خامنه‌ای به جوانان فرانسوی: از رئیس جمهورتان بپرسید چرا از توهین به پیامبر دفاع می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

دادگاه‌های فرانسه در موارد بسیاری با استناد به این قانون، شکایت‌های وارده در مورد توهین به مقدسات را نپذیرفته‌اند. این شکایت‌ها غالبا در مورد مطالب یا تصاویر طنزآمیز و فکاهی بوده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

برخی از رهبران جامعه اسلامی فرانسه در روزهای اخیر با یادآوری پذیرش حق «کفرگویی» در این کشور، توصیه کردند که شهروندان، مسئولان و مطبوعات در شرایط ویژه‌ای مانند امروز که موضوع کاریکاتورها حساسیت‌برانگیز شده، از طرح مباحث تحریک‌آمیز و برخورنده بپرهیزند و در واقع از حق خود چشم‌پوشی کنند.فرانسه جزو کشورهایی است که در آن انکار هولوکاست به طور صریح یا ضمنی، جرم‌انگاری شده و غیرقانونی است.

در ایران افراد مختلفی بارها درصدد انکار یا ابراز تردید در این واقعه تاریخی بر آمده‌اند. یکی از مهم‌ترین افرادی که در این زمینه اظهار نظر کرد، محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری پیشین ایران بود. سخنان او در انکار و سپس ابراز تردید در شمار قربانیان کوره‌های آدم‌سوزی به دست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم، واکنش شدید کشورهای اروپایی از جمله آلمان و فرانسه را برانگیخت.

علی خامنه‌ای نیز که امروز درباره حق ابراز تردید در هولوکاست خطاب به جوانان فرانسوی پیام توییتری داد، پیش از این هم چند بار نظیر چنین موضعی را بیان کرده است. او که اغلب از این رویداد تاریخی به عنوان «افسانه هولوکاست» نام می‌برد، سال گذشته در توییتر از روژه گارودی، نویسنده فرانسوی که به جرم نفی هولوکاست محکوم شد، دفاع کرد.

رهبر ایران یک بار دیگر در سال‌های گذشته موضوع آزادی «اهانت» به پیامبر اسلام و «تناقض» آن با ممنوعیت ابراز تردید در هولوکاست را مطرح کرده بود. او در سال ۱۳۹۰ گفته بود: «در یک کشوری کسی به افسانهٔ هولوکاست اعتراض می‌کند (...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مردک توهمی پا منقلی هیچ اشاره ای به عمل وحشیانه دانش آموزی که معلم خود را به قتل رسانده نکرد. این یعنی اینکه کشتن مخالفان یک امر طبیعی برای این دلقک است.

ابله خامنه ای نه ایت الله خامنه ای.

هولوکاست رو هم بگو

La question suivante est : pourquoi alors douter au sujet de l’holocauste est considéré comme un crime ? Et pourquoi celui qui écrit sur ce sujet doit être condamné à la prison, tandis que l’offense au Prophète est toujours un acte permis ?!

جوانان ایرانی از رهبر جمهوری اسلامی باید سوال کنند چرا این همه زندانی سیاسی داریم، چرا در آبان سال ۹۸ مردم معترض را کشتید، چرا هواپیمای اوکراینی را با موشک زدید و به کسی پاسخگو نبودید، هیچ خبرنگاری تا امروز با خامنه ای مصاحبه نکرده چون ایشان خود را جوابگو به کسی نمی داند.

....!?

پیامبر مهربانی عاشق سرهای بریده بود

دلیلی دیگر که شما صدای ج.ا. هستید و رهبزشان هستید تا مردم جایی که در مالیات آنها ارتضاق می کنید.

یکی از دوستان فرانسوی من از رئیس جمهورش این سوال رو پرسیده. ماکرون هم گفته فضولی اش به اون جنایتکار آدمکش وقیح نیومده

خامنه‌ای_گوه_خورد به زبان فرانسه چی میشه؟؟؟

این موضوع را بیش از حد بزرگنمایی می کند نفاق افکنی را دور بیندازیم مهربان_باش Bekind

جوانانشون مثل بسیجی‌ها هنوز آنقدر احمق نشدن که دنبال سؤال‌های مزخرف باشن

حداقل سوال رو کامل تیتر کنید

نامه به جوانان ایرانی : مسائل اشتغال و بیکاری، گرانی ها، هزینه های ازدواج ، مسکن ، هزینه تحصیلات، امید به آینده و نا امیدی جوانان ... از رئیس جمهور بورکینافاسو بپرسید

تمامیه این اوصافی که تو پلاکارد نوشته شده دقیقا در جامعه ایرانیان رایجه! مهر ، محبت ، دوستی ، عدالت و ... یعنی نه دزدی هست نه اختلاس، نه رشوه هست نه کم کاری، برابری و عدالت اجتماعی و اقتصادی که دیگه غوغا میکنه. تازه ماهیانه 45500 هم میریزن به حساب تا مردم برن عشق و حال!

خامنه‌ای_گوه_خورد

سوال جوانان ایران از رهبر : چرا نظام در برابر کشتار و‌نسل کشی هزاران نفر از مسلمانان ایغور توسط حزب کمونیست چین سکوت کرد . چرا جوانان چین نباید از حزب کمونیست چین در مورد هلوکاست و‌نسل کشی واقعی در ایغور سوال کنند .

خامنه‌ای_گوه_خورد نوش جانش

چون هیچکس و هیچ‌چیز مقدس نیست بفهم، نفهم

پرسیدیم گفت گوه خوریش به کسی نیومده

جوانان ایرانی از رهبر جمهوری اسلامی باید سوال کنند چرا این همه زندانی سیاسی داریم، چرا در آبان سال ۹۸ مردم معترض را کشتید، چرا هواپیمای اوکراینی را با موشک زدید و به کسی پاسخگو نبودید، هیچ خبرنگاری تا امروز با خامنه ای مصاحبه نکرده چون ایشان خود را جوابگو به کسی نمی داند.

واکسن انفلانزا مردم کو باقیش چرت و پرته

کون لق محمد و آل محمد و فک و فامیلاش🤠👹

ما ایرانیان اسلام را با پوست و استخوانم احساس کردیم میشه پارلمان اروپا اسلام را تخویل بگیره و اینقدر از راه دور اخوندها را ساپورت نکنه، فرانسه فرستادش ایران الان هم پس بگیره، پیش کش خودتون، مال بد ،‌بیخ ریش صاحبشان، محمد، عشق اخوندی، تمام امامان برای شما،

این یورونیوز= خبرنامه خامنه ای هست، از این روزها یورونیوز، ریس جمهور فرانسه را از سوی ایت الله ها ترور میکنه با پول پارلمان اروپا، فعلا که همه با هم اخوندها، پارلمان اروپا و دمکراتها و چینی روسیه ، همه با هم بر علیه ایران،‌

خامنه اى گوه خورد با شما

من از خود کثافتش میپرسم چقدر گند زدین به مملکت که نود درصد جوانان مملکت آتئیست شدند و به سر تا پای اسلام و محمد و قران میرینن

همین که یک جنایتکار میگه این سوال رو بپرسن و این جانی‌ها طرفداری می‌کنن ازش بنظرم خودش باید موضوع رو روشن کنه برای جوانان فرانسوی!

آقا تا بازار 'پرسیدن ' داغه، یکی از حضرت آقا بپرسه چرا ایشون کسی رو لایق پرسیدن سوال از خودشون نمیدونن؟!!

خاک بر سر خبرگزاری شما که پوشش میدید این خبرو

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاریکاتور پیامبراسلام؛ از توهین به مکرون تا پیشنهاد تغییر نام خیابان نوفل‌لوشاتوMioooov وای نه اونجا نه . خیابون به قشنگی. خاک برسرشون جیغ😱
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 44 میلیون نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 320 هزار نفر نزدیک شدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با ترخیص 1662 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 319 هزار و 181 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیش از نیمی از فوتی‌های روزانه کرونا مربوط به تهران استقربانیان کرونا در ۸ ماه، بیش از شهدای سالانه جنگ تحمیلی! رییس سازمان پیشگیری ومدیریت بحران تهران: متاسفانه درحالیکه نزدیک به ۸ ماه ۳۳هزار نفر را بدلیل کرونا از دست دادیم که درجریان جنگ تحمیلی سالانه حدود ۳۰ هزار نفر از رزمندگان وهموطنان به شهادت می‌رسیدند اگر اونجا امثتل رضایی داشتیم الان هم امثال نمکی داریم قابل پیش, بینی بود, فروردین پیش بینی شد که احمال وکم کاری در مبارزه با کرونا چنین کشتاری را ایجاد خواهد, کرد ایشان اصلاح طلب مصدقی است. فکر می کند رایفی پور و رفقاش حامی من هستند. دارد به رایفی پور و بقیه اتهام می زند. دارد هشدار میدهد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه جمعی از زندانیان سیاسی زندان اوین در حمایت از بهنام محجوبی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی 'کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه' از آینده مسلمانان در این کشورخانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »