خاتمی نمازجمعه این هفته تهران را اقامه می‌کند

24/07/2019 11:10:00 ق.ظ

خاتمی نمازجمعه این هفته تهران را اقامه می‌کند

نماز جمعه, خاتمی

خاتمی نمازجمعه این هفته تهران را اقامه می‌کند

نماز عبادی ــ سیاسی جمعه (۴ مرداد) تهران به امامت احمد خاتمی در مصلی تهران اقامه می‌شود.

همچنین به مناسبت چهلمین سالگرد برگزاری نمازجمعه تهران، گروه همخوانی محمّد رسول‌الله(ص) و گروه وصال، به هم‌سرایی خواهند پرداخت و نمایشگاه عکس نماز جمعه در معرض بازدید نمازگزاران قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

اصلا ازش خوشم نمیاد ....

یادداشت خاتمی در گاردین: اصلاح طلبان داخلی ایران به رسانه‌های خارجی رو می‌آورندروزنامه بریتانیایی گاردین مطلبی از محمد خاتمی ، رئیس جمهوری سابق ایران، چاپ کرده که او در آن خواستار پرهیز از جنگ شده است. گور پدر بی‌بی‌سی و خاتمی. بی بی سی رسانه اصلاح طلب هاست از بدو ظهورتون تابلو بودید وقتی آیت‌الله بی بی سی به تنهایی نمیتونه از ملاها حمایت کنه این آخوندها دست به دامن گاردین و .... بقیه میشوند

نمی‌توانند اصلاح‌طلبان را به‌خاطر 8 سال دولت خاتمی نقد کنندیک نماینده اصلاح‌طلب مجلس به اقدامات اخیر اصولگرایان مبنی بر قراردادن عملکرد دولت تدبیر و امید به عنوان مبنایی برای انتقاد به جریان اصلاحات واکنش نشان داد و ضمن حمایت از اقدام اصلاح‌طلبان در حمایتشان از روحانی، مهمترین مشکل دولت را نداشتن زبان گویا دانست.

حکم زندان دانشجوی دانشگاه تهران تأیید شدتهران- ایرنا- با رای شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران، علی مظفری از فعالان دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، به اتهام شرکت در تجمع دانشجویی دانشگاه تهران به سی ماه حبس تعزیری محکوم شد.

با حقوق ماهیانه کمتر از ۸ میلیون تومان نمی‌توان زندگی آبرومندانه در تهران داشتعضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: در تهران و بعضی از شهرستان های دیگر با حقوق ماهیانه کمتر از ۷ یا ۸ میلیون تومان نمی توان زندگی آبرومندانه داشت. خیلی ها با نصف نصف این دارن زندگی میکنن متاسفم برای این اسلامی من در اوردی حضراااات!!! که بجز دریوزگی و گدایی و فقر هیچی ندارد شرمنده ایم. تو روح باعث و بانیش. بش باد شما دوتا خونه سازمانی مجموعه وزارت نفت را تحویل بده بعد دلسوز مردم شو

ماشین‌خواب‌ها در تهران

وزیر خارجه عمان به تهران سفر می‌کندوزیر خارجه عمان شنبه آینده به ایران سفر می‌کند. فک کنم مییخاد به ایران بگه بیخیال شو

به گزارش ایلنا، پیش از خطبه‌های نمازجمعه، امیر سرتیپ یوسف‌علی قربانی، فرمانده هوانیروز ارتش، به مناسبت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد سخنرانی خواهد کرد.آقای خاتمی از جهان غرب خواسته تا برای تشکیل '.اعتمادآنلاین|  الیاس حضرتی، در پاسخ به این سوال که چرا برخی وضعیت فعلی کشور را ناشی از عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم می‌دانند و چرا اصولگرایان، جریان اصلاحات را بر این اساس به باد انتقاد می‌گیرند؟، گفت: اصولگراها حق دارند، چراکه آن‌ها باید مطالبی داشته باشند و چیزی بگویند.پیشتر شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب این دانشجوی ۲۳ ساله را به ارتکاب جرایم اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت، فعالیت تبلیغی علیه نظام و توهین به رهبری متهم کرده بود و برای هر کدام از این اتهامات به ترتیب محکومیت حبس ۵ سال، ۱ سال و ۲ سال را در نظر گرفته بود که در عمل با رعایت ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی، مجازات حبس ۵ سال اجرایی می شد.

همچنین به مناسبت چهلمین سالگرد برگزاری نمازجمعه تهران، گروه همخوانی محمّد رسول‌الله(ص) و گروه وصال، به هم‌سرایی خواهند پرداخت و نمایشگاه عکس نماز جمعه در معرض بازدید نمازگزاران قرار می‌گیرد. درهای مصلی تهران از ساعت ۱۰:۳۰ صبح باز  و مراسم نمازجمعه از ساعت ۱۱:۴۰ آغاز می‌شود. .   حاضریم به خاطر حمایت از روحانی مورد لعن و نفرین دوستان اصولگرا واقع شویم   قائم مقام حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: حالا چون اصلاح‌طلبان از آقای روحانی حمایت کردند حاضرند به خاطر همین حمایتشان مورد لعن و نفرین دوستان اصولگرا واقع شوند و ما هم هیچ ایرادی به آن‌ها نمی‌گیریم و اشکالی ندارد ولی این دولت مهم‌ترین و بدترین مشکلش این است که زبان گویایی ندارد.