خانه کارگر ایران: قاچاقچیان پشت صحنه کولبری‌ها هستند

خانه کارگر ایران: قاچاقچیان پشت صحنه کولبری‌ها هستند

علیرضا محجوب٬ دبیرکل خانه کارگر ایران و نماینده پیشین تهران در مجلس, قاچاق

18/09/2020 01:26:00 ب.ظ

خانه کارگر ایران: قاچاق چیان پشت صحنه کولبر ی‌ها هستند

دبیرکل خانه کارگر ایران٬ قاچاق چیان را جریان اصلی و پشت صحنه کولبر ی در کشور عنوان کرد. - خبرگزاری آناتولی

18.09.2020استنبول/خبرگزاری آناتولیعلیرضا محجوب٬ دبیرکل خانه کارگر ایران و نماینده پیشین تهران در مجلس این کشور با اشاره به حادثه‌ سقوط یک نوجوان در حین کولبری٬ گفت:"متاسفانه سوداگری و سودپرستی عده‌ای که اسباب این فجایع را فراهم می‌کنند و کسانی که پشت صحنه کولبری‌ها هستند که در حقیقت همان قاچاقچیان‌اند، باعث شده تا از ارزانترین نیروی کار برای قاچاق استفاده شود".

به گزارش «ایلنا»٬ وی با بیان اینکه"باید برابر قانون قاچاق ارز و کالا سخت‌ترین مجازات‌ها در مورد قاچاقچیان اعمال شود"، ادامه داد:"متاسفانه این افراد از مجازات مصون هستند و این سبب می‌شود که از ارزانترین نیروی کار برای قاچاق استفاده کنند".

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

استانبول مرکز برگزاری فستیوال‌های تفریحی ایرانی‌ها

با کاهش سطح تدابیر بهداشتی کرونایی و همچنین فرا رسیدن فصول گرما، شمار رویدادهای تفریحی و فرهنگی ایرانی‌های مقیم و غیرمقیم در ترکیه نیز افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

نازنین بنیادی، برنده جایزه «آگاهی‌بخشی» امسال خانه آزادى🔺نازنین_بنیادی، برنده جایزه «آگاهی‌بخشی» امسال خانه آزادى ⚡️ مراسم اعطای جوایز سال ۲۰۲۰ «خانه آزادی» تحت عنوان «قدرت اعتراض» با حضور مجازی نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمريكا و مارکو روبیو سناتور جمهوريخواه ايالت فلوريدا برگزار شد.

قاچاقچیان پشت صحنه کولبری‌ها هستند/ دستگاه قضایی اشد مجازات را برای سوءاستفاده کنندگان از کودکان اعمال کند/ کارگران امکان تهیه ابزار آموزش مجازی را ندارندعلیرضا محجوب: قاچاق چیان پشت صحنه کولبر ی‌ها هستند/ دستگاه قضایی اشد مجازات را برای سوءاستفاده کنندگان از کودکان اعمال کند/ کارگران امکان تهیه ابزار آموزش مجازی را ندارند

کنایه شمخانی به ترامپدبیر شورای عالی امنیت ملی: هفته دفاع مقدس تاریخی مستند از اراده نسل شهید قاسم سلیمانی برای تنبیه دیکتاتورهای متوهمی است که تصور می‌کنند، ۱۰۰۰ برابر قدرتمندتر از ایران هستند

تروئیکای اروپا خواستار شفاف سازی ایران در پاسخ به سوال های پادمانی آژانس شدتروئیکای اروپا خواستار شفاف‌سازی ایران در پاسخ به سوال‌های پادمانی آژانس شد تروئیکای اروپا در بیانیه ای ضمن استقبال از بیانیه مشترک اخیر میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خواستار شفاف سازی ایران در زمینه پاسخ به سوال‌های پادمانی آژانس شد.

ادعای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره ایرانسخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای خود علیه ایران مدعی شد که ترامپ به جای دادن پول به ایران، متحدان آمریکا در منطقه را تقویت کرد.

ترامپ تهدید خود علیه ایران را تکرار کردترامپ تهدید خود علیه ایران را تکرار کرد و گفت که «ضربه‌ای به آن ها وارد خواهیم کرد که هزار برابر سخت تر از قبل باشد» وی همچنین مدعی شد در صورتی که دوباره به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شود ظرف یک هفته با تهران به توافق می‌رسد

دبیرکل خانه کارگر ایران٬ قاچاقچیان را جریان اصلی و پشت صحنه کولبری در کشور عنوان کرد. 18.09.2020 استنبول/خبرگزاری آناتولی علیرضا محجوب٬ دبیرکل خانه کارگر ایران و نماینده پیشین تهران در مجلس این کشور با اشاره به حادثه‌ سقوط یک نوجوان در حین کولبری٬ گفت:"متاسفانه سوداگری و سودپرستی عده‌ای که اسباب این فجایع را فراهم می‌کنند و کسانی که پشت صحنه کولبری‌ها هستند که در حقیقت همان قاچاقچیان‌اند، باعث شده تا از ارزانترین نیروی کار برای قاچاق استفاده شود". به گزارش «ایلنا»٬ وی با بیان اینکه"باید برابر قانون قاچاق ارز و کالا سخت‌ترین مجازات‌ها در مورد قاچاقچیان اعمال شود"، ادامه داد:"متاسفانه این افراد از مجازات مصون هستند و این سبب می‌شود که از ارزانترین نیروی کار برای قاچاق استفاده کنند". محجوب با تاکید بر مبارزه با قاچاقچیان و استثمارگران کودکان برای کولبری٬ اظهار داشت:"کودکان ارزانترین و خوش‌فرمانترین نیرو برای کار هستند٬ به این جهت سوداگران بدترین استثمار را نسبت به افرادی دارند که برطبق قانون نباید کار کنند. انتظار داریم که دستگاه قضایی اشد مجازات را برای افرادی که از کودکان برای کولبری استفاده می‌کنند، قائل شود".