حکم تجدیدنظر کیومرث مرزبان بدون تشکیل دادگاه صادر شده است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدحسین آقاسی، وکیل کیومرث مرزبان طنزنویسی که به ۲۳ سال و ۹ ماه حبس در دادگاه بدوی محکوم شده به سایت «خبرنگاری_جرم_نیست» گفت دادگاه تجدیدنظر آقای مرزبان بدون حضور او و موکلش تشکیل شده و رای «هفته گذشته» صادر شده اما هنوز به او ابلاغ نشده است اخبار_ایران

محمدحسین آقاسی، وکیل کیومرث مرزبان طنزنویسی که به ۲۳ سال و ۹ ماه حبس در دادگاه بدوی محکوم شده به سایت «خبرنگاری جرم نیست» گفت دادگاه تجدیدنظر آقای مرزبان بدون حضور او و موکلش تشکیل شده و رای «هفته گذشته» صادر شده اما هنوز به او ابلاغ نشده است.

در حالی دادگاه تجدیدنظر کیومرث مرزبان بدون حضور او و وکیلش تشکیل شده است که پیش از این محمدحسین آقاسی اظهار امیدواری برای تشکیل دادگاه تجدیدنظر برای ارائه آخرین دفاعیات را کرده بود: « «امیدوارم بتوانیم با حضور ما دادگاه برگزار شود تا در آن جلسه دفاعیات‌مان را به طور مبسوط ارائه کنیم چون در لایحه ممکن است به شکلی که وکیل بخواهد نتواند از موکلش دفاع کند.

او در ادامه نوشته است: هر زمان، مانند همه ما، در هر رسانه ای چه داخلی یا خارجی، انتقاداتی از اوضاع اجتماعی کرده با عشق و طنز و شوخی بوده است. بزر‌گ ترین اشتباه کیومرث این بود که به خاطر عشق و احساسات عمیق به کشورش خود را به آب و آتش زد که به ایران بازگردد، زیرا هرگز، هرگز تصورش را نمی کرد به واسطه طنزنویسی و نوشته های صرفا فرهنگی و ادبی اش زندانی و به ۲۳ سال حبس محکوم شود

این حکم از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی صادر شد. این حکم سنگین اوایل شهریور ۹۸ به وکیلش ابلاغ شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یا من در شمردن اعداد مشکل پیدا کردم یا این حکومت در جنایتکاری حد یقف ندارد و بی مرز و بی محدوده دارد جوانانمان را می کشد NoDeathPenalty

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محکومیت ۸۰ رسانه در سال گذشته با حکم هیات منصفه مطبوعات
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش تحقیقی آتنا دائمی از داخل زندان؛ انتشار خبر ۶۶ مورد قصاص و ۲۶ حکم اعدام در ۲۵ روز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک شرکت حقوقی در کانادا: بازی ویدئویی فورتنایت اعتیادآور استاین شرکت حقوقی به‌طور مشخص قصد دارد ثابت کند که شرکت آمریکایی بازی‌های ویدئویی «اپیک مگاگیمز» آگاهانه این بازی را به‌گونه‌ای توسعه داده تا این بازی تا حد امکان اعتیاد آور باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرکز فرماندهی پدافند هوایی خلیج فارس افتتاح شد«این مرکز با قابلیت کنترل منطقه وسیع و هدایت مستقیم یگان‌های پدافندی و هوایی ارتش و سپاه مستقر در سواحل جنوب کشور ایجاد شده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه؛ انتقادهای بین‌المللی | DW | 09.10.2019اردوغان رییس جمهوری ترکیه در توییتر خود اعلام کرد که عملیات نظامی این کشور با نام 'چشمه صلح' در شرق فرات آغاز شده است. کردهای شمال و شرق سوریه بسیج عمومی اعلام کرده‌‌اند و از جامعه بین‌المللی خواسته‌اند جلوی یک فاجعه انسانی در شمال سوریه را بگیرد. خانم کلینتون ۷ سال پیش که وزیر خارجه آمریکا بود، تورکیه یرو ددی تورکیه یرومدی!...اردوغان ایندی اوز اوزینه یرودی!!!... به نمایندگی از تورکهای آذربایجان جنوبی حمایت خود را از ارتش تورک(ترک) در عملیات چشمه صلح در شمال سوریه علیه گروههای تروریستی را اعلام‌میداریم-در همه حال در کنار برادران و‌خواهرانمان در ترکیه هستیم گاموح GAMOH Kodom solh?!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تصویب طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در پرونده‌هایی که هنوز حکمی برایشان صادر نشده تاثیرگذار استفاطمه حسینی، نماینده مجلس، با اشاره به جنبه‌های مختلف طرح تشدید مجازات اسیدپاشی گفت: این طرح صرفاً به‌ منظور تشدید مجازات اسیدپاشی نبود بلکه حمایت از قربانیان اسیدپاشی هم مد نظر قرار داشت. قربانیانی که آسیب جدی دیده‌اند می‌توانند از حمایت‌های این قانون بهره‌مند شوند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »