خاتمی نمازجمعه این هفته تهران را اقامه می‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماز عبادی ــ سیاسی جمعه (۴ مرداد) تهران به امامت احمد خاتمی در مصلی تهران اقامه می‌شود.

به گزارش ایلنا، پیش از خطبه‌های نمازجمعه، امیر سرتیپ یوسف‌علی قربانی، فرمانده هوانیروز ارتش، به مناسبت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد سخنرانی خواهد کرد.

همچنین به مناسبت چهلمین سالگرد برگزاری نمازجمعه تهران، گروه همخوانی محمّد رسول‌الله و گروه وصال، به هم‌سرایی خواهند پرداخت و نمایشگاه عکس نماز جمعه در معرض بازدید نمازگزاران قرار می‌گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اصلا ازش خوشم نمیاد ....

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یادداشت خاتمی در گاردین: اصلاح طلبان داخلی ایران به رسانه‌های خارجی رو می‌آورندروزنامه بریتانیایی گاردین مطلبی از محمد خاتمی، رئیس جمهوری سابق ایران، چاپ کرده که او در آن خواستار پرهیز از جنگ شده است. گور پدر بی‌بی‌سی و خاتمی. بی بی سی رسانه اصلاح طلب هاست از بدو ظهورتون تابلو بودید وقتی آیت‌الله بی بی سی به تنهایی نمیتونه از ملاها حمایت کنه این آخوندها دست به دامن گاردین و .... بقیه میشوند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نمی‌توانند اصلاح‌طلبان را به‌خاطر 8 سال دولت خاتمی نقد کنندیک نماینده اصلاح‌طلب مجلس به اقدامات اخیر اصولگرایان مبنی بر قراردادن عملکرد دولت تدبیر و امید به عنوان مبنایی برای انتقاد به جریان اصلاحات واکنش نشان داد و ضمن حمایت از اقدام اصلاح‌طلبان در حمایتشان از روحانی، مهمترین مشکل دولت را نداشتن زبان گویا دانست.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حکم زندان دانشجوی دانشگاه تهران تأیید شدتهران- ایرنا- با رای شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران، علی مظفری از فعالان دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، به اتهام شرکت در تجمع دانشجویی دانشگاه تهران به سی ماه حبس تعزیری محکوم شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

با حقوق ماهیانه کمتر از ۸ میلیون تومان نمی‌توان زندگی آبرومندانه در تهران داشتعضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: در تهران و بعضی از شهرستان های دیگر با حقوق ماهیانه کمتر از ۷ یا ۸ میلیون تومان نمی توان زندگی آبرومندانه داشت. خیلی ها با نصف نصف این دارن زندگی میکنن متاسفم برای این اسلامی من در اوردی حضراااات!!! که بجز دریوزگی و گدایی و فقر هیچی ندارد شرمنده ایم. تو روح باعث و بانیش. بش باد شما دوتا خونه سازمانی مجموعه وزارت نفت را تحویل بده بعد دلسوز مردم شو
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ماشین‌خواب‌ها در تهران
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه عمان به تهران سفر می‌کندوزیر خارجه عمان شنبه آینده به ایران سفر می‌کند. فک کنم مییخاد به ایران بگه بیخیال شو
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »