آنتالیا, گردشگران, هنر, عکاسی, آنتالیا

آنتالیا, گردشگران

خانه‌های دکمه‌ای از جاذبه‌های گردشگری آنتالیا

23/03/2021 01:27:00 ب.ظ

خانه‌های دکمه‌ای از جاذبه‌های گردشگری آنتالیا خانه‌های دکمه‌ای در شهرستان‌های آکسکی و ایبرادی استان آنتالیا ترکیه با قدمت 300 ساله مورد استقبال گسترده گردشگران و دوستداران هنر عکاسی قرار دارد.

23.03.2021آنتالیا/ خبرگزاری آناتولیخانه‌های دکمه‌ای در شهرستان‌های آکسکی و ایبرادی استان آنتالیا با قدمت 300 ساله که به دلیل نمای قطعات چوبی در اسکلت آن به این نام شهرت دارد، مورد استقبال گسترده گردشگران و دوستداران هنر عکاسی قرار دارد.حسن علی کورت، فرماندار شهرستان ایبرادی در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: ساخت خانه‌های دکمه‌ای قرن‌ها است که در این شهرستان ادامه دارد.

کمپین حقوق بشر: آمریکا و اروپا باید مانع خونریزی بیشتر در ایران شوند | DW | 28.07.2021 مولوی عبدالحمید: ریشه ناآرامی‌ها و چالش‌ها در ندیدن واقعیت‌هاست | DW | 28.07.2021 بنیاد برومند: ۵۴۰ ایرانی تبعیدی در چهار دهه گذشته ربوده یا کشته شده‌اند | DW | 28.07.2021

وی افزود: با استقبال گردشگران برای اقامت در این خانه‌های تاریخی، مرمت این بناها انجام شد. با کاهش محدودیت‌های کرونایی استقبال گردشگران برای اقامت‌های کوتاه مدت در این خانه‌ها افزایش یافته‌است.کورت اذعان داشت: پس از غار آلتین‌بشیک در شهرستان ایبرادی، خانه‌های تاریخی دکمه‌ای مورد توجه و استقبال گسترده گردشگران قرار دارد، پیش از پاندمی میزبان بیش از 100 هزار گردشگر بودیم.

لطف‌الله یانان‌سوی، مختار محله اورونلوی شهرستان ایبرادی نیز اظهار داشت: تلاش داریم تا هنگام مرمت این خانه‌ها از بافت تاریخی آنها محافظت کنیم. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

غار «کاراجا»؛ یکی از جاذبه‌های گردشگری ترکیه به روی گردشگران باز شدغار «کاراجا» در استان گوموش‌خانه ترکیه با اتخاذ تدابیر بهداشتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا بار دیگر به روی گردشگران گشوده شد. - خبرگزاری آناتولی

جودو؛ ایتالیا در پایان گرند اسلم آنتالیا صدر جدول مدال ها را تصاحب کردعنوان بهترین ورزشکار مرد روز پایانی تورنمنت آنتالیا به تامرلان باشایف از روسیه تعلق گرفت که موفق شد مدال طلای سنگین ترین وزن مسابقات را به گردن اندازد.

ثابت کنیم گردشگری موجب شیوع کرونا نمی‌شودمعاون گردشگری با اشاره به جریان سفرها در نوروز امسال و با این پیش‌بینی که روزهای خوش برای گردشگری ایران در پیش است، گفت: در سال جدید اعتماد مردم و مسؤولان را به اثرات کم گردشگری در شیوع ویروس کرونا، ‌جلب می‌کنیم.

هیچ راه فراری از مالیات بر خانه‌های خالی وجود ندارد/ املاک اموات تعیین تکلیف می‌شوندمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تمام خانوار ملزم هستند اطلاعات و آدرس محل سکونت خود را ثبت کنند بنابراین هیچ خانواده‌ای نمی‌تواند با اطلاعات هویتی مشابه در دو محل، سکونت داشته باشد چراکه قطعا یکی از این واحدها خالی از سکنه حساب می‌شود و مشمول مالیات بر خانه‌های خالی خواهد شد. منتظر خبر خانه های خالی بانکها و موسسات دولتی و سپاه نیز هستند یکدرصد فکر کن برای اون بیناموسی که ۲۰۰۰ تا واحد داره یکریال مالیات بگیرن اینا نه شرف دارن نه ابرو یه عده ادم بیناموس که فقط ضعیف کشی میکنن

جودو؛ درخشش نمایندگان ایتالیا، کانادا و ژاپن در نخستین روز گرند اسلم آنتالیافرانچسکا میلانی از ایتالیا برای رسیدن به فینال مبارزات وزن منهای ۴۸ کیلوگرم کلیه رقبا از جمله پائولا پارتوی آرژانتینی، قهرمان المپیک را شکست داد و با پیروزی در مبارزه نهایی مقابل هموطن اش فرانچسکا جیوردا صاحب گردن آویز طلا شد.