خانواده‌ بازداشت شدگان بیانیه۱۴ امضا: گفتند تجمع حق شما است، ۱۱ مهر تجمع می‌کنیم

03/07/1398 08:16:00 ب.ظ

ماموران وزارت اطلاعات!با هاشم_خواستار چه کرده‌اید که حاضر نیست با هیچ‌کس نه تلفنی حرف بزند، نه ملاقات کند؟با اسیردربندتان چه کرده‌اید که علی‌رغم خانواده دوستی، حاضر نیست با خانواده‌اش ملاقات کند؟ از گفتگوی همسر هاشم_خواستار با javadroshana معلمان

»، «عبدالرسول مرتضوی»، «غلام‌حسین بروجردی»، «مرتضی قاسمی»، «هاشم رجایی»، «پوران ناظمی»، «حوریه فرج‌زاده طارانی»، فاطمه سپهری و دو نفر دیگر از حامیان آن‌ها، روز ۲۲ مرداد، هنگامی که برای حمایت از «کمال جعفری یزدی» در مقابل دادگاه انقلاب مشهد تجمع...

»، «عبدالرسول مرتضوی»، «غلام‌حسین بروجردی»، «مرتضی قاسمی»، «هاشم رجایی»، «پوران ناظمی»، «حوریه فرج‌زاده طارانی»، فاطمه سپهری و دو نفر دیگر از حامیان آن‌ها، روز ۲۲ مرداد، هنگامی که برای حمایت از «کمال جعفری یزدی» در مقابل دادگاه انقلاب مشهد تجمع کرده بودند، بازداشت شدند. آن‌ها را ابتدا به زندان «وکیل‌آباد» و سپس به زندان اداره اطلاعات مشهد منتقل کرده بودند.

این مردان بازداشت شده از لحظه بازداشت اعلام اعتصاب غذا کردند اما طبق اعلام خانواده سپهری و خواستار، این دو نفر اعتصاب خود را شکسته‌اند. از میان این افراد، پوران ناظمی و غلامحسین بروجردی به دلیل وخامت حال جسمی، با سپردن وثیقه آزاد شده‌اند. سایر افراد کماکان در بازداشت اداره اطلاعات مشهد به سر می‌برند.

اصغر سپهری، برادر فاطمه و محمدحسین سپهری در مورد اتهامات وارد شده به آن‌ها، به «ایران‌وایر» می‌گوید: «اتهاماتی که به ایشان وارد کردند، تجمع غیرقانونی، توهین به رهبری و اخلال در نظم عمومی است. این سه را تفهیم اتهام کردند ولی آن‌ها نپذیرفته‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

سید حسن نصرالله: آقا گفتند «سوریه، ستون خیمه مقاومت است»دبیرکل حزب‌الله لبنان از مراودات خود با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی و توصیه‌ها و تصمیمات و نقش ایشان در برهه‌های مختلف و حساس منطقه سخن گفته است. آغا گوه خورد، آقا كيه ؟؟؟؟ آها آغا رو ميگه !!! چیزی که ما میبینیم سوراخ ماتحت مقاومت است.

روند اصلاح بسترهای فسادزا هرگز سرد نخواهد شدرئیس قوه قضائیه گفت: مبارزه با فساد در دستور اصلی کار ما است و تا حصول نتیجه آن را دنبال می‌کنیم.

قائم مقام فروش ایران خودرو بازداشت شدقائم مقام فروش ایران خودرو بازداشت شد خان کرمی معاون فروش ایران خودرو روز گذشته از سوی دادسرای کارکنان دولت بازداشت شده است.

جنجال در مجلس/ «پژمانفر»، «لاریجانی» را دیکتاتور خطاب کرددر جریان بررسی طرح تشکیل وزارت بازرگانی مشاجره لفظی پژمان‌فر و لاریجانی برای دقایقی جو مجلس را متشنج کرد. لاریجانی با تندی پژمان‌فر را که به او اتهام دیکتاتوری زد، خطاب قرار دارد و گفت که شما با دیکتاتوری این بساط را در کشور راه انداختید و تریبون یک طرفه دست شماها است. خیانتکارترین مجلس تاریخ ایران لاریجانی، میکروفون شو قطع نکرد؟!...معمولا کسی برخلاف حرفش چیزی بگه قطع میکنه! فقط لاریجانی دیکتاتور نیست، خامنه ای رهبر و رئیس دیکتاتورهاست

نخست‌وزیر بریتانیا: وقت آن فرا رسیده تا با ایران توافقنامه هسته‌ای جدیدی امضا شودبوریس جانسون نخست‌وزیر بریتانیا روز دوشنبه در مصاحبه‌ای با اسکای نیوز گفت که وقت آن فرا رسیده تا با باز به روتون خندیدیم پر رو شدید !!!! هنوز نفتکش آزاد نشده ها !! بور سگ دیگه این مونده بود زر زر کنه روباه مکار 😏😏😏 ج.ا یک غده سرطانبست که باید از اسیا ریشه کن شود.

جانسون و ترامپ: وقت آن فرا رسیده تا توافقنامه هسته‌ای جدیدی با ایران امضا شودبوریس جانسون نخست‌وزیر بریتانیا روز دوشنبه در مصاحبه‌ای با اسکای نیوز گفت که وقت آن فرا رسیده تا با انگلیس هم راه دوشیدن گاو شیرده را یاد گرفته اگه آمریکا چیزی بزاره به انگلیس برسه خخخ بوریس! وقت آن رسیده است که شانه ای بر موهای خویش بکشی،و محفظه زیر موها را بکار گیری،که در اینصورت تاکیدت بر قرار داد برجام یعنی چه؟!