حکم حبس ابد، بدون حق تقاضای بخشش برای عامل تیراندازی در مساجد نیوزیلند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«جنایات تو چنان شریرانه است که حتی اگر تا مرگت زندانی باشی حق مجازاتت ادا نخواهد شد.»

جسیکا آردن،‌ نخست‌وزیر نیوزیلند اعلام کرد این که تارنت دیگر آزاد نخواهد بود او را آسوده‌خاطر کرده و شجاعت بازماندگان و جامعهٔ مسلمانان نیوزیلند را ستود که با حضور در دادگاه و یادآوری خاطرهٔ دردناک آن روز در دادگاه شهادت دادند.

برنتون تارنت، در سال ۲۰۱۹ نمازگزاران دو مسجد النور و لینوود را در شهر کرایست‌چرچ نیوزیلند به رگبار گلوله بست، که در اثر آن ۵۱ تن از آنان جان باختند و ۴۰ تن دیگر نیز زخمی شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت فرانسه از حق زنان برای حضور با بالاتنه برهنه در سواحل دفاع کردوزیر کشور فرانسه می‌گوید: «آزادی دستاوردی گرانبها است. این کاملا عادی است که دولت اشتباهات خود را بپذیرد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دربی تهران و اولین برابری حق زنان و مردان از سکوهای آزادی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین الملل خواستار اقدام فوری برای توقف حکم اعدام هوشمند علیپور زندانی کُرد شدعفو بین الملل خواستار اقدام فوری برای توقف حکم اعدام هوشمند_علیپور زندانی کُرد شد عفو بین الملل انگلیس در صفحه اقدامات فوری از مخاطبان خود خواست در نامه نگاری با مقامات قوه قضائیه ایران، خواستار توقف این حکم اعدام شوند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عامل کشتار در دو مسجد کرایست‌چرچ به حبس ابد محکوم شد - BBC News فارسیمردی که ۵۱ نفر را در دو مسجد در شهر کرایست‌چرچ نیوزیلند به ضرب گلوله به قتل رسانده بود به حبس ابد بدون امکان عفو مجازات شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

خانواده شهروند ترک شهید شده در نیوزیلند خواستار اشد مجازات برای عامل حمله به مسجد شدمادر شهروند ترک که در حمله تروریستی به دو مسجد در شهر کرایست‌چرچ نیوزیلند شهید شد٬ خواستار اشد مجازات برای عامل این حمله تروریستی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دختر یک قربانی به عامل تیراندازی نیوزیلند: به زیباییِ تنوّع بشری فکرکن«تو مادرم،‌ و محبّت و قوّت او را از من گرفتی. دلم برای مادرت می‌سوزد، اما هیچ شفقتی نسبت به تو ندارم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »