خانواده سلطنتی بریتانیا هرگونه مشارکت در تهیه سریال «تاج» را انکار کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺خانواده سلطنتی بریتانیا هرگونه مشارکت در تهیه سریال «تاج» را انکار کرد

قوه قضائیه صدور حکم یکسال زندان برای «نگار معظم» به جرم خواندن آهنگ شهره در «ابیانه» را تائید کردسه روز بعد از اخبار ضد و نقیض درباره صدور حکم برای یک خواننده جوان که ترانه‌ای از «شهره صولتی» را در روستای ابیانه اجرا کرده بود، رسما قوه قضائیه ایران خبر حکم یک سال زندان او را تائید کرد.

این خبر در حالی تائید شد که پیشتر برخی منابع اعلام کردند برای خانم معظم حکم ده سال زندان صادر شده است. خانم معظم در شرح ویدئو در اینستاگرام خود نوشت که پس از اجرا در ابیانه و اتفاقات تلخ پس از آن فکر می‌کردم باید برای همیشه موسیقی و آواز را فراموش کند. خانم معظم در ادامه از اجرا در کنار شهره صولتی به عنوان معجزه ای یاد کرده که انتظارش را می‌کشید و گفته آرزوی او از کودکی که همان آزادانه خواندن روی صحنه بود با حمایت خانم صولتی میسر شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

القاعده در جست‌و‌جوی پایگاهی در کشمیرتحولات اخیر در کشمیر فرصتی طلایی برای القاعده فراهم کرده است تا از وضعیت نابسامان و نارضایتی مردم سود ببرد و بر‌خلاف دولت هند، به کمک پاکستان جبهه ایجاد کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بیرانوند محروم شد/ جریمه نقدی تراکتور به علت تخلف هوادارانشکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس را به دلیل تخلفش در دیدار برابر تراکتورسازی از حضور در دیدار برابر صنعت نفت آبادان محروم کرد بنا به اعلام فدراسیون فوتبال این محرومیت قطعی است بیرانوند: برمی‌گردم شهرستان
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیوید کامرون: بوریس جانسون باوری به طرح خروج بریتانیا از اتحادیه نداشتآقای جانسون خود را با «هالک»، ابر قهرمان خیالی سینما مقایسه و تاکید کرد که هرطور شده کشورش را در زمان مقرر از اتحادیه اروپا خارج خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مشاور کاخ سفید: آمریکا آماده به ‌کارگیری ذخیره استراتژیک نفت خود استدر حالی که حملات_پهپادی روز شنبه تولید نفت عربستان را نصف کرد، کلین_کانوی، مشاور دونالد ترامپ، اعلام کرد که وزارت انرژی آمریکا آماده است که برای ثبات بازارهای جهانی، ذخیره استراتژیک نفت خود را به کار گیرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

هویت سومین تبعه استرالیایی زندانی در ایران مشخص شدشبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی‌نیوز استرالیا در گزارشی، سومین تبعه زندانی این کشور در ایران را کیلی موور-گیلبرت معرفی کرد. این شبکه اعلام کرد «دکتر مور-گیلبرت»، پژوهشگر در امور خاورمیانه در موسسه آسیایی دانشگاه ملبورن، در ایران به ده سال حبس محکوم شده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعیه روابط عمومی ریاست‌جمهوری درباره مطالب مطرح شده در یک برنامه تلویزیونیاطلاعیه روابط عمومی ریاست‌جمهوری درباره برنامه بدون توقف: برخی مطالب این برنامه علیه دولت دروغ است گفته شد «شورای عالی هماهنگی اقتصادی» با پیشنهاد رئیس جمهور تشکیل شده و دو قوه دیگر در این شورا نظر رئیس جمهور را حمایت می‌کنند، که واقعیت ندارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »