خانم فاطمی احساسی به جبهه ملی نداشت

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 68%

کتاب «گرامافون» در مورد تاریخ نیست، اما کتاب «رضاشاه» در مورد تاریخ است، اصلا به مسائل شخصی رضاشاه نپرداخته بلکه به افعال سیاسی رضاشاه پرداخته است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

کتاب «گرامافون» درست عکسش است. چون خانم فاطمی هیچ احساسی به جبهه ملی و رهبران جبهه ملی نداشت.

هیچ احساسی به دکتر محمد مصدق نداشت. هیچ احساسی به افکار و عقاید سیاسی همسرش، حسین فاطمی هم نداشت. من این را فهمیده بودم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرباسچی: گماشتن یک خانم به عنوان رئیس جبهه اصلاحات، یک خسران برای اصلاح طلبان استغلامحسین کرباسچی، چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: من در برخی جلسات از دوستان اصلاح‌طلب پرسیدم ما اگر انتخابات را هم کنار بگذاریم چه باید بکنیم؟ یا باید از کار سیاست کناره‌گیری کنیم یا باید به یک شیوه‌ای حرف خودمان را بزنیم.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

عبور اصلاحات از نبوی و گماشتن یک خانم از حزب اتحاد ملت به عنوان رئیس، یک خسران برای اصلاح طلبان استکرباسچی گفت: اینکه اصلاحات از نبوی عبور کرد و یک خانم را در این مقام از حزب اتحاد گذاشت، یک خسران برای اصلاح طلبان است البته بنده هیچ وقت در بخش شورای جبهه اصلاحات و در آن مجموعه‌شان نبوده‌ام اما آن چیزی که هست این است که آقای بهزاد نبوی یک انسان پخته و با تجربه ۶۰ سال سابقه سیاسی و مبارزاتی است و یک فرصت مغتنمی برای این جبهه بوده است و اینکه اصلاحات از نبوی عبور کرد و یک خانم را در این مقام از حزب اتحاد گذاشت، یک خسران برای جبهه اصلاحات است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

تمجید سایت برزیلی از نوجوانان فوتبال ایرانسایت برزیلی در گزارشی به معرفی هم‌گروه‌های تیم ملی این کشور در جام جهانی نوجوانان پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صعود تیم ملی تنیس روی میزتیم ملی تنیس روی میز ایران در سومین بازی خود مقابل مغولستان به برتری دست یافت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صعود والیبال ایران به نیمه نهایی بازی‌های آسیایی هانگژوتیم ملی والیبال ایران با شکست تایلند به نیمه نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو صعود کرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »