خبرگزاری آناتولی on Instagram: “سودا عرن، معلم نقاشی که سه سال پیش به مدرسه راهنمایی ولن گولی در شهرستان تاتوان استان بیتلیس ترکیه اعزام شد با اجرای پروژه خلاقانه و گریم…”

31/02/1398 07:34:00 ب.ظ

26 Likes, 1 Comments - خبرگزاری آناتولی (@anadoluagencypersian) on Instagram: “سودا عرن، معلم نقاشی که سه سال پیش به مدرسه راهنمایی ولن گولی در شهرستان تاتوان استان بیتلیس ترکیه…”

سودا عرن، معلم نقاشی که سه سال پیش به مدرسه راهنمایی ولن گولی در شهرستان تاتوان استان بیتلیس ترکیه اعزام شد با اجرای پروژه خلاقانه و گریم صورت دانش آموزان خود به شکل آثار هنری مهم نقاشان معروف جهان، توجه هنردوستان و…

26 Likes, 1 Comments - خبرگزاری آناتولی (@anadoluagencypersian) on Instagram: “سودا عرن، معلم نقاشی که سه سال پیش به مدرسه راهنمایی ولن گولی در شهرستان تاتوان استان بیتلیس ترکیه…”

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

در قضایای اخیر بسیجی‌ها مظلوم واقع شدند/بچه های تیم ملی چشم ملت ما را روشن کردند

به مناسبت هفته بسیج، صبح امروز؛ شنبه ۵ آذرماه جمع کثیری از بسیجیان با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. ادامه مطلب >>

بازداشت یک معلم به اتهام آزار جنسی

واکنش انصارالله به ادعای ریاض در خصوص حمله موشکی به مکهسخنگوی رسمی نیروهای مسلح وابسته به جنبش انصار الله یمن در واکنش به ادعاهای آل سعود اعلام کرد که این برای نخستین بار نیست که رژیم سعودی ادعا می‌کند ما شهر مکه را مورد هدف قرار داده‌ایم.

واکنش روابط عمومی وزارت خارجه به اتهامات هوشنگ امیراحمدی نسبت به ظریفروابط عمومی وزارت امور خارجه به اتهامات هوشنگ امیر احمدی نسبت به محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه واکنش نشان داد .

موسوی: آمریکا به جای تهدید کردن، به تعهداتش عمل کندسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تأکید کرد: آمریکا به جای تهدید کردن به تعهداتش عمل کند.

فرانسه: اروپا به خاطر ایران به شدت تحت فشار آمریکاستبرونو لو مر، وزیر دارایی فرانسه، می‌گوید قدرت‌های اروپایی برای لغو اینستکس - سازو کار مالی که برای تسهیل مبادله با ایران راه انداخته‌اند - به شدت تحت فشار آمریکا هستند. او همچنین گفته است که تهدیدهای ایران برای عقب‌نشینی از برجام مذاکره با اروپا را سخت‌تر می‌کند. الهی بمیرم براشون، ما راضی به تحت فشار بودنشون نبودیم والا. اروپا برای حفظ استقلال و امنیت خودش تحت فشار آمریکاست چه فشاری مثلا ؟! اگه فشار برای خرید ها از آمریکا و تحریم محصولات چین و روسیه ست اون ربطی بخاطر ایران نداره گردن ایران نندازید اون مربوط به جنگ تجاری آمریکاست

قطر: به نشست بررسی حملات به تاسیسات نفتی عربستان دعوت نشده‌ایموزیر خارجه قطر می‌گوید که این کشور به دو نشست به میزبانی عربستان سعودی درباره بررسی حمله به تاسیسات نفتی عربستان و وضعیت امنیتی خلیج فارس دعوت نشده است.

بازگشت ظریف به تهران و تلفن مایک پومپئو به وزیر خارجه چینمحمدجواد ظریف پس از دیدار با رهبران آسیا به تهران بازگشته و یک بار دیگر تاکید کرده که 'جنگی پیش نخواهد آمد'. همزمان مایک پومپئو، وزیرخارجه آمریکا در گفتگو با ونگ‌یی همتای چینی خود از آنچه 'مشکل‌ دو جانبه با ایران' خوانده شده سخن گفته اما وزیرخارجه چین آمریکا را به خودداری از افزایش تنش دعوت کرده است. هر وقت خبرهای توییت شده شما رو میخونم تصوری که ازتون دارم : درست همان زمانی که خبر را تایپ میکنید رژیم دیکتاتوری مشغول جراحی کون ناشریف‌تان هست 🤣 بهمین دلیل خبرهاتون اینجوری زخمی‌و درب‌داغون از یه فاحشه‌مغزی که کونش زیر تیغ یا چیزی که درد داره بنظر میاد 😅🤣😅🤣

ترامپ به دنبال جنگ نیست فقط می‌خواهد نمایش قدرت به راه بیندازدبلومبرگ در گزارشی تاکید کرد: دولت‌های جهان از افزایش تنش میان ایران و آمریکا ابراز نگرانی ‌می‌کنند آنچه که نگرانی از آغاز جنگ‌های تازه را از بین می‌برد این است که همه متحدان ترامپ بر این باورند که ترامپ از آغاز جنگ تازه بیزار است.

هشدار بریتانیا به شهروندان دارای تابعیت دوگانه درباره سفر به ایرانوزارت امور خارجه انگلستان به شهروندان دو تابعیتی و ایرانی‌های شاغل در سازمان‌های مرتبط با دولت بریتانیا درباره سفر به ایران هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی

ظریف مذاکره با آمریکا را مشروط به بازگشت به برجام دانستمحمدجواد_ظریف، وزیر امور خارجه ایران، در مصاحبه با شبکه خبری سی‌ان‌ان گفت جمهوری اسلامی تا زمانی که دونالد ترامپ، رییس‌ جمهوری آمریکا، به نشانه «احترام» به تهران به توافق هسته‌ای برجام بازنگردد با او وارد مذاکره نخواهد شد. احترام به چی چهل سال تروریزم وقاچاق وجنایت؟ ابلهانی که ۴۰ سال است وقیحانه شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند، از آمریکا انتظار احترام دارند! 😲 باز این مردک صحبت کرد ! اگه برجام باشه که دیگه مصاحبه برای چی باید باشه خوب هست دیگه !

اروپاگردی هادی رضوی با پول بیت‌المال به همراه خانم منشی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرشتو/ دومین جلسه رسیدگی به اتهامات سیدهادی رضوی ۱/ اروپاگردی هادی_رضوی با پول بیت‌المال به همراه منشی/ نماینده دادستان: خلاف آنچه فکر می‌کنید، آدم مهمی نیستید و فقط یک مفسد اقتصادی هستید ۲/ نماینده دادستان: هادی_رضوی بیش از ٢٠٠ میلیارد تومان تسهیلات و ضمانتنامه دریافت کرده است؛ وی ۱۰۷ میلیارد تومان از بانک سرمایه و ۱۰۴ میلیارد تومان هم از بانکهای دی، اقتصادنوین، مسکن، تجارت و صادرات دریافت کرده است میگم قوه قضایه رو بفرستین یه دوره پیش نادر فتوره چی! همه اینارو دو ساله داره فریاد میزنه والا! بعبارتی آدم مهمی بودی، تاریخ مصرفت تموم شد، موقع ذبح ت رسیده