خاطرات هاشمی؛ ری‌شهری پولدارترین آباژور نظام بود

02/01/1401 02:11:00 ب.ظ

خبر رسید مرحوم ری‌شهری به محض ورود به برزخ ناپدید شده. نگران شدیم. به‌هرحال ایشان بسیار انقلابی بود، در حدی که اوایل انقلاب می‌خواست فامیلش را از ری‌شهری به ری‌روستایی تغییر دهد.

خبر رسید مرحوم ری‌شهری به محض ورود به برزخ ناپدید شده. نگران شدیم. به‌هرحال ایشان بسیار انقلابی بود، در حدی که اوایل انقلاب می‌خواست فامیلش را از ری‌شهری به ری‌روستایی تغییر دهد. نسخه چاپی طنزنوشته‌ای از جلال سعیدی خبر رسید مرحوم آقای ری‌شهری به محض ورود به برزخ ناپدید شده است. بسیار نگران شدیم.

به‌هرحال ایشان فردی بسیار انقلابی بود، در حدی که اوایل انقلاب می‌خواست نام فامیلش را از ری‌شهری به ری‌روستایی تغییر دهد تا روستاییان عزیز احساس عزتمندی بکنند.

به مرحوم احمدآقا زنگ زدیم و گفتیم در ماجرای ناپدید شدن ایشان احتمالاً پای ضدانقلاب در میان باشد. اما بعد خبر رسید ایشان، به محض ورود، به بیت مرحوم آقای مشکینی، پدرزنش، رفته و گفته اصلاً با کسی دیدار نمی‌کند.

مرحومه شهلا حبیبی، مشاور امور زنان ما در دنیا و عقبی، زنگ زد و گفت شاید ایشان فکر کرده آقای مشکینی در برزخ هم مثل آن دنیا دختر ۹ ساله‌ای چیزی دارد که ایشان بتواند او را به زنی بگیرد. بعید نبود، چون روایت شده خواهر و مادر آقای ری‌شهری وقتی دختر ۹ ساله مشکینی را دیده‌اند، به او گفتند خوب است ولی کودک است و ایشان جواب داده: کودک‌همسری برای علما نه تنها مجاز است که ثواب هم دارد! headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

مرحوم ری‌شهری در سنگرهای مختلف، خدمات ارزنده‌ای به انقلاب اسلامی داشتدر پی رحلت آیت‌الله ری‌شهری، رئیس جمهور در پیامی ضمن تسلیت این ضایعه تلخ تأکید کرد: خدمات ارزنده مرحوم آیت‌الله ری‌شهری به انقلاب اسلامی در سنگرهای مختلف خدمت، توشه بزرگی برای ایشان خواهد بود. بخصوص در طناب کشی 67 که حامی معنویت بود و در فساد درگاه شهر ری! یکی از خدمات اش همراهی با تو بود که هزاران انسان بیگناه را اعدام کردید. آره! میشاشید، میگوزید، خوب میرید، ولی نه میدید، نه میشنید، ونه میاندیشید. فقط نوشخوار میکرد، خدا هم که با پس گردنی بردش. الان این چه خدمتی کرده. ها! اصن حواسم نبود، عقل و شعور شماها بر پایه نداشتن هستش.

بارش برف در ۱۲ محور کوهستانی گیلان/ ارتفاع برف به ۶۰ سانت رسیدمدیرکل راهداری گیلان، با بیان اینکه ارتفاع برف در محور اسالم - خلخال به ۶۰ سانت رسیده است، افزود: ارتفاع برف در محور پونل - خلخال نیز به ۵۰ سانت رسید. تعقیرات اقلیمی خطرناک ترین به نابودی جهان است قدرت انتقام خدا نشان می دهد رژیم ایران اول : دروغ ها حسادت ها طمع ها در برابر خدا ۴۳ سال پیش که رژیم ایران پا به عرصه حکومت ایران گذاشت چند دلیل دارد که رژیم ایران پایان جهان رو رقم می زند

رئیس اتاق بازرگانی سنندج خبر داد: کاهش ۴۰ درصدی صادرات به اقلیم کردستان عراقانتظار رشد صادرات ایران به منطقه کردستان عراق در حالی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۲۱ اسفند منطقه اربیل عراق را هدف حملات موشکی قرار داد.

رئیس شورای شهر تهران به دلیل ابتلا به کرونا بستری شدرئیس شورای شهر تهران به دلیل ابتلا به کرونا بستری شد مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران گفت: از روز گذشته به دلیل تشدید بیماری و ابتلا به کرونا و با نظر پزشکان در بیمارستان بستری شده‌ام.

واشینگتن: حملات حوثی‌ها به سعودی اقتصاد جهانی را تهدید می‌کندند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا یک‌شنبه 20 مارس در گفت‌وگو با «العربیه» حملات حوثی‌ها به سعودی را محکوم کرد و این اقدامات تروریستی را تهدیدی برای

لوریس چکناواریان: قرن جدید را در کنار فرهنگ، هنر و موسیقی به پایان برسانیملوریس چکناواریان ـ آهنگساز ـ با انتشار پیامی ویدیویی در حساب رسمی خود در اینستاگرام، فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت. ایشان واقعا کپی برابر اصل ملاهای شیطان است چقدر ملاهای شیطان کیف کرده از چنین خبری 😆😆😆😆😆😆😆😆😆