خانواده روح الله زم، در دستگیری او مشارکت نداشته‌اند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدعلی زم، پدر روح‌الله زم، با انتشار بیانیه‌ای: خانواده روح‌الله زم، در دستگیری او مشارکت نداشته‌اند

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی زم، در بیانیه ای که در اختیار رسانه ها قرارداده است، عنوان کرد که اعضای خانوده در دستگیری مدیر کانال خبری آمدنیوز مشارکت نداشته اند.

این رخداد، مصداقی بود از مفهوم عمیق هدایت الهی و مظهری از قادریت حضرت متعال بر همه کائنات و نشانی از اعجازگونگی «وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ» و تفوّق «یَدُ‌ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِمْ» بر صورت چروکیده و سیرت زشت و سیاه استعمار و استکبار، که از آستین پرصلابت سپاه عزیزمان بیرون آمده است! که به پاس شکرانه آن، ان‌شاء‌الله چهره همه منافقان، منحرفان، نفوذی‌ها و نمکدان‌شکن‌های تنیده در پیکره نظام مقدس که اسبابِ فریبِ فرزندانِ ساده‌دل و سهل‌انگاری...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این چه نوع انسان سیاسی میباشد که باید اینچنین خیلی آسان فریب جقهای سیاسی بخورد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'انتظار ما از آلمان رفتار متناسب با روح همکاری و اتحاد دو کشور متفق است'مولود چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه: در موضوع عملیات چشمه_صلح، انتظار ما از آلمان رفتار متناسب با روح همکاری و اتحاد دو کشور متفق است چاووش اوغلو: براساس گزارش سازمان_ملل تاکنون 30 هزار نفر به منطقه عملیات چشمه_صلح بازگشته اند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دستگیری 9 نفر به‌ظن همکاری با داعش در جنوب ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درباره دیلن تامس | شاعر ولزی و از پیروان مکتب زیگموند فرویدتهران- ایرنا- دیلن تامس شاعری که زندگی ناهنجارش شهرت دارد، خیلی زود و در آستانه ۴۰ سالگی در اثر بیماری درگذشت. زندگی وی نشانگر خلق و خویی است که غریزه مرگ بر آن حکومت می کند، او در زندگی خود نمونه‌های تکرار و تخریب گرایانه این غریزه را که به وسیله فروید مطرح شده به شدت نشان داده است. در واقع همان ساختارهای روانشناختی نمود یافته در زندگی واقعی او با خاستگاهی در غریزه مرگ، در خلق اشعار شاعر نقش بسزایی داشت.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دختر دبیرستانی آمریکایی به علت حجاب از رقابت ورزشی حذف شدیک دختر ۱۶ ساله دبیرستانی در ایالت اوهایو آمریکا پس از رسیدن به خط پایان در مسابقه دو ۵ کیلومتر دریافت که به علت حجابش در جدول برنده‌ها قرار نمی‌گیرد. او می‌گوید تنها به علت حجابش مورد تبعیض قرار گرفته چرا که البسه ورزشی او نمی‌توانسته به عنوان ابزار کمکی برای برنده شدن او محسوب شود. زنده باد آزادی! دختر اقای لاریجانی که باحجاب درامریکا دردانشگاه درس می خواند,دختر اقای خاتمی که باحجاب درامریکا تدریس می کند,عربها که درامریکا سالهاست باحجاب درس می خوانند,درسنای امریکا هم که ایلهان عمر باحجابه,بایددید نهادورزشی و ان تورورزشی رقابتی تحت حمایت ونظارت فیفا چگونه اینچنین اقدام کرده چرا برنمیگردن خاورمیانه از نعمت اسلام بهره ببرن؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار حسن نصرالله از احتمال وقوع جنگ داخلی در لبنانحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان شامگاه جمعه 25 با تاکید این‌که حزب او قویترین است از وقوع جنگ تکرار تاریخ
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ساخت دیواری به طول ۲۰۰ متر از مجسمه‌های ماسه‌ای در دانمارکساخت این دیوار ۱۰ روز طول کشید و این برنامه، بخشی از جشنوارۀ سالانۀ مجسمه سازی در ساحل ساندرویگ دانمارک بود که امسال با مشارکت ۴۰ هنرمند برگزار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »