خبرگزاری ایرنا on Instagram: “. يك سال ديگر تا تعيين سرنوشت دونالد #ترامپ باقي مانده و از هم‌اكنون رقابت‌هاي انتخاباتي درون حزبي آمريكا آغاز شده. اما سوال اصلي اينجاست…”

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

يك سال ديگر تا تعيين سرنوشت دونالد ترامپ باقي مانده و از هم اكنون رقابت‌های انتخاباتي درون حزبی آمريكا آغاز شده. اما سوال اصلی اينجاست كه افكار عمومی آمريكا در خصوص فضای سياسی در داخل آمريكا يكسال مانده به انتخابات چگونه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “. برخی نانوایی‌ها بدون مجوز ستاد تنظیم بازار، #قیمت_نان را زیر پوستی افزایش داده‌اند. چند وقتی است که قیمت #نان_سنگک و #نان_بربری کنجدی، به…”برخی نانوایی‌­ها بدون مجوز ستاد تنظیم بازار، قیمت نان را زیر پوستی افزایش داده‌­اند. چند وقتی است که قیمت نان سنگک و نان بربری کنجدی، به ترتیب ۲۵ و ۵۰ درصد گران­تر شده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

لغو دوماهه روادید میان ایران و عراقحسین_اشتری، فرمانده نیروی انتظامی ایران امروز یکشنبه اعلام کرد: از امروز لغو روادید زائران عتبات میان ایران و عراق آغاز شده و تا پایان ماه صفر (29 اکتبر) ادامه خواهد داشت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اربعین 98| لغو روادید سفر به عراق از امروز آغاز شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«لغو_روادید سفر به عراق از امروز آغاز شد» سردار اشتری: *لغو روادید از امروز صورت گرفته و هماهنگی بر این بود که از امروز ترددها انجام شود *اما بستگی به خود کاروان‌ها دارد *البته اکنون مانعی برای حضور کاروان‌ها در مرز وجود ندارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آغاز لغو روادید میان ایران و عراق / بازگشایی مرز خسروی؛ بزودیآغاز لغو روادید میان ایران و عراق فرمانده ناجا: *از امروز لغو روادید زائران عتبات میان ایران و عراق آغاز شد که تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت *با توافقات صورت گرفته مرز خسروی به زودی بازگشایی خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتوبوس‌های شهری رایگان در فرانسه، موفقیت دانکرک الهام بخش پاریس شدتصمیم به رایگان سازی خدمات حمل و نقل شهری در پاریس، با الهام از پروژۀ مشابهی گرفته شد که از یک سال پیش در شهر دانکرک به اجرا گذاشته شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خلیلزاد: توافقنامه صلح با طالبان نهایی شده و منتظر امضا دونالد ترامپ هستیمزلمی خلیلزاد، نماینده ویژه امریکا برای صلح افغانستان شامگاه دوشنبه 2 سپتامبر تایید کرد، توافقنامه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »