خبرگزاری ایرنا on Instagram: “#تایوان یکی از بزرگترین #صادرکنندگان #قطعات_کامپیوتری در #جهان است. این کشور چندین سال است که در نظرسنجی‌ها به خاطر #کیفیت_زندگی،…”

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پادکست «تایوان، فرجام خوش یک تبعید» داستان تبدیل تایوان به یکی از توسعه‌یافته‌ترین کشورهای دنیا را تعریف می‌کند

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک در کشور/ اعلام مناطق در معرض خطر آلودگیرئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، از احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خودکشی نوجوانان در ایران گسترده و به روش‌هایی هولناک است | DW | 20.10.2019آمار رسمی خبر از افزایش نگران‌کننده میزان خودکشی در میان نوجوانان در ایران می‌دهند. بنابر این آمار افرادی که دست به خودکشی می‌زنند به مراتب کم سن‌و‌سال‌تر شده‌اند و از روش‌های غریبی برای خودکشی استفاده می‌کنند. آمار شما از اسرائیل و عربستانه؟؟؟ خخخ شماها به فکر خودتون باشید
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری شیلی در سومین شب ناآرامی‌ها: کشور ما درگیر جنگ استیگان‌های ارتش شیلی برای کنترل ناآرامی‌ها و در پی اعلام مقررات منع آمد و شد در خیابان‌ها مستقر شدند. با توجه به سابقه سیاه حضور نظامیان در قدرت در شیلی، منتقدان پینیه‌را او را به «پینوشه» تشبیه می‌کنند. از خیلی وقت پیش مشخص بود که اروپا در حال پاشیدن است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نقوی‌حسینی: گام چهارم کاهش تعهدات برجامی در دستور کار استسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که ایران قطعا برداشتن گام چهارم کاهش تعهدات برجامی را در دستور کار دارد. بگویواش گام بردارهدیه وقت شلوارش نشکافه اول ۳/۵ رابردارهاگه نشد۳/۷۵ راامتحان کنه.حتماایندفعه قراره سانتریفیوژها را تمیز وگردگیری کنند تا مرحله۵روغنکاری کنند اینحرفها رابرای ما میگه یا اروپا . دستتان رو شدن فقط خودتان ندیدید وگرنه همه عالم بخصوص ترامپ ازرودست شما بازی نمیکرد تبعات اجرای این گام، از تبعات عدم تصویب FATF بسیار بیشتر خواهد بود برجام گام_چهارم FATF
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هایکو ماس: عملیات نظامی ترکیه در سوریه نقض حقوق بین‌الملل است | DW | 21.10.2019هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان از عملیات نظامی ترکیه در سوریه انتقاد کرده است. ماس تهدید کرده است که هرگاه اردوغان به عملیات خود در شمال سوریه ادامه دهد، اروپا بودجه مربوط به توافق پناهجویان با ترکیه را کاهش خواهد داد. اوه اوه الان ترکیه میترسه. ششما. اروپایی ها رو‌دیگه پهنم بار نمیکنن تو دنیا. امریکا روسیه ایران ترکیه. همه میرینن بهتون از بس بیخایه اید حالا که آمریکا توافق کرد آقای ماست هم خواست خودی نشون بده. دهها میلیارد دلار اسلحه به اردوغان فروختید، انتظار داشتید باهاش سیب زمینی ! بکاره. اردوغان میوه ی سیاست مماشات اروپا با دیکتاتورهاست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

الیف شافاک: خفقان در ترکیه شدت گرفته است | DW | 21.10.2019نامدارترین زن ادبیات ترکیه با آخرین اثر خود به نمایشگاه کتاب فرانکفورت آمد. او از وضعیت نشر و بیان در ترکیه انتقاد کرد و گفت که حاکمیت، نظارت بر فعالیت ادبی و خلاقیت هنری را هر روز شدیدتر می‌کند. سانسور ها همواره از پنجره ی اخلاق , وارد مي شوند !
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »