خامنه‌ای: همه مراقب ولنگاری فرهنگی باشند | DW | 21.08.2019

30/05/1398 08:17:00 ب.ظ

خامنه‌ای در ملاقات با هیات دولت گفت اختلاف‌ طبیعی بین مسئولان نباید رسانه‌ای شود. او مذاکره با ایران را نیاز همه دولت‌های آمریکایی دانست و از دستگاه‌های فرهنگی و اطلاعاتی خواست نسبت به 'اقدام‌های ضد ارزشی' حساس باشند.

خامنه‌ای در ملاقات با هیات دولت گفت اختلاف‌ طبیعی بین مسئولان نباید رسانه‌ای شود. او مذاکره با ایران را نیاز همه دولت‌های آمریکایی دانست و از دستگاه‌های فرهنگی و اطلاعاتی خواست نسبت به 'اقدام‌های ضد ارزشی' حساس باشند. خامنه‌ای: همه مراقب ولنگاری فرهنگی باشند خامنه‌ای در ملاقات با هیات دولت گفت اختلاف‌ طبیعی بین...

خامنه‌ای: همه مراقب ولنگاری فرهنگی باشند خامنه‌ای در ملاقات با هیات دولت گفت اختلاف‌ طبیعی بین مسئولان نباید رسانه‌ای شود. او مذاکره با ایران را نیاز همه دولت‌های آمریکایی دانست و از دستگاه‌های فرهنگی و اطلاعاتی خواست نسبت به"اقدام‌های ضد ارزشی" حساس باشند.

رهبر جمهوری اسلامی در دیدار با رئیس جمهوری و اعضای کابینه، اولویت‌های داخلی را اقتصاد و فرهنگ دانست و از دولت خواست به جای"گرفتار شدن در حواشی"، در دو سال باقی‌مانده عمرش به موضوع تولید، قطع وابستگی به نفت، استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی و جلوگیری از"نفوذ فرهنگی دشمن" بپردازد.

خامنه‌ای ایجاد جاذبه برای ورود بخش خصوصی به تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام را از جمله راه‌های استفاده از ظرفیت فعالان اقتصادی و مهار نقدینگی خواند و از دولت انتقاد کرد که رغبتی به استفاده از این بخش ندارد. او مصرف روزانه ۱۰۰میلیون لیتر بنزین را نیز نمونه ‌استفاده بد از ظرفیت‌ها و منابع داخلی دانست و از وزارت نفت و مسئولان دولتی خواست راه‌های کاهش مصرف بنزین را پیگیری کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

سازگاری ملی از منظر سیاست‌گذاری عمومی و نظریه سیاستی | کیومرث اشتریان

جامعه سیاسی سرشار از معاملات و تعاملات انبوه و روزمره شهروندان در بخش عمومی است. به این معاملات، «سیاست‌های عمومی» می‌گوییم؛ چون شامل گستره‌ای وسیع‌تر از مناسبات فردی و غیررسمی می‌شود و با عاملیت قدرت عمومی، فعلیت اجرائی می‌یابد. بخش گسترده‌ای از این سیاست‌های عمومی مبتنی بر نظریه‌های خُرد است که در ادبیات سیاست‌گذاری عمومی «نظریه طرح» (Program Theory) یا نظریه سیاستی نامیده می‌شود. این نظریه‌ها با نظریه‌های بالاتر از خود همچون نظریه عقلانی یا نظریه نهادی و دیگر نظریه‌های عام علوم اجتماعی پیوند دارند. نکته مهم آن است که نظریه‌های سیاستی می‌توانند هم‌زمان به دو یا چند نظریه عام اتصال یا ارجاع داده شوند و این به آن معناست که این نظریه‌ها در نسبت با نظریه‌های کلان، خنثی هستند و می‌توانند عاری از ایدئولوژی خاصی باشند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

عوارض همه آزادراه‌ها تا پایان امسال الکترونیکی می‌شودمدیرکل بهره‌برداری آزادراه‌های کشور از تجهیز همه آزادراه‌ها به سیستم اخذ عوارض الکترونیکی تا پایان امسال خبر داد و گفت: آزادراه همت-کرج و منطقه یک آزادراه تهران-شمال نیز در مرحله دوم مجهز به این سیستم خواهند شد و تا پایان امسال همه آزادراه‌ها تجهیز می‌شوند.

آغاز تولید فیلم جدید «استیون سودربرگ»؛ مریل استریپ هم به «بگذار همه آنها حرف بزنند» پیوستآغاز تولید فیلم جدید «استیون سودربرگ»؛ مریل استریپ هم به «بگذار همه آنها حرف بزنند» پیوست نشریه هنری «ورایتی» از حضور «مریل استریپ» بازیگر مشهور آمریکایی در فیلم جدید «استیون سودربرگ» خبر داد. این اثر از طریق شبکه اینترنتی «اچ بی او پلاس» پخش خواهد شد.

سازمان حمایت: همه ایرلاین‌های داخلی گرانفروشند/ «زاگرس و قشم‌ایر» نقره‌داغ شدند + عکس- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimسازمان حمایت: همه ایرلاین‌های داخلی گرانفروشند/ «زاگرس و قشم‌ایر» نقره‌داغ شدند با مشخص شدن دقیق میزان تخلف این دو شرکت هواپیمایی، همکاران ما در سازمان تعزیرات، اضافه وجوه دریافتی این دو شرکت را به خریداران بلیت که حقشان ضایع شده، عودت خواهد داد.

آخرین خبرهای چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | DW | 21.08.2019

با موسیقی به جنگ بیماری‌های کشنده | DW | 21.08.2019با موسیقی به جنگ بیماری‌های کشنده ۱۲۶ سال پیش در چنین روزی لیلی بولانژه در پاریس زاده شد. او با نت‌های ناهم‌نوا آثار خوش‌نوا و هم‌نوا می‌ساخت روزشمار_چهره‌های_تاریخی

لغو سفر ترامپ به دانمارک به علت اختلاف‌نظر بر سر فروش گرینلند | DW | 21.08.2019دونالد ترامپ قرار دیدار خود با مته فردریکسن‌، نخست‌وزیر دانمارک را به علت اختلاف نظر بر سر فروش گرینلند به تعویق انداخت. فردریکسن گفته بود که گرینلند فروشی نیست و بحث بر سر فروش این جزیره بیهوده است.