خالد بن سلمان: از پایبندی بایدن به همکاری با هم‌پیمانان علیه ایران استقبال می‌کنیم

17/11/1399 08:26:00 ق.ظ

خالد بن سلمان: از پایبندی بایدن به همکاری با هم‌پیمانان علیه ایران استقبال می‌کنیم العربية

شاهزاده خالد بن سلمان جانشین وزیر دفاع سعودی جمعه 5 فوریه 2021 از پایبندی جو بایدن رئیس جمهوری به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) شاهزاده خالد بن سلمان در صفحه رسمی خود در شبکه «توئیتر» نوشت «امیدواریم با همکاری دوستان در ایالات متحده با چالش‌های منطقه مقابله کنیم».

خالد بن سلمان در ادامه افزود:« پادشاهی عربی سعودی بر ادامه حمایت‌های خود از تلاش‌های دیپلماتیک برای رسیدن به راه حل سیاسی فراگیر در یمن بر اساس مرجع‌‌های سه‌گانه و حمایت سیاسی و نظامی از دولت قانونی یمن در مقابله با شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران در تمام جبهه‌ها و به طور قاطعانه تاکید می‌ورزد».

این اظهارات جانشین وزیر دفاع سعودی پس از آن مطرح شد که جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا پنج‌شنبه ادامه حمایت آمریکا از پادشاهی سعودی در دفاع از حاکمیت و تمامیت ارضی آن در برابر تهدید‌های نیروهای مورد حمایت ایران را اعلام کرد.

جو بایدن در سخنرانی خود از مقر وزارت خارجه آمریکا که اولین سخنرانی‌ او درباره سیاست‌های خارجی دولتش است، پنج‌شنبه اظهار داشت که « سعودی با تعدی‌هایی از سوی نیروی مورد حمایت ایران مواجه است».

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

حکومت شیعه دوازده امامی ایران دشمن اصلی اسلام و مسلمانان هستند آنقدر که شیعه ها زن و بچه مسلمانان را کشتند هفت جد اسرائیل و آمریکا نکشته زنان رقاصتون رو هم برای عیش و نوش آمریکاییها حاضر کنید. اسلامی بسازتاجهان باافتخاربه قمت خون خویش ازیت حمایت کندشرم است بریدکه دول کفارمیرقصی علیه مسلمانان موضیع گیری داری ازخداوندج پناه بخواه بایدن ضعیف الایمان چه است افتخارداری هرگونه بخواهندانجام میدهی

من شیعه نیستم یک مسلمان سنی هستم پشنهادمن به شاه عربستان (نسل امپراتوری )اسلام ازهمینجانشآت گرفته تینجاخانه خداهست مرجع امیدمسلمانان جهان بجای اینکه به سیاست های ناقص ابرقدرت های جهان کفربلی بگویندلطفآازایران که بنام یک کشوری اسلامی بوده حمایت کن خودراعلیه کفاریک ابرقدرت جهانی بزرگترین اشتباه عربستان دامن زدن به تنش با ایران است و از این بایدن آبی برای هیچ کس گرم نخواهد شد و امیدواریم سران ایران و عربستان به این تنش های کودکانه و وابستگی به بیگانه و اتلاف ثروت های ملی پایان دهند‌. از دامن شیاطین دست بردارید. رستاخیز_ملی_با_پهلوی