خاتمی: قدردان مواضع انقلابی مسئولان هستیم/انگلیس امروز در ایران به ذلت افتاده است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خطیب نماز جمعه تهران: رسانه‌های شنیداری و مکتوب خوشحال نباشند که نماز جمعه خلوت شده، صدا و سیما خدا را شکر در میدان است در نظام اسلامی بی‌حجابی و بدحجابی جرم مشهود است، دل متدینین از بی‌حجابی خون است و نظام اسلامی را پاسداری کرده و می‌کنند

به گزارش ایسنا، آیت‌الله سید احمد خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران با اشاره به سالگرد برگزاری اولین نماز جمعه تهران توسط آیت‌آلله طالقانی با تاکید بر اهمیت برپایی نماز جمعه گفت: نماز جمعه تریبون ولایت و فراحزبی است اما باید رهنمودهای ولایت را در آن تبیین کرد.

خطیب نماز جمعه تهران از رسانه‌های شنیداری و مکتوب، فضای مجازی و دیداری خواست تا به نماز جمعه کمک کنند و خوشخال نباشند که نماز جمعه خلوت شده است. امام جمعه موقت تهران در ادامه در خطبه‌های دوم به سی و یکمین سالگرد عملیات مرصاد که منافقین با همدستی صدام به غرب کشور حمله کردند اشاره کرد و گفت: بازیگر اصلی این میدان آمریکا بود و بازیگر در صحنه، صدام و منافقین. رزمندگان ما صاعقه‌وار بر آنها هجوم بردند و کمر آنها را شکستند و هشتاد درصد منافقین در این عملیات به کلی از بین رفتند. پیروزی در این عملیات بزرگ‌ترین شکست برای آمریکا، رژیم صهیونیستی، منافقین و صدام بود. منافقین همان داعشی‌ها هستند. آنها هفده هزار نفر را با ترور به شهادت رساندند.

خاتمی اظهار کرد: انگیسی‌ها در تکه پاره کردن ایران و تجزیه آن در سال‌های 1802، 1901، 1857 1887، 1971 در خط مقدم بوده‌اند، در غارت کشور از جمله قرارداد رویترز، در قحطی بزرگ جنگ جهانی اول که 40 درصد مردم ایران از گرسنگی مردند و هشت تا ده میلیون نفر کشته شدند.

خاتمی دستگیری 17 جاسوس آمریکایی توسط سربازان گمنام انقلابی را اقدامی افتخارآمیز دانست و گفت: این کار به وقت اعلام و اقدام شد و این افراد به دستگاه قضا سپرده شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به امید خالی شدن هر چه بیشتر ... نه فقط نماز جمعه بلکه بند و بساط عزاداری ها و جشن های تخمیتون.

وای بروز کشوری که ملتش پشتش نباشن وااااای

از دزدی های‌ بزرگ وکوچک چی!؟

كل مردم خوشحال هستند كه فهميدن گردن جنابعالي با چرنديات كه ميفرماييد اونطوري كلفت شد ...

دانش مومنین درخصوص برخوردباحجاب وکیفیت ان اطلاع رسانی وابلاغ است وان هم همانطورکه فران بیان فرموده است ضمنا نگاه نکردن نیزازمواردان است وکسی حق نداردباسلیقه هایی که ارتباط بادین نداردانرابه دین نسبت دهد.

برای همین چرندیات که نماز جمعه تون خلوت شده

ك.... مغز !!! خاك بر سر ما ملت شريف ايران !!!! هزار بار از خودم پرسيدم پدران ما چي رو با چي عوض كردن ؟ حقيقت رو با جهل عدالت رو با حماقت ! من رفتم بخوابم ... تا خواب ابدي !!!

دل مومنین نمیلرزه برای اینهمه دزدی و اختلاس و گرونی و بیکاری و غارت اموال مملکت؟ چرا اینقدر دل مومنین نازکه فقط برای شال و روسری میلرزه و خونه؟ مومنین کار به کار ما نداشته باشید بخودتون مسلط باشید.

ناموس

نگران نباشيد صدا سيما تو فتوشاپ استاده

انگلیس که مادرخوانده ی حکومتهای اسلامیه چرا پرت و پلا میگه این هیولا

اااا؟ نماز جمعه خلوت شده؟ 😂 ما که نمیدونستم. مرسی از احمد جون که گفت.

PahlaviMadeIranGreat چهل سال دروغگویی کردید تاریخ چه میکنید؟

شاشیدم به عمامت!

لیست_خائنین رای_بی_رای خاتمی_گه_خورد

جرم؟ جرمی که اتفاق افتاده نه‌نه،لوخت کرده،باباتو راه داده توی اخوندفاسدت نارنجک نجص و نحص دزد مال حروم‌خور رو بوجود اوردده. حرف دهن‌تو بفهم کون‌پاره مکتبی شیعه فاسد. تونستی بیا بگیر. Iran Rouhani_ir Majlis_ir IranUprising98 BanIRIB2019 Mashhad_2017 Khamenei_fa

تازه اگه مسیرتون به خیابون مصلی خورده باشه میبینید نصف نمازگذاران هم از برادران افغانستانی هستند ببین چه کردین

اولا که نماز شنیع جمعه، دهه هاست که خلوت شده، فقط شماتازه دارین اعتراف میکنین. دوما که، دهه هاست ملت_ایران میگن صداوسیمای_ما_ننگ_ما سوم جرم دربرابرنقض قانون صورت میگیره. اونی که میگی، قانون نیست، ضدقانونه. ج ا از مفهوم قانون سواستفاده میکنه ویک مجرم بین المللی علیه بشریته

اینکه پس از براندازی خاتمی گاومیش یا علم الهدی خوک صفت رو سلاخی کنم دودل موندم!

اینجاست که میگن کوری ببین عصا کش کور دگر شود خود صدا و سیما برای حذب مخاطب باید دنبال مبلغ و رسانه باشه اونوقت این بوفالو از صدا و سیما برای نماز جمعه درخواست جذب مخاطب کرده

این الاغ فکر می‌کنه کسی صدا و سیمای میلی آخوندیسم💩💩 را نگاه می‌کنه و زر زدن این موجودات رو گوش می‌کنه؟؟ کور خوندید!!

مردشور صدا سیما رو ببرن

ايا امامان جمعه انتقادي به فساد حكومتي و اختلاس دارند؟

😂😂😂 همیشه احساس میکنم کونش داره میسوزه 😂😂

بیچاره

فقط به پائين تنه فكر كنيم واختلاس بقيه گناه كبيره است

اقرار به اينكه نماز جمعه خلوت شده است

خفه شو سگپدر حرومزاده من وقتی هستم گه خوردی رفتی منبر گه خوردی بدون اجازه من صحبت کردی با مردم منم مسیح منجی عالم

لجن تر و بیغیرت تر از این عمه جمعه وجود نداره

بازاردین فروشان کساد شده .نتیجه 40سال دروغ.

نماز جمعه ها هم داره بجایی میرسه که دیگه خطیب باید ی آیینه بزار جلوی خودش و برا خودش خطبه بگه... ج ا رفتنیه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرمانده کل سپاه: هیچ پهبادی از ایران ساقط نشده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رویترز گزارش داد: انگلیس نماینده‌ای به ایران نفرستاده استرویترز گزارش داد: انگلیس نماینده‌ای به ایران نفرستاده است یک منبع دیپلماتیک بریتانیا پس از آنکه برخی رسانه‌ها خبری مبنی بر این منتشر کردند که لندن یک میانجی را برای رایزنی درباره نفتکش انگلیسی توقیف شده به تهران فرستاده است، آن را تکذیب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر جدید بریتانیا: پرس‌تی‌وی ایران به رهبر حزب کارگر بریتانیا پول داده استبوریس جانسون، نخست‌وزیر جدید بریتانیا روز پنج‌‌شنبه 25 ژوئن 2019 در اولین سخنرانی خود در مجلس عوام
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایران یک آزمایش موشکی انجام داده استخبرنگار شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان در وزارت دفاع آمریکا به نقل از مقام‌های رسمی ایالات متحده نوشت که ایران روز چهارشنبه دست به انجام یک آزمایش موشکی زده است. \r\n موشک آزمایش شده ایران، موشک شهاب-۳ بوده و ترسیدین😝 خوب كرده زنده باد جمهورى اسلامى ايران ... ايرانى هاى عزيز قدر حاكميت تونو بدانيد كه روزى مثل ما افغانها ذليل و حقير مى شويد ، امريكا دوست شما نيست دشمن تاريخ شماست ... به تخم چپ ترامپ
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: ایران موشک میانبرد آزمایش کرده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خبرنگار سی‌ان‌ان: ایران یک موشک شهاب ۳ را آزمایش کرده است | DW | 26.07.2019یک خبرنگار سی‌ان‌ان در صفحه توییترش از قول منابعی در دولت آمریکا نوشته ایران روز چهارشنبه ۲ مرداد یک موشک شهاب ۳ میان‌برد را آزمایش کرده است. خبرنگار فاکس نیوز نیز از قول یک منبع آمریکایی این خبر را تایید کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »