خانواد‌ه‌های قربانیان هواپیمای مسافربری به گزارش ایران واکنش نشان دادند؛ یک گزارش پر از تناقض

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

♦️خانواد‌ه‌های قربانیان هواپیمای مسافربری به گزارش ایران واکنش نشان دادند؛ یک گزارش پر از تناقض

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صحنه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین که لحظاتی پس از بلند شدن از فرودگاه امام خمینی تهران با دو شلیک موشک‌های سپاه سقوط کرد.

به نوشته خبرگزاری‌های داخلی ایران، غلام‌عباس ترکی، دادستان نظامی تهران، روز دوشنبه ۹ تیر در اعلام نتیجه تحقیقات، درباره یکی از دلایل اقدام به شلیک کاربر پدافند گفت که سامانه‌ای که موشک شلیک کرده پس از راه اندازی مجدد شمال واقعی را دقیق تعیین نکرد و این موجب می‌شود که سمت اهداف شناسایی شده توسط سامانه با اختلافی حدود ۱۰۵ درجه توسط اپراتور مشاهده شود.

به این سخنان واکنش نشان دادند. در پیام این انجمن آمده است که مقامات ایران سعی دارند دلایل ریشه ای از جمله خطاهای سیستماتیک عمدی را نادیده گرفته و اشتباه فردی را جایگزین آن کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک قاشق کوچک از خاک آمازون سرشار از گونه‌های زیستی استهر یک قاشق چایخوری خاک آمازون گاه حاوی ۱۸۰۰ شکل میکروسکپی از حیات است که ۴۰۰ تای آنها را اشکال قارچی تشکیل می دهند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

برایان هوک: درخواست ایران از اینترپل «یک ترفند تبلیغاتی است که هیچ‌کس آن را جدی نمی‌گیرد»برایان هوک: درخواست ایران از اینترپل «یک ترفند تبلیغاتی است که هیچ‌کس آن را جدی نمی‌گیرد» به گزارش رویترز، آقای هوک همچنین گفت: «ارزیابی ما این است که اینترپل در اموری که ماهیت سیاسی دارد، دخالت نکرده و اعلان دستگیری قرمز صادر نمی‌کند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش عفو بین‌الملل از ایجاد مرکز آموزش نظامیان عربستانی در فرانسهعفو بین‌المللی بارها نسبت به فروش سلاح از سوی کشورهای غربی به عربستان سعودی و امارات عربی متحده، دو کشوری که درگیر مناقشه یمن هستند و اقدامات آنها جان هزاران غیرنظامی را به خطر انداخته هشداد داده و این رویکرد را محکوم کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بوریس جانسون: ویروس کرونا برای بریتانیا «یک فاجعه» بوده استبوریس جانسون: ویروس_کرونا برای بریتانیا «یک فاجعه» بوده است نخست وزیر بریتانیا، گفت که ویروس کرونا برای این کشور یک فاجعه بوده و هرچند دولت به عملکرد خود برای شناسایی گام‌های اشتباه نگاه می‌کند، اما اکنون زمان مناسبی برای تحقیق در این موارد نیست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استقلال یک - سایپا یک / بار کج به منزل نرسید؛ تساوی شیرین برای صادقیهفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال استقلال یک - سایپا یک / بار کج به منزل نرسید؛ تساوی شیرین برای صادقی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خیلی از تنبیه‌بدنی‌ها در مدارس گزارش نمی‌شود/ 'هراس از تنش در مدت تحصیل' مانع شکایت می‌شود/ گزارشی از هتک حرمت معلم توسط دانش‌آموز نداشتیمدر گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ خیلی از تنبیه‌بدنی‌ها در مدارس گزارش نمی‌شود/ 'هراس از تنش در مدت تحصیل' مانع شکایت می‌شود/ گزارشی از هتک حرمت معلم توسط دانش‌آموز نداشتیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »