خبرنگار سی‌ان‌ان: ایران یک موشک شهاب ۳ را آزمایش کرده است | DW | 26.07.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

یک خبرنگار سی‌ان‌ان در صفحه توییترش از قول منابعی در دولت آمریکا نوشته ایران روز چهارشنبه ۲ مرداد یک موشک شهاب ۳ میان‌برد را آزمایش کرده است. خبرنگار فاکس نیوز نیز از قول یک منبع آمریکایی این خبر را تایید کرده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرنگار شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان از قول منابعی در دولت آمریکا نوشته که ایران یک موشک میان‌برد را آزمایش کرده است. باربارا استار در اولین ساعات روز جمعه ۴ مرداد (۲۶ ژوئیه) این خبر را در صفحه توییتر خود منتشر کرده است.

استار از قول یک مقام آمریکایی نوشته این موشک با نام شهاب سه که چهارشنبه ۲ مرداد پرتاب شده، هزار کیلومتر را طی کرده اما خطری متوجه کشتیرانی یا پایگاه‌های آمریکایی نشده است. این مقام آمریکایی گفته ارزیابی‌های اطلاعاتی نشان می‌دهد که این آزمایش موشکی تلاشی برای بالا بردن برد و هدف‌گیری این موشک‌هاست.یک خبرنگار شبکه فاکس‌نیوز نیز در توییترش نوشته که یک مقام آمریکایی آزمایش موشکی ایران را تایید کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک پدر و پسر در یک استان ۸۴۰ شخص حقیقی و ۴۷۰ شخص حقوقی را درگیر فساد اقتصادی کردهمدیرکل دفتر بازرسی ویژه مبارزه با پولشویی و فرار مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: یک مورد در یکی از استان‌ها توسط یک پدر و پسر اتفاق افتاده که ۸۴۰ شخص حقیقی و ۴۷۰ شخص حقوقی را درگیر فساد گسترده اقتصادی کرده و محور آن فرار مالیاتی بوده است. از غوغا گفتی،از اقا بزرگ یادم‌امد که بر سر بریده بنده خدا اما فریب خورده حکومت اخوندفاسد با پول بیت‌المال غوغا بپا کرد. نکنید! جوری گزارش میدهی که انگار اخوندفاسد کاره‌ای نبوده. گام_اول_انقلاب سرریزشده به گام_دوم_انقلاب Iran Rouhani_ir Majlis_ir Mashhad_2017 Khamenei_fa 🤣😂 شما درهرکاری دخالت نکنیدکه دروطیفه خودعقب بمانید.راهکاراخذمالیات صحیح ارایه کنیدکه دانش انرانداریدکه به صورت سلیقه ای عمل می کنیدوهمیشه کشورباکمبودبودجه مواجه است که نمی بایست باشد.چطورکشوری مثل فنلاندوسوئیس کسری بودجه ندارندوزندگی مردم ودولتش درتعادل است لکن درکشوردرتلاطم است؟؟،
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک لیست صدنفره و یک دنیا جنجال درباره مدیران دوتابعیتی | DW | 24.07.2019جواد کریمی قدوسی می‌گوید اصلا مخالف انتشار لیست مدیران دوتابعیتی بوده اما حالا که این لیست منتشر شده انگشت اتهام به سمت این نماینده اصول‌گرای مجلس نشانه رفته است. یک اتهام او داشتن اصلیت افغانستانی است. خاک تو سرتون با این مطلبتون .‌یک مقدار از حرف جناب قدوسی را با تحلیل خودتون‌کنار هم‌ گذاشتید و مخاطب را فریب می دهید ‌این‌است رسالت خبرنگاری و رسانه در غرب ؟ اوف بر شما سوادرسانه فریب_افکارعمومی رسانه_جیره_خور جیره_خور_یهود مسلما قریب به اکثریت جامعه با تندروی های قدوسی به اسم ملت وانهم ازسر شکم سیر،قابل پسندنیست ولی این اقدام ایشان عالی بوده کاش هرنماینده درطول دوره کاری یک بار چنین جسارتی میکرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک مقام آمریکایی: ایران یک موشک بالستیک میان‌برد آزمایش کردیک مقام آمریکایی به خبرنگار شبکه خبری سی.ان.ان گفته است که ایران اواخر روز چهارشنبه، دوم مرداد، یک موشک_بالستیک میان‌برد، از نوع شهاب سه، با برد تقریبی ۱۰۰۰ کیلومتر آزمایش کرده است. بیشتر بخوانید: این موشکها در انبارهای زیرزمینی انتظار روزی را میکشند که بر سر اسرائیل و آمریکاییها و آل سعود فرو بریزند که کسی نتواند حتی تکه هایشان را بیابد . انشاالله تو ایران یه دونه را بدون نوبت میشه گرفت. یه موشک اشکالی نداره . بیخیال. هر وقت چند خواستیم بزنیم هماهنگ میکنیم. گو خوریش به کسی نیومده ما بخوایم تو حیات خونه مون بالستیک تست میکنیم... 🤪👍😂💪💪💪
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

چرا شان ایران رو پایین میارید آخه !؟؟ ایران در تلاش برای نابودی اسرائیل نه تشکیل شبکه جاسوسی خوب عِوَض گله نداره وقتي جاسوس ميفرستي جوابش جاسوس ميفرستيم خخخخ ننگ بر عسراعیل
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشته شدن سرباز کروات در انفجار انتحاری در افغانستانروز چهارشنبه ۲۴ ژوئیه یک انفجار انتحاری در مسیر حرکت کاروان سربازان ناتو در حومه کابل یک سرباز کروات را کشت و دو تن دیگر را زخمی کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شاید مزدک میرزایی آخرین نباشد!مازیار ناظمی خبر پیوستن مزدک میرزایی به یک شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان ـ فارغ از درست یا نادرست بودن آن ـ را چنین ارزیابی می‌کند، «یک مجموعه وسیع و پرحجم در اختیار سازمان صداوسیماست ولی مهم اثر آن است که به کجا می‌رود. اثر به فرستنده و تجهیزات نیست؛ اثر یک مجموعه به آدم‌های داخل آن است؛ اثر به افراد مولف آن است. این همه برنامه، این همه تلاش، اما متاسفانه در نگهداری نیروهایش هیچ برنامه مشخصی وجود ندارد و من ضعف را در نظام مدیریتی آن می‌دانم.» maziaran مازيار ناظمي چرا خودش رو چسبونده به عادل و مزدك؟ مازيار ناظمي نهايتاً با دهقان، سيانكي و عليفر ميتونه اسمشون كنار هم بياد maziaran ما سه تا رو کجا میبرید...😎😁 maziaran چه برای خودش کلاس میزاره !! خودشو هم ردیف بقیه میدونه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »