خبرگزاری‌فرانسه:کره شمالی دو پرتابه ناشناس شلیک کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

19/05/1398 09:12:00 ق.ظ

«خبرگزاری‌فرانسه: کره‌شمالی دو پرتابه ناشناس شلیک کرد» کره شمالی روز پنجشنبه به همسایه جنوبی خود برای برگزاری رزمایش‌ مشترک با آمریکا و استقرار جنگنده‌های پیشرفته این کشور هشدار داده بود

کره‌شمالی بامداد شنبه اقدام به پرتاب دو پرتابه ناشناس کرد. ،‌ خبرگزاری فرانسه خبر داد که پیونگ‌یانگ بامداد شنبه اقدام به پرتاب دو پرتابه ناشناس از ساحل شرقی خود کرده است.

پیشترکره شمالی روز پنجشنبه به همسایه جنوبی خود برای برگزاری رزمایش‌ مشترک با آمریکا و استقرار جنگنده‌های پیشرفته این کشور هشدار داده و تاکید کرده بود که سئول "بهای سنگینی" برای افزایش تنش در شبه جزیره پرداخت خواهد کرد.

کره شمالی روز چهارشنبه هشدار داد کیم جونگ اون رهبر کره شمالی ناظر جدیدترین پرتاب موشکی این کشور شامل موشک‌های بالستیک کوتاه‌برد بوده است؛ این حضور هشداری برای آمریکا و کره جنوبی به‌دلیل برگزاری مانور نظامی مشترک ارزیابی شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کره شمالی دو موشک دیگر شلیک کردکره شمالی دو موشک دیگر شلیک کرد *کره شمالی دو موشک را به سوی دریای ژاپن پرتاب کرده که رقم پرتاب‌های موشک این کشور در هفته‌های اخیر را به پنج مورد می‌رساند. *خبرگزاری یونهاپ گزارش داد، نظامیان کره‌جنوبی این رخداد را از نزدیک دنبال می‌کنند.

کره شمالی دو موشک دیگر به سمت دریای ژاپن شلیک کرد | DW | 10.08.2019بنا بر گزارش‌ها کره شمالی بار دیگر در واکنش به رزمایش کره جنوبی و آمریکا دو موشک احتمالا کوتاه‌برد آزمایش کرد. این خبر را رسانه‌های کره جنوبی به نقل از مقامات نظامی این کشور منتشر کرده‌اند.

دولت آمریکا هشدار مسافرتی «سطح دو» در مورد سفر به هنگ کنگ صادر کرددولت ایالات متحده روز پنجشنبه ۱۷ مرداد در اطلاعیه‌ای، ضمن اشاره به ناآرامی‌های اخیر در هنگ کنگ، به شهروندان آمریکایی برای سفر به این بخش از چین هشدار داد.\r\n به گزارش آسوشیتدپرس، وزارت خارجه آمریکا با

دو تن از طراحان حمله مسلحانه به دیپلمات ترک در اربیل از پای درآمدنددو تن از طراحان حمله مسلحانه به دیپلمات ترک در اربیل از پای درآمدند

توییت ترامپ درباره مالکیت سلاح بعد از دو واقعه خونین مسلحانه | DW | 09.08.2019رئيس‌جمهور آمریکا با اشاره به بررسی قانون مالکیت سلاح در کنگره گفت، به لابی‌های اسلحه اطمینان داده نظرات آن‌ها در این بررسی در نظر گرفته خواهد شد. او گفت، باید کاری کرد که سلاح به دست روان‌پریش‌ها نیافتد.

گنجینه طلای دو بانوی عیلامی چه شد؟