خاتمی هم نمی‌تواند مردم را به انتخابات فرابخواند

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روزنامه‌_خوانی ۵ مرداد اعتماد: ایران باید بتواند نفت بفروشد آرمان ملی: خاتمی هم نمی‌تواند مردم را به انتخابات فرابخواند ابتکار: اجرای طرح ناکام جمع‌آوری کودکان_خیابانی آفتاب: مالیات عایدی بر مسکن چرا قانون نمی‌شود؟ بیشتر بخوانید:

دوق رای برگزار شد و برای اولین بار رای‌گیری الکترونیک هم آزمایش شد و رای‌دهندگان می‌توانستند اطلاعات هر صندوق را به‌صورت آنلاین مشاهده کنند.

تا یادمان نرفته است از حسین زمان، خواننده پاپ، هم برایتان بگوییم که بعد از ۱۷ سال، پنج‌شنبه گذشته کنسرت داشت و حالا، تیترِ یک برخی از روزنامه‌هاست. این خواننده قدیمی به دلیل مواضع سیاسی‌اش، سال‌ها از صحنه دور بود و نه مجوز کار داشت و نه اجازه برگزاری کنسرت. روزنامه آفتاب گزارشی داده از کنسرت زمان و از قول او نوشته است در کنسرت قبلی موهایش سیاه بود و حالا، با موی سفید آمده است.

گروگانگیری نفتکش‌ها نیز بخشی از این گفت‌و‌گو بوده است. مک‌کر با بیان این‌که نفتکش ایرانی به دلیل تحریم اروپا علیه سوریه و در آب‌های اروپا توقیف شده است، اقدام ایران به توقیف نفتکش بریتانیایی را غیر‌قانونی دانسته است. این روزنامه‌نگار تصریح کرده که بعید است طبقه متوسط جامعه ایران در انتخابات مجلس شرکت کند، چرا که فکر می‌کند مطالباتش از انتخابات گذشته برآورده نشده است.

تاجیک این را هم گفته که فضای ذهنی مردم عوض شده و جامعه مراجع فکری دیگری پیدا کرده است و معلوم نیست این دوران فترت، که سر‌آمدشان سلبریتی‌ها و ورزشکاران و فعالان عرصه مجازی‌اند، به نتیجه خوبی برسد.مسیح مهاجری در یادداشتی نوشته که مشکلات کشور وسیع و انکارناپذیر است اما از سویی، نشانه‌ای است از مقاومت مردمی در برابر دشمنان.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پوپولیسم احمدی نژادی هم مدتی است فعال شده ،بدانید واگاه باشید که او هم در برابر اراده مردم در (رای بی رای ) نمی‌تواند خالی ایجاد کند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش امنیتی یا غیرامنیتی در انتخابات شورایاری‌ها نداشته‌ایمفرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران تاکید کرد: تا لحظه انتشار این خبر هیچ گونه گزارش امنیتی و غیر امنیتی در جریان برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران وجود نداشته و گزارش نشده است. کلا ی ۲۰۰، ۳۰۰ نفری رفتن رای دادن، نصفشونم فک و فامیل بودن، باقی هم خودشون کاندید چ تخلفی عمو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تهران چند جایگاه سوخت دارد+آدرستهران چند جایگاه سوخت دارد؟ در تهران ۱۳۴ جایگاه سوخت وجود دارد که از این تعداد بیش‌ترین جایگاه در غرب و کمترین جایگاه در مرکز شهر قرار دارد؛ به‌طوری که در غرب تهران ۳۳ جایگاه و در مرکز تهران تنها ۱۷ جایگاه سوخت وجود دارد. پمپ بنزین ولیعصر سر میرداماد که مدتهاس تعطیله پمپ بنزین ۱۲۷ دولت هم همینطور بابت غیرفعال بودن اینها پیگیری نمیکنید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ربیعی در ستاد اجرایی انتخابات شورایاری‌ها حضور پیدا کرد/ خبر خوش سخنگوی دولت برای زوج‌های جوانسخنگوی دولت با همراهی شهردار تهران در ستاد انتخابات شورایاری‌ها حضور پیدا کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعلام محلات دارای بیشترین مشارکت از سوی شهردار تهران/ آرای باطله و تشابه اسمی نداریمشهردار تهران: ۲۰ درصد کاندیداهای شورایاری زنان هستند و ۴۰ درصد کاندیداها زیر ۴۰ سال سن دارند فکر کنم متولی امر انتخابات، وزارت کشور است. برگزاری انتخابات شورایاری توسط شهرداری بنظرم مصداق 'تضاد منافع' یا conflict of interest است. ایسنا، یعنی تو نمیدونی انتخابات شورایاری ها ، غیر قانونیه؟!!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حسین کمانگر فعال مدنی در در بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج در اعتصاب غذا استحسین کمانگر، فعال مدنی زندانی که دی ماه سال گذشته، توسط نیروهای اداره اطلاعات بازداشت‌ و به بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج منتقل شده است یک هفته است که در اعتصاب غذا به سر می‌برد. هیچ فریاد رسی هم نیست؟ حقوق بشر کجائی ؟؟؟؟؟ این تپله براش خوبه جسوس اجتماعی امیدوارم با متلاشی شدن این حکومت برای همیشه تمام انسان های بیگناه از زندان آزاد شوند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خاتمی: قدردان مواضع انقلابی مسئولان هستیم/انگلیس امروز در ایران به ذلت افتاده استخطیب نماز جمعه تهران: رسانه‌های شنیداری و مکتوب خوشحال نباشند که نماز جمعه خلوت شده، صدا و سیما خدا را شکر در میدان است در نظام اسلامی بی‌حجابی و بدحجابی جرم مشهود است، دل متدینین از بی‌حجابی خون است و نظام اسلامی را پاسداری کرده و می‌کنند نماز جمعه ها هم داره بجایی میرسه که دیگه خطیب باید ی آیینه بزار جلوی خودش و برا خودش خطبه بگه... ج ا رفتنیه بازاردین فروشان کساد شده .نتیجه 40سال دروغ. لجن تر و بیغیرت تر از این عمه جمعه وجود نداره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »