خانواده «هری دان» خواهان محاکمه زن آمریکایی هستند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

خانواده «هری دان» که پسرشان بر اثر تصادف با خودروی همسر افسر اطلاعاتی آمریکا در انگلستان جانش را از دست داده است خواستار محاکمه او شدند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خانواده «هری دان» که پسرشان بر اثر تصادف با خودروی همسر افسر اطلاعاتی آمریکا در انگلستان جانش را از دست داده است خواستار محاکمه او شدند.تلاش خانواده «هری دان» جوان 19 ساله‌ای انگلیسی برای محاکمه آنه ساکولاس، همسر افسر اطلاعاتی آمریکا در انگلستان که موجب مرگ فرزندشان شده، ادامه دارد.

رد سایگر، مشاور خانواده دان که برای رسیدگی به این پرونده در آمریکا به سر می‌برد به خبرنگار آناتولی گفت: در حال حاضر دو کشور بر سر اینکه ساکولاس مصونیت دیپلماتیک نداشته توافق کرده‌اند. خانواده هری تنها به خاطر پسرشان دادخواهی نمی‌کنند و خود را مسئول دادن درس عبرت به دولت‌هایی که می‌خواهند افراد معمولی را خرد کنند، بدهند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر افغانستان در تهران: تمام طرف‌ها خواهان صلح هستندعبدالغفور لیوال، سفیر افغانستان در ایران طی گفت‌وگویی با آناتولی تصریح کرد که صلح در اولویت تمام جناح‌های سیاسی، مخالفان دولت، کشورهای منطقه و جامعه جهانی قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'بیش از نود عضو خانواده‌های جنگجویان داعش تسلیم دولت افغانستان شدند'مقام های دولتی ولایت ننگرهار در شرق افغانستان تایید کرده که ۹۳ عضو خانواده‌های گروه موسوم به دولت اسلامی(داعش) به نیروهای امینتی افغانستان تسلیم شده‌اند. تسلیم شدگان شامل ۲۳ زن و ۳۰ کودک هستند. در میان آنان یک مرد و ۱۳ زن شهروند پاکستان هستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

الکساندر لوکاشنکو در اتریش خواهان تقویت روابط بلاروس با اتحادیه اروپا شدلوکاشنکو، ملقب به آخرین دیکتاتور اروپا در دیدار رسمی خود از اتریش از این کشور خواست تا برای تقویت روابط بلاروس با اتحادیه اروپا تلاش کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحقیقات استیضاح ترامپ؛ از استراتژی جمهوری خواهان تا اعتبار شاهدانجلسات تحقیقات استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بالاخره از حالت محرمانه خارج می شود. این فرآیند برای بیش از یک ماه در پشت پرده ای از اسرار جریان داشته است؛ فرآیندی که می تواند به رای گیری در سنا در مورد برکناری آقای ترامپ منجر شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

افغانستان انس حقانی و دو رهبر طالبان را با دو استاد آمریکایی افغانستان تبادل می‌کندمحمد اشرف‌غنی، رئیس جمهوری افغانستان اعلام کرده که انس حقانی، از اعضای ارشد شبکه حقانی آزاد می‌شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حقوق بشر آمریکایی به 'بیماران خاص' هم رحم نکردرییس مرکز پیوند و بیماری‌های وزارت بهداشت: *شرکت سوئدی پانسمان EB را نداد، خودمان غیر رسمی تامین کردیم *این پانسمان‌ها به مرور زمان، در اختیار بیماران قرار گیرد *پروانه‌ای‌ها نگران نباشند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »