حکیم: با حضور اسرائیل در خلیج فارس تحت هر ائتلافی مخالفیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

10/09/2019 10:50:00 ق.ظ

وزیر خارجه عراق تأکید کرد که این کشور با حضور رژیم صهیونیستی در خلیج‌فارس تحت هر عنوانی و هر ائتلافی مخالفت است.

حکیم: با حضور اسرائیل در خلیج فارس تحت هر ائتلافی مخالفیم وزیر خارجه عراق تأکید کرد که این کشور با حضور رژیم صهیونیستی در خلیج‌فارس تحت هر عنوانی و هر ائتلافی مخالفت است

وزیر خارجه عراق تأکید کرد که این کشور با حضور رژیم صهیونیستی در خلیج‌فارس تحت هر عنوانی و هر ائتلافی مخالفت است.

به نقل از المیادین، «محمد علی الحکیم» وزیر خارجه عراق تأکید کرد که کشورش مخالف حضور اسرائیل در خلیج‌فارس «تحت هر عنوانی و در چارچوب هر ائتلافی» مخالف است.الحکیم، که برای مشارکت در یکصد و پنجاه و دومین نشست اتحادیه عرب در سطح وزرای خارجه در مصر حضور دارد، متذکر شد: «حضور اسرائیل منبع نگرانی در منطقه خواهد بود.»

وی گفت: «عراق خواهان پایان دوره جنگ‌ها، درگیری‌ها و جبهه‌سازی‌ها و حرکت به سوی رشد و شکوفایی، صلح و سازندگی و حسن همجواری است.»

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

حضور سرزده آنگلا مرکل در رستوران ایرانی؛ دل‌جویی با طعم کباب و میرزاقاسمی

یک بازداشت در ارتباط با نهی از منکر در بندرگز

آمریکا: هر آنکس که با ایران معامله کند را تحریم خواهیم کردمعاون وزارت خزانه‌داری آمریکا: *هر آنکس که با ایران معامله کند را تحریم خواهیم کرد *ما به اعمال فشار بر ایران ادامه خواهیم داد *رئیس‌جمهور ترامپ نیز اعلام کرده هیچ‌گونه معافیتی در هیچ زمینه‌ای اعطا نخواهد شد

سازمان جهانی بهداشت: هر ۴۰ ثانیه یک نفر در جهان بر اثر خودکشی جان می‌بازدآمار سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد که بخش زیادی از خودکشی ها در کشورهایی انجام می گیرد که ساکنان آن درآمد کم و متوسط دارند.

اعلام موجودیت ائتلاف بین المللی مقابله با گردوغبار با تلاش ایراناعلام موجودیت ائتلاف بین المللی مقابله با گردوغبار با تلاش ایران بدنبال تلاش‌های ایران امروز ائتلاف بین المللی مقابله با گردوغبار از سوی یونپ و با مشارکت وسیع سازمان‌های تخصصی ملل متحد در دهلی نو اعلام موجودیت کرد.

فراخوان جهانی برای مقابله با محاکمات با انگیزه‌های سیاسی | DW | 08.09.2019۲۰۰ نفر از سیاستمداران و چهره‌های شاخص بین‌المللی کارزاری برای مقابله با پرونده‌سازی‌های سیاسی در کشورهای مخلتف به‌راه انداخته‌اند. به باور آنها قوه قضاییه در بسیاری از کشورها برای حذف مخالفان از چنین روشی بهره‌ می‌گیرد.

خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، «محمد علی الحکیم» وزیر خارجه عراق تأکید کرد که کشورش مخالف حضور اسرائیل در خلیج‌فارس «تحت هر عنوانی و در چارچوب هر ائتلافی» مخالف است.شالوم » که مدیریتش را یک شهروند آلمانی یهودی برعهده داشت، رفت.استان‌وایر-  تذکر زنی در یک دسته عزاداری در «بندر گز» استان گلستان به تعدادی از شهروندان به درگیری و مضروب شدن وی منجر شد.به گزارش ایسنا، سیگال مندلکر، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی روز یکشنبه به خبرگزاری رویترز اعلام کرده است که هرکسی که به دادوستد با ایران و یا خرید نفت از این کشور مشغول باشد، در لیست تحریم‌های آمریکا قرار خواهد گرفت.

الحکیم، که برای مشارکت در یکصد و پنجاه و دومین نشست اتحادیه عرب در سطح وزرای خارجه در مصر حضور دارد، متذکر شد: «حضور اسرائیل منبع نگرانی در منطقه خواهد بود.» وی گفت: «عراق خواهان پایان دوره جنگ‌ها، درگیری‌ها و جبهه‌سازی‌ها و حرکت به سوی رشد و شکوفایی، صلح و سازندگی و حسن همجواری است. اما اشاره‌ای نکرده بود که شب به دیدار مسعود خواهد رفت.» «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا، روز یکشنبه اعلام کرده بود که ائتلافی بین‌المللی متشکل از کشورهای عربی خلیج‌فارس، اروپایی و آسیایی و نیز اسرائیل، با ماموریت تامین امنیت دریایی در خلیج‌فارس تشکیل می‌شود. جزئیات بیشتری از این دستگیری منتشر نشده است. . او در مورد وضعیت سلامتی‌ من پرسید و گفت که می‌داند به خاطر حمله نئونازی‌ها در بیمارستان بستری بودم.