حکومت ایران برای مقابله با تحریم‌ها «شبکه پولشویی ایجاد کرده است»

27/12/1400 09:56:00 ب.ظ

روزنامه وال استریت جورنال گزارش داده که حکومت ایران از طریق ایجاد یک شبکه مالی زیرزمینی در خارج از کشور، یک عملیات پولشویی بی‌سابقه برای دور زدن تحریم‌ها را سازماندهی کرده است.

روزنامه وال استریت جورنال گزارش داده که حکومت ایران از طریق ایجاد یک شبکه مالی زیرزمینی در خارج از کشور، یک عملیات پولشویی بی‌سابقه برای دور زدن تحریم‌ها را سازماندهی کرده است. روزنامه وال استریت جورنال روز جمعه گزارش داد که حکومت ایران از طریق ایجاد یک شبکه مالی زیرزمینی در خارج از کشور، «ده‌ها میلیارد دلار» پول ناشی از معاملاتی را که بر اساس تحریم‌های آمریکا غیرقانونی هستند، «جابه‌جا کرده است».

این روزنامه آمریکایی می‌افزاید با بررسی مدارکی که در اختیار دارد، نقل و انتقال صدها میلیون دلار بین ۶۱ حساب بانکی وابسته به شبکه زیرزمینی ایران در ۲۸ بانک خارجی در چین، هنگ کنگ، ترکیه، امارات و سنگاپور را ردیابی کرده است.

ایران و کره شمالی همچنان در لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف؛ ترکیه در فهرست خاکستری قرار گرفت روزنامه وال‌استریت جورنال در بخش دیگری از این گزارش، با استناد به سخنان دیپلمات‌های غربی، مقامات امنیتی و مستنداتی که به آن دست یافته است، تصریح می‌کند که جمهوری اسلامی ایران برای «مقاومت در برابر فشار شدید اقتصادی ناشی از تحریم‌های آمریکا و نیز به عنوان یک اهرم فشار در مذاکرات چندجانبه احیای برجام» این شبکه مالی را راه‌اندازی کرده است. headtopics.com

فکر فاسد و شیطانی یعنی این.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

یک پژوهش رسمی درباره عدالت آموزشی، حقی که از زنان ایران دریغ شد

پرسپولیس یک - استقلال یک/ این بازی همه چیز داشتتیم فوتبال پرسپولیس در دربی حساس پایتخت با برتری مقابل استقلال به رختکن رفت ولی در نیمه دوم استقلال گل خورده را جبران کرد و بازی با تساوی به پایان رسید.

شکایت یک میلیارد دلاری کهنه سرباز آمریکایی که در ایران زندانی شده بودیک کهنه سرباز نیروی دریایی ایالات متحده که به مدت حدود دو سال در ایران زندانی شده بود، با ثبت شکایتی علیه حکومت ایران درخواست غرامت یک میلیارد دلاری کرد. از الان دارن برای خروج از برجام در زمان جمهوری خواهان و بالا کشیدن پول های ایران نقشه میکشن. که خورد سلام یارو مشاور و اقتصاد دان با مدرک ک..ری، محاسبه ی این بدل رو نکرده بود یاوه پرداز کوتوله ی مونگول👍

تبدیل مقادیری از ذخایر اورانیوم ۶۰ درصدی ایران به 'مولیبدن'ایران، مقادیری از ذخایر اورانیوم ۶۰ درصدی خود را برای تولید مولیبدن (ماده اولیه تولید رادیودارو ) با تکیه بر توان داخلی به کار برد. این برای اولین بار است که در کشور برای تولید مولیبدن از اورانیوم سطح بالا استفاده می شود. میتوانید تبدیل ش کنید به داروی نظافت مو و ریش و پشم خامنه ای جنایتکار را با آن نظافت کنید🤣🤣🤣 وقتی صحت سنجی نشه که آیا تحریم ها را برمیدارند یا نه خوب چرا ایران این زودی پیش قدمی میکنه در اجرای تهدات خودش این بر ضرر ایران خواهد شد یعنی چی؟ دوباره قراره فاجعه بتن ریزی روحانی و ظریف تکرار بشه؟

ایران در دوران کرونا از نظر قربانیان پرستاری «جزء اولین‌ کشورها در جهان» بوددبیرکل خانه پرستار ایران می‌گوید که در دوران کرونا، از نظر جان‌باختگان پرستاری، ایران جزء اولین‌ کشورها در جهان بوده است و ماهانه حدود ۳۰۰ نیروی متخصص در این حوزه مهاجرت کرده‌اند.

طلب دریافت شده از انگلیس در اختیار قطعی و کامل ایران قرار داردسخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به پرداخت بدهی چند دهه ای انگلیس به ایران طی روزهای گذشته گفت: این پول در اختیار قطعی و کامل ایران بوده و نحوه صرف مبلغ بازپرداخت شده نیز کاملا تابع تصمیم جمهوری اسلامی ایران است و طرف بریتانیایی و یا هیچ طرف دیگری حق مداخله در این موضوع را ندارد. با این قاطعیتت یاطاقان نچسبونی!! حق تصرف لا شماست شكي نيست....٣٠٠مليون حق حسن نصرالله و١٠٠مليون حوثي و٥٠ مليون حق حماس و٥٠ مليون حق اقا زادههاي مجترم و باقي پول که ۱۰۰دلاره حق ملت ایرانه...واقعا تقسیم عادلانه اینه......خوشحالی حسن نصرالله از دیروز بیهوده نیست حرفهای سخنگوی وزارت خارجه قابل باور نیست. چون سوئیفت تراکنش نمیکند و تنها کانالی که این پول می تواند تراکنش شود سوئیس است و سوئیس هم فقط با اجازه امریکا برای دارو و غذا تراکنش می کند . چرا دروغ می گی ؟