حکم دادستانی مشهد به تفکیک جنسیتی در کافه‌بازی‌ها

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس صنف بازی و سرگرمی مشهد از تعطیلی و پلمب کافه‌های بازی این شهر در صورت برگزاری «بازی مختلط» خبر داد. بر اساس دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد انجام بازی مختلط در کافه‌بازی‌های شهر ممنوع شده است. اخبار_ایران

استان‌وایر - رئیس صنف بازی و سرگرمی مشهد از تعطیلی و پلمب کافه‌های بازی این شهر در صورت برگزاری «بازی مختلط» خبر داد.که بر اساس دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد انجام بازی مختلط در کافه‌بازی‌های شهر ممنوع شده است.

اسکافی در این‌باره توضیح داد: «از کلیه کافه‌بازی‌های مشهد تعهد گرفته‌اند که به صورت شیفتی به مراجعان خانم و آقا خدمات ارائه دهند». این در حالی است که اسکافی می گوید «فضای بازی‌های فکری و کافه‌بازی‌ها خانوادگی است و اجرای دستور دادستان مستلزم همکاری خانواده هاست». رئیس صنف بازی و سرگرمی مشهد گفت: «در مشهد ۴۰ مجموعه با عنوان کافه‌بازی داریم که در حال حاضر همگی پلمب شده یا اخطار گرفته‌اند» و «همچنین ۵ مجموعه درخواست ابطال پروانه‌شان را داشته‌اند».

بر اساس این گزارش، در سال ۱۳۹۷ کافه‌بازی‌ها به اتحادیه محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی سپرده شده‌اند. اما دادستانی عمومی و انقلاب مشهد با وجود برگزاری جلسات متعدد با صاحبان این مجموعه ها معتقد است مسائل خلاف عفت عمومی در این مکان‌ها پابرجاست.[email protected]اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسئول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسئولان در سراسر ایران مراجعه کنید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش منفی در شبکه‌های اجتماعی به پیام مالی در مورد حضور زنان ایران در ورزشگاهپیام تبریک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ و اجازه حضور زنان برای تماشا با واکنش گسترده‌ در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد. اینا هم گزینشی بودن تو راست میگی دوبار خفه_شید لامصب ها به خاطر کرونا محدود بوده اگر بفهمید که میدونم سخته براتون فشار بیشتر یعنی قحطی در ایران و فشار مضاعف بر مردم. کمی فکر می باید….
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اسکوچیچ:‌۱۳ برد در ۱۴ بازی بی‌نظیر است/ فقط از کرونا می‌ترسم!سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با خوشحالی از صعود به جام جهانی ابراز امیدواری کرد که این تیم در جام جهانی بدرخشد. ترسش بجا و قابل حل است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تفکیک جنسیتی در کافه‌بازی‌های مشهدتفکیک جنسیتی در کافه‌بازی‌های مشهد بر اساس دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد برگزاری بازی در کافه‌بازی‌های شهر به صورت مختلط ممنوع شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حکم دادستانی به «تفکیک جنسیتی» در کافه‌بازی‌های مشهدرئیس صنف بازی و سرگرمی مشهد روز شنبه، نهم بهمن، از تعطیلی و پلمب کافه‌های بازی این شهر در صورت برگزاری «بازی مختلط» خبر داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شمار مبتلایان در هر هفته «پنج برابر می‌شود»در عین روند افزایشی شمار مبتلایان به کرونا در ایران، یک عضو ستاد کرونا درباره افزایش آمار بستری‌ها و قربانیان در هفته‌های آینده هشدار داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اسرائيل از تشدید حملات در سوریه خبر داد؛ بنت: نمی‌گذارم ایران در مرز ما باشدنفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، با تاکید بر اینکه اسرائيل حملات و فعالیت‌هایش در سوریه را تشدید کرده است، گفت: «اجازه نخواهم داد ایران در سوریه و سایر مرزهای اسرائیل حضور داشته... چی؟ اجازه نمی دهم!؟ آخوند میگه اسرائیل اصلا نباید در جهان هستی وجود داشته باشد. آخوند فقط مرگ اسرائیل را همیشه اجازه می دهد.😂😂😂 ما ۹ ساله اونجا هستیم و کل شهر ها بجز استان ادلب رو آزاد کردیم و الان هم حضور داریم بعد این الدنگ میگه اجازه نمی دهیم . نیوشا بقراطی کیر فرشید منافی تو‌کون بیتا جون یه زره صداش بهتر میشه برا گزارش 😂😂😂حرونزاده های کچل 😂😂🍆سمیرا کجاست رفت امریکا حامله شد😂😂😂کامبیز کونی رشتی سیگار مشروب کس سمیرا 😂چه شود 🤮مادرجنده های مزدور🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »