اقلیتهای_مذهبی

اقلیتهای_مذهبی

حکم جدایی فرزندخوانده یک زوج مسیحی در بوشهر صادر شد

25/09/2020 12:07:00 ب.ظ

دادگاه تجدید نظر بوشهر، حکم جدایی فرزندخوانده دو ساله یک زوج مسیحی را به دلیل مسلمان‌زاده بودن این کودک صادر کرد. این زوج مسیحی از ۱۰ هفتگی سرپرستی دختری به نام «لیدیا» را که از بیماری قلبی و گوارشی رنج می‌بردبرعهده گرفته‌اند. اخبار_ایران اقلیتهای_مذهبی

مریم فلاحیو سام خسروی زوج مسیحی هستند که از ۱۰ هفتگی سرپرستی دختری به نام «لیدیا» را برعهده گرفته‌اند.در حکم صادره آمده به دلیل مسلمان‌زاده بودن این کودک، خانواده مسیحی نمی‌تواند سرپرستی وی را برعهده داشته باشد.این کودک دو ساله از بیماری قلبی و گوارشی رنج می‌برد و بهزیستی نیز زوج مسیحی را از بیماری «لیدیا» با خبر نکرده بود.

سخن ساده‌اش چو آب روان | DW | 27.10.2020 سنای آمریکا عضویت امی کنی برت در دیوان عالی را تایید کرد | DW | 27.10.2020 مشت‌های گره کرده 'پسران مغرور' بر فراز انتخابات آمریکا | DW | 27.10.2020

سازمان بهزیستیو پزشکی قانونی تأیید کرده‌اند که در طول مدت سرپرستی، مریم فلاحی و شوهرش، بهترین مراقبت‌ها را از این کودک انجام داده‌اند. وکیل این دو نفر هم گفته که «حکم قاضی برای جدایی لیدیا از زوج مسیحی، کاملاً برخلاف فتوای مکارم شیرازی و یوسف صانعی، دو مرجع تقلید شیعیان است.»

مکارم شیرازی در پاسخ به توضیح و پرسش وکیل پرونده، فتوا داده بود که به دلیل «ضرورت»، کودک می‌تواند در این خانواده بماند.صانعی نیز فتوا داده که «سرپرستی وی به زوجین اشکال شرعی ندارد و غیر مسلمان بودن آنها مانع نیست.»مریم فلاحی و سام خسروی، از جمله هفت نوکیش مسیحی هستند که در روز ۱۰ تیر ۹۸، توسط مأموران امنیتی بوشهر بازداشت و در دادگاه انقلاب بوشهر محاکمه شدند.

بر اساس حکم دادگاه انقلاب، سام خسروی، به یک سال حبس تعزیری و دو سال ممنوعیت اقامت در بوشهر و مریم فلاحی به ۸۰ میلیون ریال جزای نقدی و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شدند. ادامه مطلب: ایران وایر »

شادی هندوهای دهلی در فصل کوتاه جشنواره‌ها

در دهلی نو، غذاهای نذری نیز که دورگا، الهه برکت به هندوها می‌دهد، درِ خانه‌ها تحویل داده شد.

MinayMahtab چقدر خوب ببین بیت المال ما صرف چی میشه اگه دینداری و دیانت اینه ، من کافرم ای خاک بر سرتون کنن با این کارهاتون

درباره قضات صادرکننده حکم اعدام نوید افکاری چه می‌دانیم؟shimashahrabi حقشه 👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿

آتش‌سوزی پژو 405 در خیابان پیروزی + فیلم و تصاویر- اخبار حوادث - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآتش‌سوزی پژو ۴۰۵ در خیابان پیروزی پیش از ظهر امروز یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ به دلیل نامعلوم در خیابان پیروزی، تقاطع بزرگراه امام علی (ع) از ناحیه موتور دچار آتش‌سوزی شد حاجی بزن رزمایش کپسول گاز محسن رضایی چطور پسرش رو در دبی ترور کرد ؟لطفا توجیه کنید.

یک میلیارد دلار گواهی ارزی صادر شد/ سیاست‌های کلان احتیاطی در دستور بانک مرکزیرئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه کنترل نقدینگی و مهار تورم مهمترین قدم در بهبود و اصلاح کلان اقتصادی است، از صدور یک میلیارد دلار گواهی ارزی برای ترخیص مواد اولیه کارخانجات از گمرک خبر داد.

یک نیروی پلیس در ارتباط با پرونده مرگ یک زن سیاه‌پوست در آمریکا متهم شدهیات منصفه ایالت کنتاکی آمریکا، روز چهارشنبه ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) یک افسر سابق پلیس را به‌دلیل تیراندازی در یک واحد آپارتمانی متهم کرد اما درباره نقش نیروهای پلیس در مرگ برونا تیلور، ساکن آن آپارتمان هیچ اتهامی مطرح نشد.

کرونا در روسیه؛ حدود یک میلیون و 130 هزار مبتلا

یک میلیارد دلار گواهی ارزی صادر شدیک میلیارد دلار گواهی ارزی صادر شد رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه کنترل نقدینگی و مهار تورم مهمترین قدم در بهبود و اصلاح کلان اقتصادی است، از صدور یک میلیارد دلار گواهی ارزی برای ترخیص مواد اولیه کارخانجات از گمرک خبر داد. یعنی چی دقیقا ؟ این حرومزاده دستمال به دست از همه شان بدتر است!