خالد بن سلمان: ابتکار سعودی فرصتی برای اعتلای منافع یمن بر توسعه‌طلبی‌های ایران است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خالد بن سلمان جانشین وزیر دفاع سعودی با تاکید بر اینکه گفت سعودی برای مقابله با حوثی‌ها ادامه می‌دهد، گفت، ابتکار عمل ارائه شده از سوی پادشاهی سعودی فرصتی برای اعتلای منافع یمن در برابر اقدامات توسعه‌طلبانه ایران است. سایت العربیه_فارسی:

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی شاهزاده خالد بن سلمان جانشین وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی با تشدید بر این‌که سعودی به دفاع از سرزمین‌ها و مرزهای خود و حمایت از دولت قانونی یمن و نیروهای آن برای دفاع و مقابله با تعدی‌های حوثی‌ها ادامه می‌دهد، تاکید کرد که ابتکار عمل ارائه شده از سوی این پادشاهی فرصتی برای اعتلای منافع یمن در برابر اقدامات توسعه‌طلبانه ایران است.

او ضمن تاکید بر این که پادشاهی عربی سعودی به محض موافقت حوثی‌ها، متعهد به اجرای این ابتکار تحت سرپرستی و نظارت سازمان ملل متحد می‌شود، گفت:« به دفاع از سرزمین‌ها و مرزهای خود و حمایت از دولت قانونی یمن و نیروهای آن برای دفاع و مقابله با تعدی‌های حوثی‌ها ادامه خواهیم داد».شاهزاده فیصل بن فرحان وزیر امور خارجه پادشاهی عربی سعودی دوشنبه ابتکار عمل جدیدی را برای پایان یافتن بحران یمن و رسیدن به توافق سیاسی فراگیری در این کشور مطرح کرد.

فیصل بن فرحان ابراز امیدواری کرد که حوثی‌ها به سرعت با ابتکار سعودی موافقت کرده تا رایزنی‌های صلح میان طرف‌های یمنی برای رسیدن به راه‌حل سیاسی فراگیر و پایدار آغاز شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ساقیت کیه؟؟😂😂

با تاکید بر اینکه گفت ؟؟؟!!!! این چه نگارشیه؟؟ لابد ادمین کلی هم حقوق دلاری میگیره بابت این جور خبر نویسی غیر حرفه ای!

لاتی و دروازه قاریش میشه ..... اونجاتون پاره است (حیف که اسلام دست ما رو بسته😉)

ابتکار😂😂😂😂😂😂

چندسوال؛چگونه سعودی ها که شش سال است نتوانستند از پس یک کشور فقیر ودست خالی مانند یمن بربیایند می‌خواهند جلوی ایران با عظمت را بگیرند؟چرا سعودی ها نمی‌بینند که اربابانش آمریکاوصهیونیست ها،نیزنتوانسته اندحریف ایران شوند؟چگونه تصورکرده اندکه گاوشیرده آنهامی تواندجلوی ایران بایستد؟

انشاالله ریاض👍

گوگولی پاتریوت ها که هیچ گوهی نمیتوانند بخورند ، فعلا مقعدت را برای رهگیری پهباد ها و موشک های حوثی ها آماده کن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید شاهزاده محمد بن سلمان بر حمایت سعودی از کشور و مردم یمنولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی، روز سه‌شنبه 30 مارس 2021، در تماسی تلفنی با رئیس جمهوری یمن، بر ایستادن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شاهزاده محمد بن سلمان: تا سال 2030 هفت تریلیون دلار به اقتصاد سعودی تزریق می‌کنیمشاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی، روز سه‌شنبه 30 مارس 2021 برنامه تقویت همکاری با و در ایران مردم حتی توان خرید پوست مرغ را هم ندارند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

محمد بن سلمان، پادشاهیِ قاتلمحمد بن نایف ولیعهد سعودی که مورد تایید آمریکایی‌ها هم بود همه چیز برای موفقیت داشت تا زمانی که پسرعمویش محمد بن سلمان استراتژی دقیقی برای از میدان به در کردن او از عرصه سیاسی و تصاحب مقامش تنظیم کرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

محمد بن سلمان: خواهان روابط خوب با ایران هستیم | DW | 28.04.2021ولیعهد عربستان سعودی در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که این کشور خواهان سخت شدن شرایط ایران نیست بلکه می‌خواهد ایران رشد کند. محمد بن سلمان تاکید کرد که ریاض خواهان روابط 'خاص و خوب' با تهران است. حالا پسر خوبی شدی با وجود آخوندها ایران رشد نمیکند عجب ریاکاری!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ویدیو؛ اظهارات شاهزاده محمد بن سلمان درباره مشکل روابط با ایرانشاهزاده محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، درباره روابط با ایران و چالش‌های آن، در گفتگوی تلویزیونی خود در اولین ساعت بامداد چهارشنبه 28 آوریل 2021، که هم‌زمان الان دیگه هر کس اسم ایران را میاورد باید مشخص کند منظور از ایران چیست ، چون در یک طرف ایران و مردم ایران هستند و در طرف دیگر کلیت نظام اشغالگر و وحشی و حکومت اخوندی است که نه ایران و نه مردم ایران را نمایندگی میکنند، هر کس بخواهد با اشغالگران و قاتلان مردم ایران مماشات کنند بداند چه شاهی!! شاه و شاهنشاهی ایرانی ست. خلیفه و خلیفه گری یا سلطان و سلطانزاده صحیح است برای عربها و عرب زادگان، که هیچ ایرادی هم ندارد و خوب هم هست. عربستان و عربها بهتر است در آینده پادشاهی ایران گزینه همسایه و برادری دائمی را بپذیرند و فکر دیگر یعنی پایان خاورمیانه!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »