دستگیر نشین یه وقت😅 آدم ربایی یعنی قاشقچی

جزئیات توافق ترکیه و آمریکا بر سر عقب‌نشینی ی.پ.گ از شرق فرات